robin1
03.11.08,12:19
Ahojte. Písala som do POHODY ohľadom lízingu. Poslali mi súbor so všetkými možnosťami, ako riešiť daný problém. Ten súbor mi veľmi pomohol a tým som vlastne zistila, že niektoré naše problémy majú vopred takto vyriešené. Len škoda, že neexistuje nejaký "zborník" takých riešení, verejne prístupný. Alebo o niečom neviem? Ten súbor vám prikladám, určite sa zíde aj ostatným.
Prajem pekný deň.
Ziarowka
19.11.08,14:04
tiež prikladám zaujímavé čítanie, je to vlastne súhrn všetkých tipov z informačnej plochy podľa jednotlivých kategórií
Ziarowka
01.12.08,09:07
A ešte jedno užitočné Info: na stránke www.jazzware.sk predáva istá firma doplnkové riešenia k Pohode pre stravovacie a hotelové zariadenia, ale aj iné riešenia, ktoré priamo komunikujú. Zistila som to náhodou, keď som hľadala vhodné riešenie pre tzv. "mobilný predaj" podporujúci ES Pohoda... napr. prostredníctvom PDA, ktorý som bohužiaľ nenašla. Nemá s tým niekto skúsenosti?
joki
02.12.08,21:06
Ziarowka, je to www.jazzware.cz, ale inak je to dobre. Pred 3rokmi mali bohatšiu ponuku, asi nebol záujem.
Onko
03.12.08,19:21
A ešte jedno užitočné Info: na stránke www.jazzware.sk predáva istá firma doplnkové riešenia k Pohode pre stravovacie a hotelové zariadenia, ale aj iné riešenia, ktoré priamo komunikujú. Zistila som to náhodou, keď som hľadala vhodné riešenie pre tzv. "mobilný predaj" podporujúci ES Pohoda... napr. prostredníctvom PDA, ktorý som bohužiaľ nenašla. Nemá s tým niekto skúsenosti?

Existuje na to viacero riešení podľa rozsahu požiadaviek na mobilnú jednotku:
- online alebo offline komunikácia,
- práca len s určitými dokumentami alebo s celou Pohodou,
- veľkosť mobilného zariadenia, prípadne iné hardvérové nároky, ...

Napríklad jeden môj zákazník má takého mobilného predajcu, ktorý je vybavený notebookom s mobilným Orange internetom, cez internet sa dokáže pripojiť na server do centrály firmy a spustiť si Pohodu ako keby sedel za počítačom vo firme.
Ziarowka
04.12.08,03:58
No presne takto sme to nakoniec vyriešili aj my. Veľmi malým ale šikovným notebookom a prenosnou tlačiarňou do auta.
bv_alexandra
29.01.09,10:37
Prikladám aj ja manuál ktorý som obdržala pri školeni v Pohode. Je tam komplet príručka. Dúfam že pomôže. :);)