katica.vargova
31.10.08,08:51
Nenašla som skupinu, kam by som smerovala moju otázku, preto sa pýtam VÁS. Potrebujem nejakú info, kde by som zohnala tlmiče na Hondu VTX 1800C.
Vďaka
Chobot
31.10.08,08:17
Nenašla som skupinu, kam by som smerovala moju otázku, preto sa pýtam VÁS. Potrebujem nejakú info, kde by som zohnala tlmiče na Hondu VTX 1800C.
Vďaka

No porada je síce univerzálny portál na poskytovanie rád, ale v tomto prípade by som na tvojom mieste oslovil skôr autorizované servisy či importéra. Tí skôr budú vedieť zohnať náhradný diel.

http://www.tomiauto.sk/auta/honda.php

http://auto.honda.sk/sluzby-po-predaji/originalne-nahradne-diely.html
katica.vargova
31.10.08,08:28
Autorizované predajne na Slovensku som už kontaktovala. Ich ceny sú strop. Už aj do Holandska sa písalo. Ešte čakám odozvu z USA.
Ale vďaka za adresy.
buchač
13.11.08,10:49
Autorizované predajne na Slovensku som už kontaktovala. Ich ceny sú strop. Už aj do Holandska sa písalo. Ešte čakám odozvu z USA.
Ale vďaka za adresy.
Nenašla som skupinu, kam by som smerovala moju otázku, preto sa pýtam VÁS. Potrebujem nejakú info, kde by som zohnala tlmiče na Hondu VTX 1800C.
Vďaka
Autorizované predajne na Slovensku som už kontaktovala. Ich ceny sú strop. Už aj do Holandska sa písalo. Ešte čakám odozvu z USA.

Tak na základe týchto príspevkov by som položil do otázky aj slova LACNEJŠIE !!!!!!!!!!!!!
katica.vargova
12.12.08,11:55
Ešte stále sa obvolávajú rôzne miesta, snáď od apríla sa budeme na motorke aj voziť. Európa je na tieto súčiastky drahá, ale vyzerá to tak, že v USA pochodíme úspešnejšie a lacnejšie.:)
Chobot
12.12.08,13:02
Ešte stále sa obvolávajú rôzne miesta, snáď od apríla sa budeme na motorke aj voziť. Európa je na tieto súčiastky drahá, ale vyzerá to tak, že v USA pochodíme úspešnejšie a lacnejšie.:)

Len tak pre zaujímavosť - o akú cene tých tlmičov sa jedná, že to zháňate takto krkolomne zo zámoria. Je tá cena skutočne tak vysoká v Európe, že sa ti oplatí platiť poštovné a prípadné clo z dovozu z USA? Čo stoja tie tlmiče v Európe?

(podľa napísaného by som tipoval, že cena jedného tlmiča bude asi 30-40 tis. SKK:rolleyes:, ale viem, že to tak asi nebude).
katica.vargova
13.12.08,16:17
Za dva nové tlmiče nám povedali 68 000,- SKK. A keďže máme kontakt na človeka v USA, skúšame si pomôcť ináč. Zároveň sa donesú aj ďalšie súčiastky. Tak viem, že táto motorka bola vyrobená pre americký trh, preto sme zvolili túto cestu. Keby nás mala stáť celá zábava (nielen tlmiče) viac, než u nás, netrápili by sme sa. :)
Chobot
13.12.08,17:45
Za dva nové tlmiče nám povedali 68 000,- SKK. A keďže máme kontakt na človeka v USA, skúšame si pomôcť ináč. Zároveň sa donesú aj ďalšie súčiastky. Tak viem, že táto motorka bola vyrobená pre americký trh, preto sme zvolili túto cestu. Keby nás mala stáť celá zábava (nielen tlmiče) viac, než u nás, netrápili by sme sa. :)

:) Tak to už sa oplatí zháňať lacnejšie....:rolleyes:

Netušil som, že tlmiče môžu byť tak drahé. Čo potom stoja ostatné diely?

Veď za nejakých 300 tisíc už kúpiš takú mašinu pod rukou.
katica.vargova
13.12.08,20:29
Ani spoza oceánu to nie je výhra (volali známi), keď by sa kupovali nové. Pokračujeme v zháňaní použitých. Vyzerá to ako beh na dlhé trate.
katica.vargova
01.03.09,12:13
Takže sme súčiastky nakúpili. Niečo z Japonska, niečo z Holandska, z Čiech a aj z tunajšej predajne Honda, aj cez ebay. Síce to bolo zdĺhavé, ale leto bude na dvoch kolesách krajšie.:)