zuzana
30.06.04,15:54
Prosím Vás nemohol by sem niekto priložiť vzorový vyplnený cestovný príkaz?
Alebo cestovný príkaz, ktorý používate vo firme?Robíte denne cestovné príkazy samostatne alebo stačí mesačne chronologicky rozpísať cesty na jeden, dva cest.príkazy napr.k 30.6.2004? :(
VieraM
30.06.04,17:23
Zuzka, ale povedz aký cestovný príkaz, osobná doprava, nákladná
doprava, a či použitie súkromného vozidla. Lebo na všetko je cestovný príkaz. Máš na mysli cestovný príkaz alebo vyučtovanie
cestovného príkazu.
Pokial sa jedná o použitie súkrom.vozidla na služ.účely ja mesačne
chronologicky rozpisujem služ.cesty. Je to individuálne. To je ked
niekto chodí denne, alebo často. Ak mi niekto ide občas na služ.cestu tak tento príkaz likvidujem každý samostatne.
Zuzka
30.06.04,20:33
zuzana
01.07.04,04:17
Pre VieraM ide o použitie súkr.vozidla na služ.účely a o použ.služ.vozidla na prac.cesty.Pre Zuzka- ten príspevok som už čítala, tam je však len hromadný cest.príkaz.
porfin
01.07.04,05:12
Pre Zuzanu.
Samozrejme :) aj pre všetkých "poradárov" , v prílohe je cestovný príkaz a
povolenie na použitie vlastného súkromného motorového vozidla na služobnú cestu.
zuzana
01.07.04,05:52
Ďakujem porfin! :p
Luna
01.07.04,06:00
Zuzka,ja tiež robím vyúčtovanie cesťáku raz za mesiac,chlapi sú na montážach celý mesiac.TO že im vyúčtovanie takto robím som dala do internej smernice,dala som tam aj to že im diety preplácam po skončení mesiaca do 10 dňa v nasledujúcom mesiaci.
Toľko k vyúčtovniu cesťáku.Cesťáky dostať aj v Ševte,teraz som kupovala 50ks,za 43,50,Ani tlačiť sa to neoplatí.Je to taký blok.Dostať aj malé cesťáky určené na 1jazdu.
Akurát mám problém robiť 1 časť cesťáku čiže "cestovný príkaz".Tým že sú chlapi mesiac preč,práca sa dohaduje telefonický.Viem že každá takáto cesta musí byť podpísaná šéfom. Ako to robíte vy,lebo ja na konci mesiaca urobím len to vyúčtovanie.Dík.
McMarti
01.07.04,06:41
Prosím Vás nemohol by sem niekto priložiť vzorový vyplnený cestovný príkaz?
Alebo cestovný príkaz, ktorý používate vo firme?Robíte denne cestovné príkazy samostatne alebo stačí mesačne chronologicky rozpísať cesty na jeden, dva cest.príkazy napr.k 30.6.2004? :(
Prikladam svoj subor co mam urobený v exceli na cestovné príkazy
zuzana
01.07.04,07:02
Luna ja som tiež doteraz robila iba tú druhú stranu-vyúčtovanie, naši tiež chodia na montáže.