Stanislav 1975
31.10.08,20:26
Takže tu opať máme obdobie, keď začneme byť "masírovaní" roznymi reklamami, akciami a pod. z dovodu šialenstva zvaného pzp. Chcel som len prispieť mojím postrehom, nakolko ja s tým mám do činenia 365 dní roku a to je najma neseriozny prístup dosť veľkej vačšiny ľudí- nehľadia na kvalitu poistenia, ale na cenu a ich formulka je-"však to nieje pre mňa to je pre druhého", a to je veľká nezodpovednosť, JA poškodím niekomu auto a ten chudáčisko čaká na peniažky možno aj rok( samozrejme aj výška plnenia je nakoniec otázna), lebo ja som bol lakomý a chcel som ušetriť pár korún na poistnom a dal som si pzp do poisťovne o ktorej napríklad viem, že má pri plneniach dosť pochybnú povesť, je to smutné, ale dosť ľudí rozmýšľa takto a potom sa čudujú roznym exekúciam a podobne, lebo samozrejme je nezmysel sa ohánať sa, ak je problem pri plnení, že VŠAK JA MÁM POISTKU, riešte si to s nimi, totiž poškodený nemá právo žalovať moju poisťovňu, ale mna!!! A tak dám radšej o pár korún navyše a viem, že ak ja sposobím niekomu škodu, ža budem mať naozaj kľud a poisťovňa všetko vybaví tak ako má, vrátane dodržania termínov.
Stefan2005
31.10.08,19:41