ppazur
29.10.08,14:02
Ahojte.

To hrozno nie je samorodák,ale je to odroda, no ja neviem aká.Ja ho poznám pod názvom ceckavé.Mám ho nadrotoch a nemám ho na tien,ale na urodu.Potrebuje chemické ošetrenie.Má velké strapce avelké bobule,ktoré po dozretí su žlté.



Dik
VERONIKA6
29.10.08,13:08
Ahojte.

To hrozno nie je samorodák,ale je to odroda, no ja neviem aká.Ja ho poznám pod názvom ceckavé.Mám ho nadrotoch a nemám ho na tien,ale na urodu.Potrebuje chemické ošetrenie.Má velké strapce avelké bobule,ktoré po dozretí su žlté.



Dik
Treba odpovedať v tému ktorú si už zadal a nie otvárať novú.
duves
29.10.08,15:53
Ahojte.

To hrozno nie je samorodák,ale je to odroda, no ja neviem aká.Ja ho poznám pod názvom ceckavé.Mám ho nadrotoch a nemám ho na tien,ale na urodu.Potrebuje chemické ošetrenie.Má velké strapce avelké bobule,ktoré po dozretí su žlté.
Dik
Velmi malo znakov. Biele odrody zvycajne vždy na povrchu žltnu.
Možno je to odroda Gloria Hungariae. Dozrieva až tak koncom septembra a chut zaostava za výzorom (malo cukru). Ak je to ono, niečo o to viem. Dokonca poznam stary vinohrad nad Račou, kde to ešte je. Skus sa mi ozvat na SS, ak si z BA, možeme nieco dohodnut (ako chlapec to mam v račianskom chotari prechodene). Doporucujem to pozriet co najskor, lebo ak opadaju listy, uz sa to nebude dat identifikovat.