km30
31.10.08,15:42
Môžete mi poradiť kde si môžem zistiť stav pamäte v PC a aký program používam? Ďakujem
bagocina
31.10.08,15:10
Ctrl + Alt + Delete ak máš XP tak tam máš všetky procesy a využitie pamäte popísané.
Stevo5
31.10.08,16:11
Asi si sa chcel spýtať kde zistíš koľko pamäte RAM máš v počítači, na to ti už vyššie odpovedal bagocina, pozri po stlačení tej trojkombinácie kláves na záložke "Výkon" a dolu je "fyzická pamäť / celkovo - v KB.

Ďalej si sa asi (veľmi laicky položená otázka) chcel spýtať kde zistíš aký používaš operačný systém - ale veď to ti vypisuje pri štarte počítača na obrazovke.
Ak si naozaj myslel tú otázku - "citujem - aký program používam" doslovne, tak to ti nikto nepovie, ja používam v PC mnoho programov a každý používa iné programy podľa svojej potreby.
Chobot
01.11.08,08:11
Môžete mi poradiť kde si môžem zistiť stav pamäte v PC a aký program používam? Ďakujem

Keďže si na porade relatívne nový, tak ti poradím ešte jednu vec - ak zakladáš tému, tak jej daj taký názov, ktorý aspoň stručne vystihuje podstatu otázky. Lebo skoro každý, ktorý sem dáva otázku potrebuje pomoc alebo poradiť. Keby to každý robil tak, potom by zoznam tém vyzeral asi takto:

Pomoc
Pomóc!!!
POMOC
Poraďte
Kto poradí?
Pomôžete?
Poraďte mi"
....

Ako si potom tí, ktorú chcú pomôcť majú vybrať, ktorá téma je pre nich relevantná?:rolleyes: Názov, ktorýsi zadal som ti zmenil na výstižnejší.:cool:

Inak vitaj.;)
dolfort
03.11.08,13:30