richardg
03.11.08,10:30
Ahojte všetci, viete my poradiť?Chcel by som začať s niečím podnikať, na začiatok len tak popri práci a potom naplno.Mám skúsenosti s riadením výroby, teraz som mometnálne vývojový technik, ale rozumiem sa všetkému, som taký všemajster:D.Všetko opravím, robím aj fušky(zváram všelijaké stojany, striekam aj spojlery alebo niečo také drobnejšia na autách)proste všetko.
Ďakujem za nápady
Black
03.11.08,10:29
Ahojte všetci, viete my poradiť?Chcel by som začať s niečím podnikať, na začiatok len tak popri práci a potom naplno.Mám skúsenosti s riadením výroby, teraz som mometnálne vývojový technik, ale rozumiem sa všetkému, som taký všemajster:D.Všetko opravím, robím aj fušky(zváram všelijaké stojany, striekam aj spojlery alebo niečo také drobnejšia na autách)proste všetko.
Ďakujem za nápady

Ťažko len tak z fleku. Skus mozno rozbehnut biznis ako zvarac a po čase sám uvidíš čo trh potrebuje. ;)
Chobot
03.11.08,10:41
Ahojte všetci, viete my poradiť?Chcel by som začať s niečím podnikať, na začiatok len tak popri práci a potom naplno.Mám skúsenosti s riadením výroby, teraz som mometnálne vývojový technik, ale rozumiem sa všetkému, som taký všemajster:D.Všetko opravím, robím aj fušky(zváram všelijaké stojany, striekam aj spojlery alebo niečo také drobnejšia na autách)proste všetko.
Ďakujem za nápady

Chcel by som ťa požiadať ešte o jednu vec - ak zakladáš tému, tak jej daj taký názov, ktorý aspoň stručne vystihuje podstatu otázky. Lebo skoro každý, ktorý sem dáva otázku potrebuje pomoc alebo poradiť. Keby to každý robil tak, potom by zoznam tém vyzeral asi takto:

Pomoc
Pomóc!!!
POMOC
Poraďte
Kto poradí?
Pomôžete?
Poraďte mi"
....

Ako si potom tí, ktorú chcú pomôcť majú vybrať, ktorá téma je pre nich relevantná?:rolleyes:
richardg
03.11.08,16:28
máš pravdu, ďakujem za pripomienku
richardg
03.11.08,16:28
ďakujem za nápad, takže už len musím porozmýšľať že čo...
Alex_M
03.11.08,20:31
ak si dost sikovny tak skus spravit autoservis s nejakymi special sluzbami napr ze prides k zakaznikovi atd. poradis co a ako. mozes si najst nejakych dealerov co im budes nahanat ludi (ak pride ze daco potrebuje posles ho za tym clovekom a dohodnete sa na provizii)
Ale ako bolo hore napisane..toho je strasne vela. Slovaci maju jednu zaujimavu vlastnost ze su vseumelci :)
richardg
05.11.08,06:50
Ďakujem za rady, je to ťažké,musím si to veľmi dobre premyslieť.
Manželka tá podniká, má svadobný salón ale aj ja by som chcel niečo.
Ešte raz
´dakujem veľmi pekne
duves
05.11.08,07:01
Ahoj Richard, kedze mame obaja podobny problem, napisem ako uvazujem ja. V každom prípade by som to zacal robit akože popri. Jasne, že budes vyťaženy na 150%, ale to by si bol aj keby si chcel do toho skočiť naplno. Ešte treba zvážiť, či na to preklenovacie obdobie potrebujes mat oficialne živnosť, lebo ťa čakaju platby poistneho, či zarobíš alebo nie. Na druhej strane, ak nebudeš mať "papiere" teda doklady, nemusis zohnat zakaznika. Možno by som to vyskusal na nejake preklenovacie obdobie bez živnosti, zakaznikov treba zohnat referencne po znamych a po case ak sa bude darit, založiť živnosť a odist zo zamestnania.
richardg
07.11.08,06:57
Ahoj Duves, to máš pravdu, ale ešte som stále neprišiel nato, že s čím:-(
V každom prípade popri robote, lebo to by som potom finančne nezvládal, ale čo by také išlo aby ma to potom tak uživilo aby som nemusel ešte chodiť aj do práce?
Ty chceš sčím podnikať, ak sa smiem opýtať:-)))