biaaa
03.11.08,12:02
Cavte - nezobrazuje sa mi podpis v prispevku - mam ho zapnuty pri kazdom prispevku (vzdy dole) ale aj normalne v nastaveniach podpisu.

Je to sice banalita ale ako na to???

Dakujem
Dav
03.11.08,11:09
Cavte - nezobrazuje sa mi podpis v prispevku - mam ho zapnuty pri kazdom prispevku (vzdy dole) ale aj normalne v nastaveniach podpisu.

Je to sice banalita ale ako na to???

Dakujem
Pravdepodobná príčina - málo príspevkov, alebo málo bodov.
Ak nie, tak dĺžka príspevku, alebo viac príspevkov na jednej strane.:)
biaaa
03.11.08,20:16
co ja viem prispevkov 273, nie vela, a co sa tyka kratkych prispevkov - snazim sa reagovat len na to na co sa ludia pytaju, teda ak viem-

no skoda sak ak niekto poradi tak by bolo super,

zda sa mi totiz, ze uz pri par prispevkoch sa mi to zobrazovalo :-(((
Rozalka
03.11.08,20:20
Skús napísať 3-riadkový príspevok, s normálnym riadkovaním
Dav
03.11.08,20:21
Vidí sa mi, že je to 500 príspevkov. A podpis som si pozrela v Tvojom profile -páči sa mi.:)
Rozalka
03.11.08,20:25
Súhlas patrí k zneniu podpisu.
Či je viazaný na 500 príspevkov - to si netrúfam potvrdiť.
biaaa
03.11.08,20:36
miliiii poradaci vdaka za info, tak skusam prispevok na 3 riadky. Davnejsie som mal podpis RESIT THE USUAL - Odolajte vsednemu, no teraz som si podpis zmenil a stale sa mi nezobrazuje. Neslo mi o to aby ste mi podpis chvalili, ale skor o to ze sa mi z nicoho nic prestal zobrazovat, aj ked sa mi davnejsie zobrazoval.
biaaa
03.11.08,20:37
ee - furt ho neni :-(
Dav
03.11.08,20:40
Tak si ešte prečítaj http://www.porada.sk/t58424-zobrazenie-podpisu.html, ale pamätám si, že sa mi podpis začal zobrazovať až po istom množstve príspevkov.
biaaa
03.11.08,21:04
Tak si ešte prečítaj http://www.porada.sk/t58424-zobrazenie-podpisu.html, ale pamätám si, že sa mi podpis začal zobrazovať až po istom množstve príspevkov.

Citujem skusam ale stale nic. Ten prispevok som si precital, ale riesi sa tam v podstate to co aj tu. Skor ma irituje ze som si vazne isty, ze pri starych prispevkoch sa mi zobrazoval, u mna sa skor ako keby od urciteho poctu prispevkov nezobrazoval.
michelle84
04.11.08,06:17
Mne sa tiež nikdy nezobrazuje podpis. Možno párkrát na začiatku môjho pôsobenia na porade sa mi zobrazil, ale potom už vôbec nie.
michelle84
04.11.08,06:19
Zachvíľu dosiahnem 500-bodovú hranicu, tak uvidíme, či sa mi začne zobrazovať podpis ;)
Anja111
04.11.08,06:23
Mne sa tiež nikdy nezobrazuje podpis. Možno párkrát na začiatku môjho pôsobenia na porade sa mi zobrazil, ale potom už vôbec nie.
A skúšala si napísať dlhší príspevok? Napr. dvoj - trojriadkový?
Maruška54
04.11.08,06:26
Ja budem mať za chvíľu 1000 príspevkov a nezobrazuje sa mi ani pri dlhších príspevkoch
Tweety
04.11.08,06:28
Podpis sa nezobrazí pri príliš krátkom príspevku. Vidíte ani mne nie.:mad:
michelle84
04.11.08,06:28
A skúšala si napísať dlhší príspevok? Napr. dvoj - trojriadkový?

Áno, mala som aj dlhšie príspevky a nezobrazil sa.
michelle84
04.11.08,06:30
Tak Vám teda skúsim napísať dlhší príspevok. Na začiatku mi zavše zobrazilo podpis, ale potom už nie. A stále to sledujem, aj som sledovala témy, kde sa diskutovalo o tomto probléme, ale nevyriešila som ho. Nie je to dôležitá vec, tak som to nechala tak. No a teraz to idem poslať a uvidíme, či sa zobrazí podpis. Ak áno, tak to bude naozaj v dĺžke príspevku.
michelle84
04.11.08,06:32
Takže u mňa to nefunguje ani pri dlhšom príspevku.
biaaa
04.11.08,11:44
No jo - jednoducho to nefunguje ani z dlhsim prispevkom, ani pri citovani. Mozno je chyba v nejakom nastaveni - mohol by sa na to pozret nejaky odbornik (napr. admin ?!).

Tak isto ako aj vy, znova potvrdzujem ze na zaciatku sa mi podpis par krat zobrazoval.
Zitulda
04.11.08,12:30
Aj ja som tá, čo sa mi nezobrazuje a od samého začiatku nie. Najprv som si myslela, že asi je zhodný s niektorým , zmenila som ale nie. A od dľžky príspevku?! Žeby?! Noooo potom ja by som už mala nárok na platinu, ak by záleželo to od dľžky, niekedy svojou dľžkou slov či viet leziem na nervy, to si niekedy uvedomím.:--- :mad: - na seba A nezdá sa mi že od počtu.
Stefan2005
04.11.08,12:51
Ja budem mať za chvíľu 1000 príspevkov a nezobrazuje sa mi ani pri dlhších príspevkoch

... takže čoskoro sa dočkáš :)...
Mne sa začal podpis (aj keď bol zadefinovaný od začiatku) zobrazovať po prekročení hranice 1.000 príspevkov. Pretože to bolo nedávno, tak si to pamätám.
michelle84
04.11.08,12:53
... takže čoskoro sa dočkáš :)...
Mne sa začal podpis (aj keď bol zadefinovaný od začiatku) zobrazovať po prekročení hranice 1.000 príspevkov. Pretože to bolo nedávno, tak si to pamätám.

Veru, máš asi pravdu, teraz som si všimla podpis pod tvojím príspevkom, pred tam nikdy nebol :)
Martin Mocko
04.11.08,13:00
Veru, máš asi pravdu, teraz som si všimla podpis pod tvojím príspevkom, pred tam nikdy nebol :)

Počet príspevkov nemá vplyv na zobrazovanie podpisu. Písal som si na túto tému s Richardom a odpísal mi toto:

Ahoj Martin,

s tými podpismi mám naschvál nastavené aby ich zobrazovanie niekedy limitoval. Občas to však blbne, neviem prečo, už som to raz hľadal, ale nenašiel...
Buď trpezlivý, možno sa objavia :) Raz určite ;)

Richard

Skôr by som povedal, že je to limitované dĺžkou témy alebo niečo podobné - aby sa zbytočne nenačítavali podpisy pri dlhej téme. Ale aj môj podpis sa sem-tam zobrazuje a sem-tam nie...
Aljok
06.11.08,13:31
Počet príspevkov nemá vplyv na zobrazovanie podpisu. Písal som si na túto tému s Richardom a odpísal mi toto:

Ahoj Martin,

s tými podpismi mám naschvál nastavené aby ich zobrazovanie niekedy limitoval. Občas to však blbne, neviem prečo, už som to raz hľadal, ale nenašiel...
Buď trpezlivý, možno sa objavia :) Raz určite ;)

Richard

Skôr by som povedal, že je to limitované dĺžkou témy alebo niečo podobné - aby sa zbytočne nenačítavali podpisy pri dlhej téme. Ale aj môj podpis sa sem-tam zobrazuje a sem-tam nie...
Nemáš pravdu, lebo príspevkov už mám požehnane v mnohých témach a rôznej dĺžky, ale podpis sa mi nezobrazil ešte nikdy.
Pravdu má zrejme Stefan2005, lebo 1000 príspevkov ešte nemám.