dadka35
29.10.08,15:43
Dobrý večer, chcela by som vedieť či Vám funguje Pomocník /podrobný popis práce/ v programe Softip Packet v podsystémoch ako je BAN, FIN , UCR, ... , alebo ako sa to dá nastaviť. U nás to nefunguje už dlhšie , tak neviem či je to chyba programu, alebo to niekto nenastavil.
Ďakujem
Majus
06.11.08,11:54
Ani mne to nefunguje, podla mna je to chyba Softipu. Vacsinou jednou aktualizaciou kde cosi opravia alebo doplnia, pokazia cosi ine ;)
scorp
10.11.08,06:23
Moja skusenost je taka: Ostra verzia Packetu bezi na severi a pomocnik nejde. Lokalna - cvicna ide na lokalnom dosku a pomocnik ide. Ak chcete len nieco pozriet, staci ist do priecinka kde mate instalovany Packet a v adresari H_PAS\DOC su subory pomocnika, ktore si precitate v pohode.
TatianaM
20.11.08,08:43
Mne to nešlo, ale náš systémový pracovník s telefonickou pomocou Softipu mi ho spojazdnili.
TatianaM
20.11.08,08:55
Mne to nešlo, ale náš systémový pracovník s telefonickou pomocou Softipu mi ho spojazdnili.


Ide o systémovú chybu.

Ak má niekto záujem prepošlem návod "Riešenie" zo Softipu z Call centra na nastavenie.
scorp
26.11.08,06:16
Ide o systémovú chybu.

Ak má niekto záujem prepošlem návod "Riešenie" zo Softipu z Call centra na nastavenie.
Bol by som velmi rad. Prosim preposlite. Dakujem.