Monika C.
29.10.08,21:27
Pekný večer poradáci pomohli by ste mi : v piatok mám kontrolu z mininsterstva z BA na Európske fondy . Robili sme ku nákupom verejné obstarávanie ale len všade sme doložili len 2 VO od dvoch firiem. Oni teraz nám tvrdia, že potrebujeme mať aspoň od troch . Neviete kde by som našla tento zákon alebo dakto nevie mi pomôcť dosť do súri. Tvrdia , že sa zmenil zákon neviem kedy a my sme robili VO v roku 2006,2007. Za pomoc ďakujem všetkým.
Monika C.
30.10.08,06:58
Poradáci neviete pomôcť?
hanelie
30.10.08,07:03
Monika C.
30.10.08,08:48
Ďakujem pekne hanelie idem to preštudovať.Prajem pekný dník.
1ludovit1
31.10.08,15:11
Pekný deň,

viete niekto poradiť neaké solídne softwérove vybavenie, na podporu administratívnej činnosti v súvislosti s agendou verejného obstarávania ?

Ďakujem
lukika
27.12.08,09:07
prosim vas o radu, robite v PO verejne obstaravanie ku kazdej zakupenej veci? u nas sa to robi a zda sa mi to smiesne. asi by bolo dobre vo vnutornom predpise urcit, do akej vysky sa nemusi robit VO, nie? prosim o radu, tych, co pracuju v PO aby sa mi ozvali, ako to robite, lebo toto sa mi zda strasne zbytocne papierovanie.
MBS
15.02.09,00:16
lukika, aká je cena tých obstarávaných vecí? Pri tovaroch s cenou nižšou ako 30 tis. € nie sú postupy stanovené zákonom, určuje si ich obstarávateľ, napr. vnútorným predpisom. Odporúčam vykonať prieskum trhu - telefonicky, internet, ...