Pistino
02.11.08,14:38
Chcel by som mat doma pristup na i-net. Vonku na notas chytam bez problemov, no ako zidem do domu je signal prec. Da sa nejako zosilnit? co si mam kupit.

Dakujem
Chobot
02.11.08,16:31
Chcel by som mat doma pristup na i-net. Vonku na notas chytam bez problemov, no ako zidem do domu je signal prec. Da sa nejako zosilnit? co si mam kupit.

Dakujem

A čo chytáš vonku, aké pripojenie? Pripájaš sa neoprávnene do niekoho Wifi siete? To sa chceš zadarmo priživovať na niekoho domácej sieti?

Alebo máš s niekým vytvorenú sieť? Ak áno, tak by ste potrebovali výkonnejší WiFi router, aby signál dosiahol až k tebe. Ak to je nejaká free WiFi sieť, na ktorú sa pripájaš, tak pokiaľ nemá dosah až k tebe domov, tak si s tým nepomôžeš.
Fero11
02.11.08,16:59
Najlepsi wifi zosilnovac je kvalitna antena (v tvojom pripade ak nemas v byte ci dome signal, tak ju umiestnit do exterieru) a najlepsie je priama vyditelnost na AP
Pistino
03.11.08,11:59
Dakujem, vies mi dat nejaky typ na znacku prip. stranku kde by som mohol antenu objednat?

Nepripajam sa na cierno.
skvrnka
03.11.08,12:04
Aj ja privítam nejaký typ na zosilovač, lebo sa nepripájam
načierno,ale pred budovou chytím internet a vnútri
v miestnosti mi hlási, že nemá signál, hoci ho mám
nad hlavou na streche. Hovoria, že mi asi kov alebo
plechová strecha robia to, že nemám signál.
Fero11
03.11.08,12:23
odporucal by som sektor, alebo panelovu antenu, skus pozret na http://www.wellnet.sk/index.php?cPath=81_21_103&sort=2a&language=sk je tam vela anten. Zavisi aj od toho ako daleko je od teba AP a ci ho z bytu vidis....
Neviem aku mas v NB wifi sietovku a ci by sa tam dala cez pigtail a redukciu ta antena zapojit. A predpokladam, ze nechces sediet s NB pri okne cca 5m od anteny, takze radsej by som odporucil kupit si wifi router aby si sa mohol s NB pohybovat aj po byte, ale na to ti bude treba wifi zariadenie co dokaze wds/univerzal repeater, pokial sa nemylim (bezdrotovo signal prijme a zaroven ho vysle)
Adaka
19.09.13,07:17
Mám wifi router od Orange na ich simku a mám problém , signál mám len v izbe kde je router a potom v izbe pod ním. Je nejaký zosilovač čo by mi dal signál v celom dome