syrik
30.10.08,06:43
Ahojte,
môže podľa silná bolesť v podbrušku súvisieť aj s vysadením HAK?

Ďakujem
renča1
30.10.08,05:53
samozrejme že áno, ja som mala tiež bolesti. Hlavne ak si antikon. užívala dlhé roky.
syrik
30.10.08,07:01
samozrejme že áno, ja som mala tiež bolesti. Hlavne ak si antikon. užívala dlhé roky.


ďakujem...brala som ju rok aj čosi...mávam aj časté zápaly močových ciest,ale vtedy má málokedy bolí podbruško a teraz už 2.deň v kuse...užívam brusnice,pijem veškeré čaje na močový trakt a nič...takže asi to bude s tým súvisieť...Ako dlho u Teba trvali tieto ťažkosti a čo mám ešte očakávať? ;) s menštruačným cyklom si nemala problémy?

Ďakujem ešte raz...
Ninna
30.10.08,08:42
ďakujem...brala som ju rok aj čosi...mávam aj časté zápaly močových ciest,ale vtedy má málokedy bolí podbruško a teraz už 2.deň v kuse...užívam brusnice,pijem veškeré čaje na močový trakt a nič...takže asi to bude s tým súvisieť...Ako dlho u Teba trvali tieto ťažkosti a čo mám ešte očakávať? ;) s menštruačným cyklom si nemala problémy?

Ďakujem ešte raz...
Aj keď otázka nie je pre mňa, ale v súvislosti so ŠŽ môžeš mať problémy s menštruačným cyklom.
syrik
30.10.08,10:43
Aj keď otázka nie je pre mňa, ale v súvislosti so ŠŽ môžeš mať problémy s menštruačným cyklom.


ďakujem Ninna...ano viem,na to ma endokrinológ upozornil...teraz som vysadila antikoncepciu a uz kŕče v podbrušku...:( nevedela som,z čoho...
betyna8
30.10.08,10:49
Ja som tiež vysadila a našťastie to prebieha bez takýchto ťažkosí.Je to dosť individuálne.Sestra máva napríklad hrozné bolesti hlavy,keď ma pauzu v užívaní.Najlepšie by si mala zájsť k lekárovi. Nepravidelný cyklus môže a nemusí byť spôsovený ŠZ.Mne odporúčil tiež lekár,aby som si ju dala vyšetriť,ale ešte som nebola.
Bionda
30.10.08,10:51
Môže to byť spôsobené ovuláciou, ktorá doteraz nebola.
Pachole
30.10.08,11:00
A taky to může být akutní slepé střevo, torze cysty, prasklá cysta, mimoděložní těhotenství a hromada jiných nepříjemností.

Silná bolest je signál - něco není dobře, je třeba s tím něco dělat. Než čekat na rady z internetu - bylo by lepší zvolit naprosto zastaralý způsob řešení. Jít k doktorovi. Než bude na něco pozdě.
syrik
30.10.08,12:59
Môže to byť spôsobené ovuláciou, ktorá doteraz nebola.


Vidíš, to je dosť možné,veru...Momentálne by som mala mať ovuláciu...14 deň cyklu...ĎAKUJEM
syrik
30.10.08,12:59
ĎAKUJEM VÁ VŠETKÝM ZA ODPOVEĎ.
paty
30.10.08,13:58
Ahoj, ja som vysadila antikoncepciu pred 2 mesiacmi kvoli operacii. Taktiez som mala silne bolesti, ale ono to prejde. Tvoje telo sa zase "prebudza" ked beries lieky tak nemas ovulaciu a teda ani ziadne bolesti. Ak lieky vysadis, hladina hormonov este kolise, co je ale dobre pretoze musim povedat, ze som zistila, ze antikoncepcia znizuje libido, co mozem potvrdit. Rozhodla som sa ze uz ju definitivne nebudem uzivat.
syrik
30.10.08,14:09
Ahoj, ja som vysadila antikoncepciu pred 2 mesiacmi kvoli operacii. Taktiez som mala silne bolesti, ale ono to prejde. Tvoje telo sa zase "prebudza" ked beries lieky tak nemas ovulaciu a teda ani ziadne bolesti. Ak lieky vysadis, hladina hormonov este kolise, co je ale dobre pretoze musim povedat, ze som zistila, ze antikoncepcia znizuje libido, co mozem potvrdit. Rozhodla som sa ze uz ju definitivne nebudem uzivat.


Ahoj...ďakujem Ti moc za odpoveď. Áno,znižuje libido...to bol dôvod,pre ktorý som ich už aj ja dávnejšie chcela vysadiť...*Teraz musím,ale už nikdy viac ich nechcem...
cowboyka
07.12.08,14:15
ahojte, stretol sa niekto s tým, že po vysadení antikoncepcie mu to dosť meškalo. HCG je negatívne, vyvolávačka nepomáha. Stretol sa niekto s týmto prípadom?
lindusaaa
08.12.08,08:56
ahojte, stretol sa niekto s tým, že po vysadení antikoncepcie mu to dosť meškalo. HCG je negatívne, vyvolávačka nepomáha. Stretol sa niekto s týmto prípadom?

prva mens. mi prisla asi s tyzdennym omeskanim, dalsia tiez asi a potom mi meskala aj mesiac...upravilo sa mi to asi po roku od vysadenia, ale je to indivudalne a bezne, ze po vysadeni hormonov meska
cowboyka
08.12.08,16:01
prva mens. mi prisla asi s tyzdennym omeskanim, dalsia tiez asi a potom mi meskala aj mesiac...upravilo sa mi to asi po roku od vysadenia, ale je to indivudalne a bezne, ze po vysadeni hormonov meska
dík, už som si dávala aj tehotenský test, tehotná nie som, tak len čakám na prvý menz.
nikola120
11.02.11,20:48
syrik-chcem sa opytat ci si mala problemy so zapalom mechura pred alebo az po vysadeni HAK, pretoze ja som ju brala asi 6 rokov a posledne styri sa mi zapaly mechura stale opakovali a doktori mi povedali ze to je z toho tak som ju vysadila ale bojim sa ci sa to teraz este nezhorsi..
kaivorus
12.02.11,12:00
V prípade užívania HAK, je potrebné si uvedomiť, že odoberáme organizmu svoju schopnosť aj samoočisty, samoregulácie tvorby hormónov - čiže dospievame k tzv. atrofii, a v tomto prípade vzniká veľa príznakov na cysty, tvorbu myomov, a z toho môžu vznikať bolesti. Tým sa narušuje rovnováha hormonálneho systému s endokrynným a imunitným systémom....