vetrik
29.10.08,15:04
Ahojte

Rozmyslal som nad sprevadzkovanim motokarovej drahy. Viem ze ich je dost ale napriklad take krajske mesto ako presov ju nema, no aspon myslim. No neviem co je k tomu potrebne. Naklady na pneumatiky okolo trate nie su ziadne,ved kazdy pneuservis ich ma naviac. Nejaku schopnu priestranu halu zobrat do prenajmu, lebo nova stoji trochu privela, natiahnut povrch, ten je asi najdrahsi na celom projekte, vzduchotechniku co tiez nie je lacna zalezitost, zo zaciatku 4 motokary, sikovneho prevadzkara co by ich vedel aj opravit keby sa nieco stalo, kvalitnu reklamu a mozno by aj eurofondy prispeli, neviem.

Mozte k tomu vyjadrit svoj nazor, alebo dat nejake rady

Dakujem
rickman
31.10.08,10:37
Eurofondy? Skor ESF na zamestnanie urcitej skupiny ludi, ale to miesto musis vediet aj udrzat.

Zabudol si na prilis vela veci, bez ktorych to nepojde. Skus si to cele napisat na papier a zrealnit. Simuluj co vsetko ktora strana bude potrebovat a pozadovat. Premietni to do cisel, ktore ti daju zmysel. Alebo nedaju.

Kazdopadne drzim prst :).
Juhele
10.07.11,05:48
Dobrý deň. Mám možnosť vziať do prenájmu nevyužívané malé agroletisko. Chcel by som tam spraviť motokárovú dráhu. Majiteľ pozemku s tým súhlasil. Nie je tam postavená žiadna budova, takže by som tam dal unimobunku + garaž na motokáry. Je potrebné mať aj hygienické zaraiadenie pre verejnosť? Aké povolenia na prevádzkovanie musím získať? Dakujem.
sslnieckoo
06.08.16,11:08
Dobrý deň,

chcem sa spýtať, či sa Vám to podarilo, rozmýšľam nad niečím podobným, poradíte? :)