MarkyO
31.10.08,20:18
mno, kamosovi nesli obe mechaniky ani internet (ten isiel len v nudzovom rezime), tak som sa podujal na opravu.

Rozobrali sme comp, a zistili sme ze obe mechaniky su odpojene od zakladnej dosky, tak som ich pripojil, a odvtedy to slo dolu vodou.

Resetol som comp a chcel som otestovat windows, ci tam naozaj budu. Ale windows mi vobec nespustilo, stale dokola mi ukazovalo tu zakl.obrazovku ked nacitava a nacitava....
Rozhodol som sa ze dam Windows opravit. Zacalo opravovat, uz vtedy som si vsimol ze comp ide strasne pomaly. Avsak zaseklo sa mi to na obrazovke, ked mi vypisalo : "Prosim pockete nez pocitac dokonci konfiguraci" alebo cosik take(bolo to este v tej DOSovej casti instalacie).

Toto mi urobilo dvakrat. Tak som tam supol DVD Visty, ale to mi ani nenacitalo instalaciu...
Co mam teraz robit aby som to opravil?
Pomozte pls.......................
endrju
31.10.08,19:23
No yo. :rolleyes: Babo, fcul rad. :cool:
Chobot
01.11.08,16:21
mno, kamosovi nesli obe mechaniky ani internet (ten isiel len v nudzovom rezime), tak som sa podujal na opravu.

Rozobrali sme comp, a zistili sme ze obe mechaniky su odpojene od zakladnej dosky, tak som ich pripojil, a odvtedy to slo dolu vodou.

Resetol som comp a chcel som otestovat windows, ci tam naozaj budu. Ale windows mi vobec nespustilo, stale dokola mi ukazovalo tu zakl.obrazovku ked nacitava a nacitava....
Rozhodol som sa ze dam Windows opravit. Zacalo opravovat, uz vtedy som si vsimol ze comp ide strasne pomaly. Avsak zaseklo sa mi to na obrazovke, ked mi vypisalo : "Prosim pockete nez pocitac dokonci konfiguraci" alebo cosik take(bolo to este v tej DOSovej casti instalacie).

Toto mi urobilo dvakrat. Tak som tam supol DVD Visty, ale to mi ani nenacitalo instalaciu...
Co mam teraz robit aby som to opravil?
Pomozte pls.......................

Vidím, že ste asi po...li všetko, čo sa dalo aj nedalo. Už tým, že tie mechaniky boli odpojené, muselo byť niečo podozrivé - kto ich odpojil a prečo? Možno už pred odpojením bolo niečo nie v poriadku so ZD. Ak je to starší komp, Možno boli nekompatibilné (neviem ako, ale jeden nikdy nevie..:rolleyes:).

Treba celé rozobrať a začať od začiatku - ZD+procesor+zdroj, zapnúť, či vôbec pípne. Ak áno, tak pripojiť pamäte + HDD, zapnúť - rozbehol sa? Ak nie, tak zavolajte niekoho odbornejšieho, nepokazte čo ešte pokazené nie je...;)