Stanislav 1975
01.11.08,21:25
keďže to tu na Porade v poslednom čase vrie, a je to tu dosť rozhádané a som si vedomý, že aj ja mám radšej také kontroverznejšie témy, chcem prispieť k upokojeniu situácie a dávam Poraďákom na výber. Založil som hlasovanie o dovere ku mne ako členovi tohto fora, poraďáci možu hlasovať, či ma tu chcú alebo nie.Ak budem mať v pondelok( 03.11.2008) večer o cca.20.00hod. viac negatívných ohlasov ako pozitívnych, týmto ťa Richard potom verejne požiadam o zrušenie mojej registrácie na tejto stránke. Akože, vobec niesom nahnevaný , ani nič podobného, ide mi len o ukľudnenie danej situácie, preto prosím, kto máte svoj názor tak hlasujte. A keďže predpokladám, že sa už tu neuvidíme, majte sa tu pekne a určite to tu budem sledovať pasívne...
DanielaSL
01.11.08,20:36
Stanko a toto je k čomu dobré? Zdá sa mi, že k tomu vreniu na porade aj ty tak trochu prispievaš, ale týmto nechcem rozhodne povedať, že máš odísť. Čo máš a čo nemáš robiť, by si mal vedieť v prvom rade ty sám. Čo tak naučiť sa krotiť svoje emócie a vedieť tolerovať aj názor druhých? ;)
Stanislav 1975
01.11.08,20:40
Danielka, rozhodne anketa...Nemyslím, že by som ublížil nejako tu niekomu, ale fakt, situácia je tu dosť rozhádana- však ty vieš...
Akože, fakt je to v pohode a anketa rozhodne a vieš prečo som to spravil takto??? Lebo už som sa raz lúčil a dopadlo to tak, že som sa vrátil ale teraz už nebudem chcieť a ja potrebujem vedieť, či ma tu chcú, alebo nie- ja to musím vedieť...
tetrisss
01.11.08,20:41
To co si si skocil takymi olovenymi topankami do svedomia? Ked si to tak v duchu prejdem, ani samotna diskusia k veci nebola taka tvrda ako potom tie ohlasy, ale nevidim to az na taketo sebaspytovanie.
Stanislav 1975
01.11.08,20:43
To co si si skocil takymi olovenymi topankami do svedomia? Ked si to tak v duchu prejdem, ani samotna diskusia k veci nebola taka tvrda ako potom tie ohlasy, ale nevidim to az na taketo sebaspytovanie.
Nie, moje svedomie je ČISTÉ!!! Nič nelutujem, za všetkým si stojím... A všetko by som spravil rovnako....
tetrisss
01.11.08,20:50
Tak potom? Ja osobne nebudem hlasovat v takto polozenej ankete, aj ja mam rada taketo temy, jasne, ze mieru slusnosti treba zachovat, ale kto sa zapoji do kontroverznych tem, musi pocitat aj z opacnym nazorom a zniest ho.
DanielaSL
01.11.08,20:59
Ani ja nebudem hlasovať v tvojej ankete..... Stanko život nie je o anketách. Ako by to vyzeralo? Pozri , daj si napríklad od porady pauzu a sám prídeš na to, či ti to tu chýba alebo nie. Ale nechci ,aby sa tu hlasovalo, či ťa tu chcú alebo nechcú. Ja sa často nestotožňujem s tvojim názorom..ale nevedela by som stlačiť tlačítko, že ťa tu nechcem. Ani na to nemám právo..aby som ti pomohla k nejakému možno aj chybnému rozhodnutiu. A ešte ...Psy štekajú a karavána ide ďalej. ;):) Dúfam, že mi rozumieš.
Halli
01.11.08,21:12
Stanko,takže ukončujeme hlasovanie, spokojne sa vyspi a keď svitne nový deň a ty zistiš, ako je krásne na svete napadne ťa pozrieť, čo nové na porade len sa usmej a povedz si..."ta de by som išiel, keď je tu toľko super ľudí :D"
Jozef Mihál
01.11.08,21:22
Bez ďalších komentárov sa pridávam k tým, čo v takejto ankete hlasovať nebudú.
Bionda
03.11.08,09:28
Ak neľutuješ , načo potrebuješ byť súdený a odsúdený- tu nie je súd , ale všetci sme tu slobodne, máme možnosť sa vyjadriť, nevravím, že niekedy nie sú témy v ktorých " to vrie" , ale vždy to tak bude,koľko ľudí- toľko chutí, nikto nie sme klonom, takže je zdravé ak každý z nás má vlastný názor.
Stanislav 1975
03.11.08,18:57
Takže milí poraďáci, skončila sa anketa, pomerom hlasov( futbalovým skore) 3-0, takže zostávam medzi Vami...
Aj keď si dám trošku pauzu, oddych, ale potom šup s novou témou...
DanielaSL
03.11.08,19:06
Takže milí poraďáci, skončila sa anketa, pomerom hlasov( futbalovým skore) 3-0, takže zostávam medzi Vami...
Aj keď si dám trošku pauzu, oddych, ale potom šup s novou témou...

Dúfam, že nie s takou, čo zase vody rozčerí....;):)
tetrisss
04.11.08,16:14
Takže milí poraďáci, skončila sa anketa, pomerom hlasov( futbalovým skore) 3-0, takže zostávam medzi Vami...
Aj keď si dám trošku pauzu, oddych, ale potom šup s novou témou...

Uz sa tesim, ze to bude prave taka tema, inak by to bolo take "zamrznute".:)
jozka56
04.11.08,17:43
Takže milí poraďáci, skončila sa anketa, pomerom hlasov( futbalovým skore) 3-0, takže zostávam medzi Vami...
Aj keď si dám trošku pauzu, oddych, ale potom šup s novou témou...
OK jhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s9862.gif
Kazu
04.11.08,19:19
Uz sa tesim, ze to bude prave taka tema, inak by to bolo take "zamrznute".:)

Schováme ti škatuľku :D
Stanislav 1975
04.11.08,19:29
Ahojte a díky za pozdravy, preto si dám troška pauzu, aby sa ukludnili vody. Viete, som si vedomý, že mám niekedy kontroverzné názory, ale ja som taký odjakživa, mám rád vzrušenie a nemám rád nudu a milujem doslova, keď mi niekto odporuje a nepritakáva stále.Takže tak...A aj keď sa povadíme občas tak Vás mám rád, však život je krátky na to , aby sme boli nejak dlho rozhádaný a najma nevieme nikdy kolko času nám ešte zostáva- minulý týždeň mi zomrel spolužiak bývalý, moj ročník 75,mladý človek- škoda ho, ked nepomohol, tak neublížil(vačšinou však pomohol), troška dosť ma to zobralo, lebo to už je 5!!! moj spolužiak, tak sa mi to už prestáva páčiť už... A pritom zomrel na chorobu, na ktorú sa v dnešnej dobe že vraj nezomiera, na astmu-proste raz za 33 rokov mu nezabral ten prekliaty sprej a zadusil sa... Čo už sa dá robiť, preto by sme mali sa mať radi,lebo fakt nevieme ešte dokedy tu budeme, takže tak teda...
A budú ešte témy na diskusiu , nebojte sa...
Stanislav 1975
04.11.08,19:31
Schováme ti škatuľku :D
Škatulku ja velmi ráááááááááááááád, dobrý"vynález":)
Stanislav 1975
04.11.08,19:33
Uz sa tesim, ze to bude prave taka tema, inak by to bolo take "zamrznute".:)
Neboj, bude ešte horúúúco;)
pepsikova
06.11.08,07:16
..šmárjajozef,ty čo riešiš,..si len predstav,ako by sme si tu išli na nervy,keby sme boli všetci bohorovní a s rovnakým názorom a len pritakávali a súhlasili..si trošku výbušný,no a čo..ale to si ešte nezažil mňa,keď sú na slnku erupcie...
Kazu
06.11.08,07:28
..šmárjajozef,ty čo riešiš,..si len predstav,ako by sme si tu išli na nervy,keby sme boli všetci bohorovní a s rovnakým názorom a len pritakávali a súhlasili..si trošku výbušný,no a čo..ale to si ešte nezažil mňa,keď sú na slnku erupcie...

:D:D:D:D:D Videla som ťa len raz, ale verím ti :D:D:D:D:D:D
Melnick
06.11.08,07:31
:D:D:D:D:D Videla som ťa len raz, ale verím ti :D:D:D:D:D:D
:D:D:D:D:DJa som ju síce nevidela, ale tiež jej verím.:D:D:D:D:D:D
wagner
06.11.08,07:42
Re: Milý Richard, milí poraďáci,
Takže milí poraďáci, skončila sa anketa, pomerom hlasov( futbalovým skore) 3-0, takže zostávam medzi Vami...
Aj keď si dám trošku pauzu, oddych, ale potom šup s novou témou...

To si písal 3.11. že už je anketa ukončená a tu zrazu vidím na ankete 3:3 - tak kde je pravda?
Richard
06.11.08,08:04
A budú ešte témy na diskusiu , nebojte sa...

Stanislav ak máš čo povedať k odborným a oddychovým témam, tak neodchádzaj, ale vopred ťa upozorňujem, že kontroverzné témy tu budeme mazať a verím že ich nebudeš ani zakladať a takto prikladať na lopatu moderátorom.