slabikar
30.10.08,13:28
tiez sa vam stalo, ze ste zaspali pri TV a rozpozeranom filme a ked ste vstali uz sa rozvidnievalo a nadavali ste, ze neviete ako film skoncil?
mne sa to uz parkrat stalo ze som zaspal aj pri 2. a 3. reprize toho isteho filmu behom 3 rokov a FURT neviem koniec :D
preto som zalozil temu, aby sme si tu mohli napisat tie konce filmov, ak ma niekto zaujem vediet ich hned a nie zase o rok pri reprize, ak znova nezaspia :)
robin78
30.10.08,12:33
mimotemy myslim, ze film ktory uspi cloveka pred koncom aj pri tretom pozreti nestoji za dopozeranie :D
slabikar
30.10.08,12:37
mimotemy myslim, ze film ktory uspi cloveka pred koncom aj pri tretom pozreti nestoji za dopozeranie :D

akoze si uplne tymimotemy, tak neviem preco vobec si tu pisal nieco
robin78
30.10.08,13:18
akoze si uplne tymimotemy, tak neviem preco vobec si tu pisal nieco

ved som aj pisal mimo temy ak si nepochopil, skoda reci :rolleyes:
Chobot
30.10.08,13:35
tiez sa vam stalo, ze ste zaspali pri TV a rozpozeranom filme a ked ste vstali uz sa rozvidnievalo a nadavali ste, ze neviete ako film skoncil?
mne sa to uz parkrat stalo ze som zaspal aj pri 2. a 3. reprize toho isteho filmu behom 3 rokov a FURT neviem koniec :D
preto som zalozil temu, aby sme si tu mohli napisat tie konce filmov, ak ma niekto zaujem vediet ich hned a nie zase o rok pri reprize, ak znova nezaspia :)

Len pozor na filmy, ktoré majú 2 verzie koncov. Napríklad naposledy som to zistil pri filme 1408. Ja som si stiahol tento fil z netu a kolega bol na tom v kine. V mojej verzii hlavný hrdina - John Cusac na konci filmu zomrel, tá kinoverzia mala happy end - hlavný hrdina zostal žiť.
slabikar
30.10.08,13:38
mimotemy myslim, ze film ktory uspi cloveka pred koncom aj pri tretom pozreti nestoji za dopozeranie :D

ono vies, ked si raz unaveny tak zaspis aj pri horore
wagner
31.10.08,12:51
Namiesto driemania pri TV si daj film radšej natočiť a pozrieš si ho, keď nebudeš unavený. Aj ja to občas robím a film pozerám keď je viac času a v pohode - napr. všetko zameškané dopozerám cez sviatky.:)
slabikar
31.10.08,12:54
Namiesto driemania pri TV si daj film radšej natočiť a pozrieš si ho, keď nebudeš unavený. Aj ja to občas robím a film pozerám keď je viac času a v pohode - napr. všetko zameškané dopozerám cez sviatky.:)

si mimotemy
wagner
31.10.08,13:25
Neviem prečo si myslíš, že som mimo témy. Mohol si si filmy nahrať a tému si nemusel vôbec zakladať.
slabikar
31.10.08,14:59
Neviem prečo si myslíš, že som mimo témy. Mohol si si filmy nahrať a tému si nemusel vôbec zakladať.

vysvetlim ti to uplne jednoducho a polopatisticky: ked si lahnem k TV a prepinam kanaly a zacnem pozerat film a pri nom zaspim. chapes? ci si dalsi z provokaterov na porade?
duves
31.10.08,17:22
Zbytočné tahanice.
Podla mna je uplne normalne, že clovek pri tom zaspi. Ja mam kadejake DVD filmy a chcem to pozerat no a zaspim dosť často pri nich.
osky
01.11.08,17:32
no,tema je zalozena ale este sa nikto nevyjadril priamo k veci.
mozno by sme sa mali posunut o krok dalej a spytat sa,
ktory film,respektive filmy nasho zakladatela zaujimaju a vyjadrovat sa priamo k tomu ako teda dopadli.
tieto predosle polemiky ci zakladat alebo nezakladat temu sa mi zdaju celkovomimotemy!!!!!!!!!nic neriesia a provokuju.vsak ked niekto konkretnu temu zalozi asi ma na to dovod.
odsudzujme a posudzujme az ked si pozametame pred vlastnym prahom......
slabikar
08.11.08,16:13
vcera na Markize so zaciatkom o 1:05 siel film Bermudsky trojuholnik a zaspal som v case, ked sa im zjavila velka lod a vstupili na nu a hladali nieco a dalej uz neviem...
ako to skoncilo?
slabikar
08.11.08,16:14
vcera na Markize so zaciatkom o 1:05 siel film Bermudsky trojuholnik a zaspal som v case, ked sa im zjavila velka lod a vstupili na nu a hladali nieco a dalej uz neviem...
ako to skoncilo?
kačer
08.11.08,21:03
tak to je super, mne sa to stáva pravidelne. Vidím začiatok a potom už prinajlepšom titulky na konci, budem často navštevovať tuto temu
Chobot
09.11.08,22:35
vcera na Markize so zaciatkom o 1:05 siel film Bermudsky trojuholnik a zaspal som v case, ked sa im zjavila velka lod a vstupili na nu a hladali nieco a dalej uz neviem...
ako to skoncilo?

Bol to taký slabší remake (či napodobenina) filmu Loď duchov. Neviem, či si videl ten film, ale malo to podobný námet - tá loď bola pascou pre duše. Všetci, čo na ňu vstúpili, zomreli. Samozrejme, že tá ženská (tmavovláska) aj s priateľom to prežili, lebo na palubu vypustili palivo (zaujímavé ,že len tak jednoducho sa dalo na hornej palube jedným veľkým ventilom vypustiť) a z diaľky, zo záchranného člna, loď zapálili svetlicou. Tá ihneď explodovala, prelomila sa napoly a potopila sa.

Nemusíš sa trápiť, že si zaspal, bol to film kategórie C-D. Že prečo som ho pozeral? Lebo ja som taký maniak - ak raz začnem pozerať film, tak som zvedavý, ako skončí. To by musel byť naozaj veľmi zlý (kat. F), aby som ho vypol.
Farkaš
11.11.08,10:07
Veru, aj mne sa to stáva. Nedávno som pozerala celkom zaujímavý film o pasažieroch v lietadle, vyskytla sa tam nejaká nákaza, žiadna krajina nechcela lietadlu povoliť pristátie a prezident sa po dohode s poradcami uvoľnil ľudí z lietadla zlikvidovať. A doteraz mi nik nevie povedať, ako sa to skončilo. Názov filmu som zabudla. A tak by mi táto stránka aj vyhovovala. Jasné, že filmy o ktorých vopred viem, že idú neskoro a nemôžem ich pozerať si nakrútim a príležitostne pozriem. Dagmar
judita1971
11.11.08,17:59
:D:Dmne sa viackrát stalo, že som čakala na film, a zaspala som keď začali titulky na začiatku filmu, a zobudila som sa akurát na titulky na konci filmu:D:D
Bionda
12.11.08,07:39
Zaujímalo by ma tiež ohľadom jedného filmu, či "stojí za zo" si ho pozrieť, môj manžel mal za úlohu ma o hod. ohlásiť- tv hod. späť drží v pamäti ( bola som pri dcére- zaspala som:D) no a on - ako typický baran- spal. On má totiž svoj čas , kedy zo zásady nevie nič pozerať , potom sa zobudí a môže aj do rána :D
Ten film bol teraz na markíze- myslím Konstantin- či čosi také.
"stojí to" za to, alebo je to príliš hororné?
Ďakujem za odporúčania event. antiodporúčania:D
Olice
12.11.08,07:51
Zaujímalo by ma tiež ohľadom jedného filmu, či "stojí za zo" si ho pozrieť, môj manžel mal za úlohu ma o hod. ohlásiť- tv hod. späť drží v pamäti ( bola som pri dcére- zaspala som:D) no a on - ako typický baran- spal. On má totiž svoj čas , kedy zo zásady nevie nič pozerať , potom sa zobudí a môže aj do rána :D
Ten film bol teraz na markíze- myslím Konstantin- či čosi také.
"stojí to" za to, alebo je to príliš hororné?
Ďakujem za odporúčania event. antiodporúčania:D
Tiež by ma to zaujímalo, začala som ten film pozerať, ale asi len 15 minút, ale bolo dosť neskoro tak som išla spať. Vyzeralo to dosť hororné, ale určite by som si ten film chcela pozrieť, mne to pripadalo zaujímavé.
Gabi03
12.11.08,07:56
Tiež by ma to zaujímalo, začala som ten film pozerať, ale asi len 15 minút, ale bolo dosť neskoro tak som išla spať. Vyzeralo to dosť hororné, ale určite by som si ten film chcela pozrieť, mne to pripadalo zaujímavé.

Podobne ako vy, ja som tiež začala pozerať, ale bol dosť neskoro, tak som to vzdala. Ale pre muža som ho nahrávala, takže videla som ho celý. No a neľutujem, že so neostala hore až do konca. Dej bol zaujímavý, ale koniec dosť slabý. Možno spracovanie a vizualizácia bola lepšia ako príbeh a to, "čo chcel autor tým povedať".
Takže môj názor: raz si ho pozrieť pre zvedavosť, ale druhý krát už nemusím. :)
Chobot
12.11.08,09:17
Zaujímalo by ma tiež ohľadom jedného filmu, či "stojí za zo" si ho pozrieť, môj manžel mal za úlohu ma o hod. ohlásiť- tv hod. späť drží v pamäti ( bola som pri dcére- zaspala som:D) no a on - ako typický baran- spal. On má totiž svoj čas , kedy zo zásady nevie nič pozerať , potom sa zobudí a môže aj do rána :D
Ten film bol teraz na markíze- myslím Konstantin- či čosi také.
"stojí to" za to, alebo je to príliš hororné?
Ďakujem za odporúčania event. antiodporúčania:D


Tiež by ma to zaujímalo, začala som ten film pozerať, ale asi len 15 minút, ale bolo dosť neskoro tak som išla spať. Vyzeralo to dosť hororné, ale určite by som si ten film chcela pozrieť, mne to pripadalo zaujímavé.

AK máte na mysli film Constantine s Keanu Reevesom, tak to som videl síce dávnejšie, a hoci to nebol jeho najlepší film, bol vcelku vydarený. Oplatí sa pozrieť si to, kto má rád mystery filmy.
gabikao
12.11.08,12:48
Mna uz dost dlho prenasleduju myslienky, aky koniec nabral Roden v Zbesilom uteku, bol to super film, drsny ale dobry, a jasne, ze ma reklama pred koncom zmohla a ja som videla len, ako chceli tomu pozitivnemu zachrancovi strielat puky do ksichtu a ako Roden hrdo odkracal s vytetovanym Johnom Waynom na chrbte. Bolo nieco dalej?
Bionda
12.11.08,12:49
Chobot, musím uznať, že si celkom zorientovaný vo filmoch - už nie prvý raz si mi pomohol v rozhodnutí:D, možno my budeš vedieť , alebo aj niekto iný povedať , ako skončil jeden film....:D
Bola som na ňom v kine v r.92:D nejaký film: O živej vode: hral tam Alice? Cooper (neviem či som to dobre napísala, ale mám namysli toho speváka pomaľovaného). Z kina som musela odísť bola, som 3 týždne pred pôrodom a pôvodne som nemyslela, že to bude také hrôzostrašné:D (tak názov o živej vode je v pohode:D)
Nikde som už potom nejaké info o tom filme nenašla a tak dodnes neviem ako ten film skončil :) , ak by to niekomu čosi hovorilo, budem rada.
Chobot
16.11.08,22:30
Chobot, musím uznať, že si celkom zorientovaný vo filmoch - už nie prvý raz si mi pomohol v rozhodnutí:D, možno my budeš vedieť , alebo aj niekto iný povedať , ako skončil jeden film....:D
Bola som na ňom v kine v r.92:D nejaký film: O živej vode: hral tam Alice? Cooper (neviem či som to dobre napísala, ale mám namysli toho speváka pomaľovaného). Z kina som musela odísť bola, som 3 týždne pred pôrodom a pôvodne som nemyslela, že to bude také hrôzostrašné:D (tak názov o živej vode je v pohode:D)
Nikde som už potom nejaké info o tom filme nenašla a tak dodnes neviem ako ten film skončil :) , ak by to niekomu čosi hovorilo, budem rada.

Až teraz som našiel tento tvoj príspevok. Neviem, či je to ten film, na ktorý sa pýtaš, ale jeden taký, ktorý by sa na tvoj popis hodil, som videl. Volal sa Vládca temnôt. Išlo o skupinu študentov, ktorí skúmali nejakú vodu v podzemných priestoroch nejakého kostola. Išlo o to, že tá voda bola tuším uzavretý Satan, či Diabol a cez ľudí sa chcel dostať na zem. Hral tam aj Alice Cooper, nejakého pouličného pobudu (rola ako stvorená pre neho :D). Končilo to tak, jasné že happy endom, že ten satan sa mal dostať na zem cez zrkadlo, ale predtým, než sa cez to zrkadlo dostal, tak ten farár to zrkadlo rozbil.

Ale nijak extra ma ten film nechytil, bol to taký slabší odvar horroru, trošku podobný filmu Noc živých mŕtvol. Možno na tú dobu mohol byť hit, ale dnes by to bol prepadák. To už Flatliners (Hráči so smrťou) bol napínavejší aj desivejší film zároveň.
Bionda
17.11.08,10:28
No v tom 1992 to na strach postačovalo:D
slabikar
09.02.09,07:12
ako skoncil film Tajomny let? uz som to raz videl,ale si nepamatam a vera som nedopozeral
paťuška
09.02.09,07:18
ako skoncil film Tajomny let? uz som to raz videl,ale si nepamatam a vera som nedopozeral
Naši vyhrali;)
bv_alexandra
09.02.09,07:24
ako skoncil film Tajomny let? uz som to raz videl,ale si nepamatam a vera som nedopozeral
No veru to bol jeden z mála filmov ktoré som dopozerala. Nakoniec to bol ten ochrankár čo ju schoval, plus bola do toho zapletená aj jedna letuška. Ale ako už je písané naši vyhrali. :D
Olice
09.02.09,07:29
ako skoncil film Tajomny let? uz som to raz videl,ale si nepamatam a vera som nedopozeral
Dieťa sa našlo v priestore elektroniky. Prsty v únose mala letuška a policajt, ktorý bol ako sprievod v lietadle. Medzi posledné zábery patril výbuch lietadla, kde zahynul už spomínaný policajt, hlavná hrdinka vyšla s dcérkou na rukách a letušku odviedli v putách.
slabikar
09.02.09,07:31
dik
Olice
09.02.09,07:31
No veru to bol jeden z mála filmov ktoré som dopozerala. Nakoniec to bol ten ochrankár čo ju schoval, plus bola do toho zapletená aj jedna letuška. Ale ako už je písané naši vyhrali. :D
Myslím, že aj preto sa to dalo dopozerať, že hlavnú úlohu stvárnila Jodie Foster.
slabikar
03.05.09,12:28
ako skoncil vcerajsi film na markize? volal sa Koniec hry. kto mal v tom atentate prsty?
buchač
03.05.09,12:31
ako skoncil vcerajsi film na markize? volal sa Koniec hry. kto mal v tom atentate prsty?

Manželka prezidenta ....

P.S.

Ja nie ....
iriska
03.05.09,18:50
Neviem, či niekto sledujete také filmy, ale skúsim - pred pár rokmi 2 alebo 3, bol v telke asi o pol noci film Gasy. Bol o vrahovi, ktorý si žil normálny život s rodinou, ale popritom vraždil mladých chalanov a zakopával ich v pivnici... Susedia na to neprišli ani keď sa od jeho domu šíril strašný zápach. Myslím, že to bolo podľa skutočného príbehu a nevládala som to dopozerať do konca. Neviete, ako na neho prišli?
Ďakujem
patrika
04.05.09,16:19
tiez sa vam stalo, ze ste zaspali pri TV a rozpozeranom filme a ked ste vstali uz sa rozvidnievalo a nadavali ste, ze neviete ako film skoncil?
mne sa to uz parkrat stalo ze som zaspal aj pri 2. a 3. reprize toho isteho filmu behom 3 rokov a FURT neviem koniec :D
preto som zalozil temu, aby sme si tu mohli napisat tie konce filmov, ak ma niekto zaujem vediet ich hned a nie zase o rok pri reprize, ak znova nezaspia :)


Ja mám taký film prepadnutie pacifiku, do polovice ho viem naspamäť a potom vždy zaspím, na to aby som ho natočila ma zas až tak nezaujima a tak ho vždy z novou nádejou začnem pozerať v tv,ešte štastie že ho davajú tak často...
Chobot
05.05.09,21:35
Neviem, či niekto sledujete také filmy, ale skúsim - pred pár rokmi 2 alebo 3, bol v telke asi o pol noci film Gasy. Bol o vrahovi, ktorý si žil normálny život s rodinou, ale popritom vraždil mladých chalanov a zakopával ich v pivnici... Susedia na to neprišli ani keď sa od jeho domu šíril strašný zápach. Myslím, že to bolo podľa skutočného príbehu a nevládala som to dopozerať do konca. Neviete, ako na neho prišli?
Ďakujem

Bol to Gacy, nie Gasy. A bolo to na základe skutočnej udalosti, John Wayne Gacy naozaj existoval. Ten film nebol klasickou napínavou kriminálkou, ale skôr ako dráma. Neprišli na neho náhodou, ale podozrievali ho už dlhšie, len nemali dôkazy. Nakoniec chcel zabiť aj toho, čo bol u neho v podnájme, ale nepodarilo sa mu to, utiekol mu. Polícia už sledovala jeho dom dlhšie. Nakoniec dostali povolenie na prehliadku domu a v pivnici našli 29 zakopaných mŕtvol (to je údaj z filmu, podľa Wikipedii (http://en.wikipedia.org/wiki/Gacy)ich vraj bolo 27). Gacy bol popravený v roku 1994.
Chobot
05.05.09,21:38
Ja mám taký film prepadnutie pacifiku, do polovice ho viem naspamäť a potom vždy zaspím, na to aby som ho natočila ma zas až tak nezaujima a tak ho vždy z novou nádejou začnem pozerať v tv,ešte štastie že ho davajú tak často...

Samozrejme, že Števo Segal všetkých teroristom na lodi pozabíja holými rukami a všetko dopadne happy endom.
iriska
06.05.09,12:05
Bol to Gacy, nie Gasy. A bolo to na základe skutočnej udalosti, John Wayne Gacy naozaj existoval. Ten film nebol klasickou napínavou kriminálkou, ale skôr ako dráma. Neprišli na neho náhodou, ale podozrievali ho už dlhšie, len nemali dôkazy. Nakoniec chcel zabiť aj toho, čo bol u neho v podnájme, ale nepodarilo sa mu to, utiekol mu. Polícia už sledovala jeho dom dlhšie. Nakoniec dostali povolenie na prehliadku domu a v pivnici našli 29 zakopaných mŕtvol (to je údaj z filmu, podľa Wikipedii (http://en.wikipedia.org/wiki/Gacy)ich vraj bolo 27). Gacy bol popravený v roku 1994.

Ospravedlňujem sa za zlý názov, ale pamätala som si len výslovnosť :) No, asi si ho ešte pozriem, keď ho budú dávať nabudúce.
Gabi03
04.03.10,08:19
Včera bol film na markíze, s názvom Neverná. Ako skončíl? Naposledy som zaregistrovala, ako manželka zistila, že manžel zabil jej milenca. Ako to pokračovalo?
val007
25.01.11,08:04
Chcela by som sa spýtať, či niekto nedopozeral film. Volalo sa to Sekera a bol to asi francúzsky film. Vysielali to 5. januára tak okolo desiatej večer alebo aj neskôr. Dali sme si to nahrať, no trvalo to asi dlhšie a nemáme nahratý koniec. Bolo to o chlapíkovi, ktorého prepustili z práce - robil v papierenskom priemysle - podniku. Potom si hľadal asi rok prácu a nemohol nič nájsť. Tak si podal inzerát, akožeje on je papierenská firma a uchádzačov, ktorí sa mu ozvali vraždil, aby zničil konkurenciu a na ďalšom pohovore vyhral on. Hovorí to niekomu niečo?
Videli sme to potiaľ, ako vybuchol dom takého manažéra či riaditeľa - muselo to byť už predkoncom.
Prosím napíšte mi koniec. Ďakujem.
KoxXxo
25.01.11,11:12
Ešte si zabudla, že na prijímací pohovor nepriniesol maturitné vysvedčenie. Takže nakoniec ho doručil a prijali ho.
marleau
25.01.11,12:23
Ja s tým problém nemám,ja filmy nepozerám.
Chobot
25.01.11,13:18
Ja s tým problém nemám,ja filmy nepozerám.


Tak aj dnes sa ešte nájdu ľudia, čo nemajú na telku...? ;):D:D:D:D
marleau
25.01.11,14:56
Tak aj dnes sa ešte nájdu ľudia, čo nemajú na telku...? ;):D:D:D:D
....žalúdok,lebo v nich nič rozumné nie je.Bez smajlíkov,kolega...
A neznášam americký diktát...
Indeed
25.01.11,15:07
Ja mám taký film prepadnutie pacifiku, do polovice ho viem naspamäť a potom vždy zaspím, na to aby som ho natočila ma zas až tak nezaujima a tak ho vždy z novou nádejou začnem pozerať v tv,ešte štastie že ho davajú tak často...

Tiež som tento film /Prepadnutie v Pacifiku/ rozpozeral asi 6-7 x :o

najlepšie sa mi páčila scéna ako ide Seagal uličkou ,má prekrížené ruky v nich automatické pušky a páli z nich " ostošesť" !:cool:

pri takej kadencii by v skutočnosti bol po niekoĺkých sekundách mŕtvy, od odrazených guliek :---
Indeed
25.01.11,15:10
Inak to, že do omrzenia opakujú tie isté filmy,

ma viedlo k tomu,že som začal chodiť do video-požičovne a požičiavam si DVD-čka z filmami,

lenže aj v požičovni je veĺmi málo noviniek.

Naposledy ma veľmi sklamal film "Kajinek".
uct2007
25.01.11,15:25
Fakt do omrzenia opakujú tie isté filmy. Ale mne sa pri jednom filme (neviem názov) čo kedysi dávali a opakovali furt na Hallmarku (teraz je to Univerzal tuším) "podarilo" zaspať stále pri tej istej scéne - odohrávalo sa to na lodi a 4 ľudia tam hrali karty...no neviem ani dodnes,ako to skončilo,či tie karty dohrali, pretože sa mi to ani raz nepodarilo dopozerať :) Skúšala som to pozerať asi 3x
Indeed
25.01.11,15:28
.ani som nepostrehol,že Hallmark bol zrušený....

teda chcem povedať, že to bol viac-menej ZBYTOČNÝ kanál
misoft
25.01.11,18:26
Hlavne, že stále dookola opakovali "Rodinný kanál, vysielajúci premiéry" (ale 100x za sebou :D:D).
BTW: ani ten Universal nie je bohviečo - je to len klon Hallmarku.
BTW2: a JOJ+ to isté - stále opakujú tie isté komédie Buda Spencera a Terence Hilla - a silne pochybujem, že majú odkúpené práva na toľko repríz.
lujza.j
25.01.11,18:44
pri toľkých reprízach ,tak to budú asi doživotné práva:)
Chobot
26.01.11,09:35
Chcela by som sa spýtať, či niekto nedopozeral film. Volalo sa to Sekera a bol to asi francúzsky film. Vysielali to 5. januára tak okolo desiatej večer alebo aj neskôr. Dali sme si to nahrať, no trvalo to asi dlhšie a nemáme nahratý koniec. Bolo to o chlapíkovi, ktorého prepustili z práce - robil v papierenskom priemysle - podniku. Potom si hľadal asi rok prácu a nemohol nič nájsť. Tak si podal inzerát, akožeje on je papierenská firma a uchádzačov, ktorí sa mu ozvali vraždil, aby zničil konkurenciu a na ďalšom pohovore vyhral on. Hovorí to niekomu niečo?
Videli sme to potiaľ, ako vybuchol dom takého manažéra či riaditeľa - muselo to byť už predkoncom.
Prosím napíšte mi koniec. Ďakujem.

TO už bolo necelých 10 min. pred koncom. Ďalej bolo len to, že mu mailom prišla ponuka na prácu. Chystal sa na pohovor a v tom prišli policajti. Už to vyzeralo, že ho majú, ale na jeho prekvapenie mu prišli oznámiť, že ten predavač z obchodu s oblekmi sa obesil a nechal odkaz v tom zmysle, že to už nemôže a že to nemá ďalej žiadny zmysel. Na základe toho polícia prípad uzavrela, že on bol ten, čo vraždil, pretože bol tiež z papierenského priemyslu.

Nejaká žena si z videa, kde on prezentoval činnosť firmy vytlačila jeho fotku.

Potom ho ešte ukázali, ako sedí vo firemnej reštaurácii s ostatnými a do reštaurácie príde tá žena. On ide k pultu a pozrú sa na seba. Tú ženu som vo filme nevidel, ale zdalo sa mi, že to bola tá, čo bola na reklame na plachte nákladiaku papierenskej firmy v jednej scénke, kde ho policajti zastavili, že mal rozbité auto (teda tiež bola z papierenského biznisu).

Typicky francúzsky koniec, na rozdiel od jasných Hollywoodských happy-endov, kde dobro porazí zlo a zlo je potrestané. Vlastne to zostalo otvorené, lebo nebolo jasné, čo chce tá žena. Mohla mať rovnaké záujmy ako on (zabiť konkurentov), a on mohol byť jej cieľ. Alebo mohla vedieť, čo robil. Alebo to mohla byť príbuzná niekoho... kto vie...
val007
26.01.11,14:54
Chobot ďakujem za odpoveď, som rada, že viem ako to skončilo.
No a KoxXxo akože vtipné alebo to tam aj bolo....
Gapo
26.01.11,18:19
Tak toto je niečo čo mi vôbec nevadí. Viem sa zodvihnúť a premiestniť sa do spálne bez toho aby som dopozeral film do konca. Prečo? Idú mi na nervy reklamy.:mad:
deerslayer
06.02.11,18:00
Ak niekto nemá dopozerané mayovky.......................napíšte ktoré, doplním konce...
katalóg
20.04.11,13:57
Včera na Markíze neskoro večer bol zaradený film "Neverná". Originálny názov: Unfaithful
(farebný thriller, Spojené štáty americké/Nemecko/Francúzsko, 2002).

Spánok ma pripravil o koniec príbehu. Ešte sa dostalo do vnímania, ako polícia navštívila manželský pár.
Podujme sa niekto?
Inak vďaka aj za založenie tejto témy.
katalóg
20.04.11,14:11
Včera na Markíze neskoro večer bol zaradený film "Neverná". Originálny názov: Unfaithful
(farebný thriller, Spojené štáty americké/Nemecko/Francúzsko, 2002).

Spánok ma pripravil o koniec príbehu. Ešte sa dostalo do vnímania, ako polícia navštívila manželský pár.
Podujme sa niekto?
Inak vďaka aj za založenie tejto témy.


Vidím, že je ešte nezodpovedaná otázka z príspevku č. 40 spred roka k tomuto istému filmu ktorý dávala tiež Markíza, tak dúfam že sa niekto nad nami zľutuje.
Len "gabi" zaspala na rozdiel odo mňa trochu skôr. :)
Stačí stručne dvomi slovami, kto si to odniesol.
mahony1
20.04.11,14:59
Ja som ten film "Neverna" tiez videl pred rokom a aj vcera som ho pozeral a zaspal som asi 5-10 min pred koncom. Z toho co si pamatam, neprisli nanho - sice tusili ze to bol asi on, ze mal aj motiv, ale nemali dokazy a nic s tym nemohli, takze sa mu to prepieklo a dali sa s manzelkou opat dokopy. Skocilo to teda dobre (pekna herecka mimochodom, strasne mi pripominala tu cesku herecku z filmu "Jak dostat tatinka do polepsovny.... Podla mna dobry film.
bobo38
21.04.11,08:02
a žili šťastne až kým nepomreli...:-)
slabikar
26.04.11,19:06
ako skoncil film Sunshine?
nedopozeral som cca poslednych 15-20 min.
dakujem
buchač
26.04.11,19:21
ako skoncil film Sunshine?
nedopozeral som cca poslednych 15-20 min.
dakujem

Výbuchom bomby ...

http://www.youtube.com/watch?v=qu4pKmOw1ko&feature=related

a následným východom Slnka - jeho rozjasnením na oblohe ...akcia sa podarila ...
Toto sledovala manželka a deti jedného z astronautov ...myslím , že to bol ten fyzik , ktorý posielal na Zem posledný video - odkaz práve tej svojej manželke .
Ak si sledoval film , tak potom vieš , o ktorého z nich sa jednalo ...

P.S.:
Len som akosi nechápal pointu tej " príšery " ku koncu , no aj tá bola zničená ...

...prepínal som totiž aj na iný kanál ...;)
slabikar
26.04.11,19:52
wow, tak takuto odpoved aj s dolozenym videokoncom som necakal. diky moc :)
AlaNR
27.04.11,12:47
Včera som si "odspala" záver filmu o Černobyle na JOJke...
Stihla som akurát tak výbuch a potom ništ.
Neviete, či sa dá nájsť na internete? Bolo to celkom zaujímavé, akurát to bolo hrozne neskoro...
Nella_2
27.04.11,13:04
Včera som si "odspala" záver filmu o Černobyle na JOJke...
Stihla som akurát tak výbuch a potom ništ.
Neviete, či sa dá nájsť na internete? Bolo to celkom zaujímavé, akurát to bolo hrozne neskoro...
V archíve TV JOJ.

http://televizia.joj.sk/tv-archiv/noviny-special/26-04-2011.html
AlaNR
28.04.11,05:20
Ďakujem, to ma nenapadlo... :-)
katalóg
28.04.11,09:33
Ja som ten film "Neverna" tiez videl pred rokom a aj vcera som ho pozeral a zaspal som asi 5-10 min pred koncom. Z toho co si pamatam, neprisli nanho - sice tusili ze to bol asi on, ze mal aj motiv, ale nemali dokazy a nic s tym nemohli, takze sa mu to prepieklo a dali sa s manzelkou opat dokopy. Skocilo to teda dobre (pekna herecka mimochodom, strasne mi pripominala tu cesku herecku z filmu "Jak dostat tatinka do polepsovny.... Podla mna dobry film.
Ďakujem. Potešil si ma. Vcelku nevšedný záver.
Áno, film je z tých kvalitnejších. Už len obsadenie je zárukou.
val007
11.09.15,08:08
Chcela by som sa spýtať, či niekto nevidel koniec filmu čo dávali včera 10.9. 2015 na STV1 - volalo sa to Rieka života - stratená v amazónii. Videla som to dovtedy, kým ten chlapík - Róbert prišiel aj so svojou manželkou naspäť do mesta z džungle a jeho priateľka odletela za ním do džungle a minuli sa. Rada by som vedela koniec.... :-)
mahony1
16.09.15,10:58
Ahoj, ja som si to nahral, ale este som nepozrel. Skusim dnes / zajtra vecer pozriet a potom ti napisem ako to bolo dalej :-)
mahony1
18.09.15,21:20
Ahoj val007, takze som si to prave pozrel z nahravky. Dalej to islo takto:
Robertova priatelka ho tam v dzungli videla, ako odchadza na malom clne po rieke prec aj s tou svojou stratenou manzelkou. Videla ich, ako sa opieraju o seba, tak mu zavolala - a prinutila ho cez telefon priznat sa, ze sa s najdenou manzelkou uz stihol vyspat. Potom mu zlozila. On si myslel, ze mu vola z Europy. Chvilu to uz vyzeralo na to, ze ta jeho priatelka (brunetka) sa v tej dzungli da dokopy s priatelom Robertovej zeny, ktory na Roberta ziarlil a bol nahnevany, ze s Robertom odisla do Nemecka. Robertova priatelka sa tam v Amazonii s nim casto rozpravala - pretoze obaja boli na svojich partnerov nahnevani. Nakoniec ale nic medzi nimi nebolo :-)
V Nemecku sa potom jeho stratena manzelka snazila rozpamatat sa - ukazoval jej jej izbu, fotky, predmety...ale nic nepomahalo. Nespomenula si na nic. Mezitym hladal v nemocnici svoju pratelku - nevediac, ze ona je uz davno v Amazonii (nahnevana nanho). Nakoniec sa mu podarilo prehovorit jej kolegynu, aby mu povedala, kam isla. Ked zistil, ze je v Amazonii, isiel hned kupit dve letenky do Amazonie - uvedomil si, ze tu brunetku miluje.
Este v ten isty vecer sa mu priznala jeho zena, ze si nevie na nic spomenut, a ze jej chyba dzungla (nevedela, ze Robert ma uz aj tak 2 letenky kupene). Slubil jej, ze ju odvedie naspat domov (do dzungle). Strasne sa potesila - objali sa, ale viac nebolo :-)
Ked prisli do Amazonie, rozlucili sa a jeho zena sa potom vratila k tomu svojmu z dzungle a on hladal tu svoju brunetku. Nasiel ju a po spolocnej hadke na ulici a jej vycitkach, mu nakoniec pocas jazdy na motorovom clne pri zapade slnka odpustila, objali sa a pobozkali. O 10 sekund na to sa film skoncil :-(
Celkom fajn pribeh - pre mna s necakanym koncom. Cakal som opacny :-)