Stanislav 1975
30.10.08,20:55
Poslanci dnes prijali zákon na "ochranu detí", schválili v ňom absolutný zákaz telesných trestov. No neviem- nie som zástanca nejakého násilia, ale niekedy taká výchovná po zadku pomože ako v minulosti pomohla aj mne...
Napr. aj v škole, mali sme učiteľa, telocvikára a ten nás tlkol jedna radosť- buď mal na píšťalke taký uzol na motúziku a tým nás pretiahol, alebo potom mal takú trsteničku a tým nám dal občas po zadku a predstavte si, že práve na tohoto učiteľa najradšej spomíname a prednedávnom sme mali stretávku a napriek tomu , že nebol náš triedny, tak sme ho tam pozvali.Napr. ja neviem, či to je len moje zdanie, ale dnešné deti, už nemajú pred učiteľmi vobec žiadny rešpekt, robia si na hodinách čo chcú!!!
Napr. naši dedovia ešte museli brať učiteľa pomaly ako boha, a napr. ešte ked som ja chodil do školy, tak sme ich ako tak ešte rešpektovali, ale dnes? Absolutna anarchia , však musí byť žiak viac ako učiteľ, lebo by otecko nedal škole sponzorský dar...
Chcem tým povedať, že týmto zákonom sa asi nevyrieši týranie detí, ktoré sú naozaj týrané, ale je to len akože náplasť na tento problém a nepostihne, tých čo by mal postihnúť...A ako vravím, taká výchovna po zadku niekedy fakt pomože, ale pozor ododnes je to trestné...
Monika Kováčová
30.10.08,19:56
Ha Ha Stanko... ja už som takéto založila.... kiš kiš bébé
Monika Kováčová
30.10.08,19:57
Monika Kováčová
30.10.08,19:58
a trestné to bude až od 1.1.
Stanislav 1975
30.10.08,19:59
Ha Ha Stanko... ja už som takéto založila.... kiš kiš bébé
ježiši, to som si nevšimol, ospravedlňujem sa- hádam ma len neobviníš z plagiatorstva, hmhm:)
Stanislav 1975
30.10.08,20:00
a trestné to bude až od 1.1.
takže do 1.1. sa može ešte???
Dav
30.10.08,20:07
Ha Ha Stanko... ja už som takéto založila.... kiš kiš bébé

mimotemy Stanko zabúda http://www.porada.sk/t93595-najvacsie-hviezdy-z-porady-sk.html , príspevok 2:rolleyes:
Stanislav 1975
30.10.08,20:14
mimotemy Stanko zabúda http://www.porada.sk/t93595-najvacsie-hviezdy-z-porady-sk.html , príspevok 2:rolleyes:
Vieš, ja som na ermonku úplne zabudol a teraz som v úzkych, neviem kam medzi koho ju pichnúť, rozmýšľam...
Stanislav 1975
30.10.08,20:15
Vieš, ja som na ermonku úplne zabudol a teraz som v úzkych, neviem kam medzi koho ju pichnúť, rozmýšľam...
tuším som to celé zle zoštylizoval,hm- vyznieva to tak dvojzmyselne a to nebolo mojím cieľom...:cool:
iriska
31.10.08,06:51
Tak ešte do konca roka treba vymlátiť deti, aby im stačilo aspoň do 18tky :)

(samozrejme to nemyslím vážne ani nikoho na takéto niečo nenavádzam)
trisestri
02.05.11,11:48
takže na jednej strane zákaz trestov,na druhej strane aj finančná zodpovednost rodičov za výchovu,ani polepšovna,ani trest a potom sa nečudujme že na školách narasta šikana,všeobecne násilie a brutalita mladistých-staročia boli tresty aj velmi prisné až brutalné, ktoré neschvalujem,ale takých pár na zadok ak už všetko ostatné zlyhá myslím že neuškodí /vraj to poznači psychický vývoj,tieto generacie sú menej odolné a to sa už takmer netresta,za naších čias poznám také dievčata čo dostavali na zadok a nejak ich to nepoznačilo,práve neviem k čomu povedie absolútna bestresnost/absencia zodpovednosti atd/-radšej keby riešili akútný problém narastania neprisposobivej populácie a nie také hovadiny/niektoré štáty USA,dokonca povolujú telesné tresty na školách/
Kazu
02.05.11,11:57
Hmmm, a to ho nesmiem zmlátiť ani v sebaobrane?:---
evuš
02.05.11,12:04
:eek::eek::eek: fíha, tak to si už môžem chystať veci do "lochu", pretože ja takú slabú výchovnú som občas použila - no a to si pri svojich troch "kuvikoch" teda odsedím dlhšie :D:D:D Nechce sa niekto pridať ku mne ???

Ja som samozrejme proti násiliu nielen na deťoch či zvieratách, ale všeobecne..... ale toto sa mi už zdá úboho padlé na hlavu ...
trisestri
02.05.11,12:14
Hmmm, a to ho nesmiem zmlátiť ani v sebaobrane?:---

keby len v sebaobrane,ani nemožeš nasrat vlastne deti,aby ta nahodou neudali :):D:)/taký velký liberáli a horši ako totalitári,ešte aj o výchove a súkromí chcú rozhodovat,bez elementarných zásad logiky,schvalujem boj proti domácemu násiliu,zneužívaniu,ale toto je blbý zákon bez spoločenskej potreby a objednávky,zhody v odborných kruhoch,možnosti dokazovania atd -kým osadníci kotia deti o ktoré sa nestarajú,navadzajú ich kradnút a žobrat nie sú stíhaný,tak ten kto pracuje stará sa o zabespečenie,výchovu a vzdelanie bude sankciovaný za nejakú výchovnu na zadok-fakt na hlavu,to možu schvalit len hlasovacie mašinerie na popud nejakej husičky z tretieho sektora,ktorého čast zástupcov, miesto práce z realnými problémami,vymýšla hlúposti a obhajuje protispoločenské konanie.
suzika1979
02.05.11,13:21
Evus,pridavam sa k tebe ako spolubyvajuca do lochu :)) ja Mircovi obcas teda nasekam za zadok,vytaca ma riadne a este sa mi smeje do tvare,ze : neboli,neboli. slubujem mu varechu,ale zatial nebola pouzita. viac zabera vypinanie playka alebo pohrozenie,ze volam bio otcovi,moze ist k nemu byvat. niekedy sme s manzelom uz fakt v koncoch,krik nestaci... je strasne vzpurny a cim sme na neho lepsi,tym je on neposlusnejsi :(
willma
02.05.11,15:21
ľudkovia, čo blbnete, ten zákon tuším neprešiel a vyjadrujete sa k téme z r. 2008
suzika1979
02.05.11,16:25
ľudkovia, čo blbnete, ten zákon tuším neprešiel a vyjadrujete sa k téme z r. 2008
tak to je fajn,ze nepresiel :) ja som ani nepozerala datum,ale sak to nezaskodi trosku si zablbnut,nie? :)
charonme
02.05.11,16:34
pozeram na datumy a rozmyslam: "zombie thread resurrection?" :)

aj taky smajlik na to existuje, tusim sa vola "ancient"
Monika Kováčová
02.05.11,18:32
pozeram na datumy a rozmyslam: "zombie thread resurrection?" :)

aj taky smajlik na to existuje, tusim sa vola "ancient"
čo hovorí??? urrrráža nás??? :D:D:D
suzika1979
03.05.11,05:29
pozeram na datumy a rozmyslam: "zombie thread resurrection?" :)

aj taky smajlik na to existuje, tusim sa vola "ancient"

nerozumiem reci tvojho kmena :confused::eek::D:D:D
evuš
04.05.11,04:52
Jéj, supéééér, omylom som si nevšimla, že príspevok je z roku 2008, hm - takže deti sa môžu dnes "tešiť" ??!:D:D:D:---