lubinami
31.10.08,21:25
Mám na skúšku internet T-mobile, nainštalovala som modem cez USB, signál mám, ale neotvára mi stránky cez prehliadač, mám IE, keď pošlem správu cez autlook, to ide, som pripojená ale neotvárajú sa mi stránky, už sa trápim hodinu a nie a nie to urobiť. čo treba ešte ? , je treba aj adresa alebo niečo, lebo v manuály neni nič také spomenuté , vložiť CD , a všetko sa urobí akože automaticky do 2 minút... .....,:cool: ale zatiaľ to nejde. Musela som naspäť inštalovať Dial Ap, ale to je u nás veľmi pomalé?, ale aspon to ide tu v horách, Poradte Dik.
bagocina
01.11.08,11:06
No a skúšala si modem pripojiť i cez obyčajný sieťový kábel? Ten sa aspoň nemusí inštalovať. Vyskúšaj to najprv tak.
lubinami
01.11.08,11:21
Aký sieťový kábel ?, sú k tomu dva káble, jeden USB modem-PC, a jeden modem - zástrčka, ešte niečo treba ? To som mala zapojené.
Stevo5
02.11.08,10:17
Bagocina ti to dobre napísal. K modemu od T-mobile sa dodávajú 2 káble na prenos signálu (USB káblik a sieťový kábel) a napájací zdroj. Môžeš použiť ktorý chceš, ale len jeden. USB kábel je treba inštalovať a ten druhý sa len pripojí a malo by to chodiť.

Ja som najprv používal USB ale boli s tým nejaké problémy, teraz používam ten ktorý sa pripojí na sieťovú kartu a je to v pohode.

Píšeš ze ti maily chodia ale neprepína stránky. To znamená že si pripojená na internet, problém by mohol byť v prehliadači IE. Možno je prehliadač poškodený, alebo je niečo zle nastavené. Ťažko to povedať takto na diaľku ak to človek nevidí. Skús ho preinštalovať (doporučuje sa IE7 + IE7PRO) alebo si vyskúšaj Firefox alebo Operu.