bagocina
29.10.08,20:20
Googlim už 4 dni ale bezvýsledne.

Moja kamarátka má PC a má OS Win XP Professional, verzia 2002, SP3

Je po nemecky, pretože je z rakúska. No ale problém je, že neviem ako zmeniť na SK jazyk, pretože inštalácia z DE na SK nie je. Iba z EN na SK alebo CZ na SK.

Ako mám postupovať okrem reinstall PC.

Ďakujem
Chobot
29.10.08,21:39
Googlim už 4 dni ale bezvýsledne.

Moja kamarátka má PC a má OS Win XP Professional, verzia 2002, SP3

Je po nemecky, pretože je z rakúska. No ale problém je, že neviem ako zmeniť na SK jazyk, pretože inštalácia z DE na SK nie je. Iba z EN na SK alebo CZ na SK.

Ako mám postupovať okrem reinstall PC.

Ďakujem

No asi keď raz nie je LIP z DE na SK, tak nie je. Netreba sa ulakomiť na pár drobákov za PC v zahraničí, ale kupovať výpočtovú techniku tu doma. Teraz ti zostáva len zohnať si inštalačný balík Win.SP so slovenskou verziou (LIP) a Windows preinštalovať.
armor1
29.10.08,21:46
Ahoj a skusali ste verziu na instalaciu slovenciny.(Myslim z Anglickych alebo ceskych na Slovenske?):confused: Ci to musi byt presne z nemciny do Slovenciny:confused:
armor1
29.10.08,22:03
Ahoj. Zasa ja. Tiez som pogooglil a zistil som ze nieco take by malo existovat, ale je to k dispozicii len nadnarodným firmám, ktoré potrebujú zmenit prostredie pre svoje dcéry. Skús prejsť aspoň toto: support.microsoft.com/kb/947503/cs Je tam nieco pisane o tych MUI. Tak to skus pozriet
Fero11
30.10.08,04:07
No ak by som mal win v cestine, tak si myslim, ze kazdy slovak by mal tomu jazyku rozumiet a menit by som nemusel a ak mas v nemcine, tak apon sa zdokonalis
:)
bagocina
30.10.08,12:41
Ahoj a skusali ste verziu na instalaciu slovenciny.(Myslim z Anglickych alebo ceskych na Slovenske?):confused: Ci to musi byt presne z nemciny do Slovenciny:confused:
Hej skúšali a napísalo, že to je len na Anglickú verziu, resp. na českú verziu.
dolfort
30.10.08,12:48
Jednoduché to asi nebude. Keďže máš SP3, je asi malá šanca že niekde bude voľne dostupný MUI balík z DE na SK.

1. Hoď do googlu Microsoft.Windows.XP.SK.MUI.Pack

2. Iný spôsob by bolo pozháňať si MUI verziu XP.
Skôr sa dostaneš k MUI balíku s SP2 a potom si manuálne doinštaluješ SP3.

Ak nejde o nemčinu a potrebuješ iba slovenský XP, tak asi naozaj najjednoduchšie bude zohnať si novú SK licenciu a nemeckú inštalačku predať na ebay.
armor1
30.10.08,21:57
Ahoj. Dnes som u kamaráta odstranoval Windows Genuine Validation. Trebalo zmenit licencne cislo a hodil som na English Windows Ceske cislo a slo to. Tak by som ti este odporucal skusit nainstalovat English Windows hodit na to Slovenskú multilanguage a skusit tam hodit tie nemecke registracne cisla. Tak by to teoreticky mohlo fungovat. Ale je to len myslienka. Daj vediet
bagocina
31.10.08,08:31
Hej. Vyzerá to, že jediná možnosť je už preinštalovanie, takže zoberem moju inštalačku a pôjdem jej to reinstallnut nekedy.

Ďakujem za pomoc.