sulko7
29.10.08,16:16
zdravim Vas, rad by som poznal Váš názor na to ako by mala vyzerať stránka čo vás na prvý pohľad zaujme a rozhodnete sa na nej klikat dalej. co by tam malo byt ako základ. Idem rozbiehať jeden portál a chcem to celé sprocesovať čo najlepšie aby to vychádzalo tak ako chcem.

Ďalej ako najlepšie propagovať svoj web na nete

A keby sa našiel niekto čo by mi vedel pomôcť s dizajnom webu bol by som povďačný.
festinko
08.11.08,15:51
Myslím ze by sa ti hodilo niake ine forum ohladom tohto problému. Mám na mysli niako forum o grafike.
Skus si pozret napriklad tuto stranku: bs-design.sk
jozefstefan
08.11.08,16:01
Myslím ze by sa ti hodilo niake ine forum ohladom tohto problému. Mám na mysli niako forum o grafike.
Skus si pozret napriklad tuto stranku: bs-design.sk

Lebo ta stranka je forum ako hrom, co?! Preco sem davate stale skryte reklamy?

O propagacii webu je tu prispevkov a tem neurekom, skus pohladat, najdes vselijake nazory, mudrejsi ale nebudes.

Dizajn skus na pcforum, tam ti aj navrhnu (za mierny poplatok).
kofy
15.11.08,22:13
Zdravim, ja som niekedy trosku paf z toho, ako tu ludia ocakavaju "sluzby zdarma". Tazko sa davaju odpovede na vseobecnu otazku, niekde to funguje lepsie tak, inde onak. Teda zalezi, aky portal, aka cielova skupina, ake ostatne veci... Ak chce niekto spustat portal, myslim, ze by nemal mat nudzu o to zaplatit si adekvatne sluzby, aby zistil to, co potrebuje... toto na mna posobi ako, ze "skusim a uvidim" alebo "podomacky" urobeny portal, sorrz. Odporucam kontaktovat firmu zaoberajucu sa touto problematikou. Taktiez ani mne tato oblast nie je zdaleka cudzia. Moj mejl je kofy86@gmail.com

I ked ano, toto je porada, a tu si ludia zvycajne radia bez naroku na honorar. Len niekedy som fakt zarazeny, v akom rozsahu niektori ocakavaju odpovede , ake detaily a specifikacie. Odpovedat na tvoju otazku sa da, ale bola by prilis seobecna, nie velmi uzitocna. A nebyt seobecny a konkretny zaberie dost casu a vtedy uz nejde o pomoc, ale o "vykoristovanie". Neber si to prosimta osobne, proste tento prispevok padol akurat na teba, lebo je tu viacej takychto dozadovacov a uz som mal velke nutkanie zareagovat. Absolutne nic proti tebe ;-) Ja to proste vidim iba zo svojho pohladu, tak som iba jeden z nazorov. Caute a mier
rickman
16.11.08,05:58
Zdravim, ja som niekedy trosku paf z toho, ako tu ludia ocakavaju "sluzby zdarma". Tazko sa davaju odpovede na vseobecnu otazku, niekde to funguje lepsie tak, inde onak. Teda zalezi, aky portal, aka cielova skupina, ake ostatne veci... Ak chce niekto spustat portal, myslim, ze by nemal mat nudzu o to zaplatit si adekvatne sluzby, aby zistil to, co potrebuje... toto na mna posobi ako, ze "skusim a uvidim" alebo "podomacky" urobeny portal, sorrz. Odporucam kontaktovat firmu zaoberajucu sa touto problematikou. Taktiez ani mne tato oblast nie je zdaleka cudzia. Moj mejl je kofy86@gmail.com

I ked ano, toto je porada, a tu si ludia zvycajne radia bez naroku na honorar. Len niekedy som fakt zarazeny, v akom rozsahu niektori ocakavaju odpovede , ake detaily a specifikacie. Odpovedat na tvoju otazku sa da, ale bola by prilis seobecna, nie velmi uzitocna. A nebyt seobecny a konkretny zaberie dost casu a vtedy uz nejde o pomoc, ale o "vykoristovanie". Neber si to prosimta osobne, proste tento prispevok padol akurat na teba, lebo je tu viacej takychto dozadovacov a uz som mal velke nutkanie zareagovat. Absolutne nic proti tebe ;-) Ja to proste vidim iba zo svojho pohladu, tak som iba jeden z nazorov. Caute a mier

Vies, to mas tak. Porada castokrat navadza k velkej lenivosti - t.j. vyriesenie problemu niekym inym, namiesto ziskavania vedomosti na vlastnorucne vyriesenie problemu :D.
padro
16.11.08,07:39
mimotemy ja by som to az tak tragicky nevidel, ak niekto nechce odpovedat tak nech neodpoveda,... ked je niekto v niecom odbornik tak to preneho zase nemusi znamenat, velku namahu poradit, a niekto by to mohol hladat 2dni aj tak by nenasiel, ... v podstate otom toto forum je, alebo nie? :)
rohff11
16.11.08,08:55
na dizajn iba toto v jednoduchosti je krása, farebne odlíšiť najdôležitejšie veci, prehľadnosť webu! záleží o čom bude web, zistiť konkurenciu, prísť s niečím novým, jednoduchá registrácia, bezpečnosť, a nakoniec SEO, výmena bannerov, ikoniek, odkazov, registrácia do vyhľadávačov, inzertných portálov.... ( nie som profesionál) :)
jozo_sk
07.12.08,22:56
Ak mate stale zaujem o nie obycajnu webstranku, tak mi napiste SS a ja Vas budem kontaktovat.
eloelic
08.12.08,13:38
Vseobecna otazka, to je pravda. Grafikov je strasne vela, trosku keby si to konkretizoval, o com ten portal ma byt atd. Ja mam sikovnych grafikov u nas v o.z., ale ked nenapises co tam chces mat Ty, tak to je tazke.