Midlarcik
31.10.08,20:11
Ahojte som tu nova a neviem komu by som mala napisat a poprosit o radu.Mam taky problem zaregistrovali sme sa v jednej nemenovanej pracovnej agenture,ktora nas chce dat na sud,ked im nezaplatime poplatok 3000Sk kvoli tomu,ze sme im neposlali odpoved na ich pracovnu ponuku.Co mame robit PROSIM PORADTE NAM.Dakujem
duves
31.10.08,19:13
Podla mna zaleži čo ste podpisovali. Ak ste pisomne suhlasili s nejakym poplatkom, tak to bude problem.
Midlarcik
02.11.08,13:17
Ano podpisali sme registracny dotaznik,ktory sme necitali.Vsetko sme sa mali dozvediet z ich stranky v ktorej sme take nieco nenasli ako bola napriklad kolonka POPLATKY.Neviem o ziadnej agenture,co by brala take poplatky za neodpovedanie na ich ponuku.
robin1
02.11.08,13:56
Bolo by dobré zistiť, na základne akého § a zákonníka bol registračný dotazník spísaný. Myslím, že ak bol na základe Obchodného zakonníka a vy nie ste podnikatelia, tak by sa s tým dalo niečo robiť. Toto je pravdepodobne otázka pre právnika.
Petra Nová
02.11.08,14:03
Ahojte som tu nova a neviem komu by som mala napisat a poprosit o radu.Mam taky problem zaregistrovali sme sa v jednej nemenovanej pracovnej agenture,ktora nas chce dat na sud,ked im nezaplatime poplatok 3000Sk kvoli tomu,ze sme im neposlali odpoved na ich pracovnu ponuku.Co mame robit PROSIM PORADTE NAM.Dakujem
Na základe málo informácií sa dá poradiť len málo alebo vôbec.
Midlarcik
02.11.08,17:54
Dakujem Robin idem sa na to pozriet o tom som nevedela.