vinco55111
30.10.08,18:07
Neviem či správna sekcia, prepáčte ak nie.
Chcem sa spýtať, či ma môže niekto napadnúť kvôli letákom vo forme mailu, propagoval by som sam seba, nemám živnosť ani firmu. Som normálne zamestnaný na zmluvu na dobu neurčitú.
Vopred ďakujem za odpovede...
Zoltán Kovács
30.10.08,17:08
Máš na mysli SPAM?
biaaa
31.10.08,04:57
A co chces propagovat ked nemas firmu? Seba ako osobu ???
vinco55111
03.11.08,13:59
hej da sa to nazvat ako spam...a ano chcem propagovat seba, navrhujem isty vyrobok ale to je nepodstatne, len chcem vediet ci by ma mohol za to niekto zbalit, neudaval by som cenu nic, len ze napr navrhujem postele take a take a tym by to koncilo...
hm??
Chobot
03.11.08,14:13
hej da sa to nazvat ako spam...a ano chcem propagovat seba, navrhujem isty vyrobok ale to je nepodstatne, len chcem vediet ci by ma mohol za to niekto zbalit, neudaval by som cenu nic, len ze napr navrhujem postele take a take a tym by to koncilo...
hm??

Pre živnostenský úrad by si bol hneď podozrivý z neoprávneného podnikania (bez povolenia).

A potenciálni klienti by tvoj spam zmazali po prečítané prvého riadku. Neviem, či by sa niekto chytil, keby si neuvádzal ceny.
jason
12.11.08,08:52
Takéto ponuky sa nazývajú SPAM a nemáme ich radi. Normálne takéto IP adresy blokujem kompletne, nech sa spameri naučia.

Slušné je pred poslaním takéhoto e-mailu zavolať konkrétnemu človeku a popri tvojej ponuke ak nemá čas telefonovať požiadať ho o povolenie k zaslaniu takejto poštovej správy.
Hovorí sa tomu slušnosť a v konečnom dôsledku hneď ťa budú potenciálni klienti brať vážnejšie, nehovoriac o vyššej účinnosti propagácie tvojich služieb ;-)