K-ámen
03.11.08,18:05
Zaujíma ma ako postupovať, ak sa po takmer 3 rokoch chcem konecne prihlasit na UP. Zamestnavatel ma nechal ako posledný clanok firmy zamestnaneho vo firme ktora stale figuruje v obchodnom registri. Po ukoncení PN pred takmer 3 rokmi som zaslal ukoncenie PN jeho uctovnikovi, ktorý mi avizoval ze mi nato zasle ukoncenie pracovneho pomeru . Presiel mesiac, dva, stale natahoval ze to poslal az sa vyjadril ze on si dal spatne vypoved a nic mi uz nezasle.....nato som podal trestne oznamenie na PZ ze mi nevyplatil mzdu, dal na sud za neplatenie mzdy no vsetko nejako dlho trva a nikam sa to nepohlo....preto by som rad ukoncil PP...zaslal som uz pisomne na sidlo firmy vypoved no prisla mi spat s nalepkou adresat je neznámy....Na urade vsak mi obalku nechcu otvorit,a kedze nemam kopiu textu tak si ho napisem v podobnom duchu ako som pisal a dam v podobnej forme s udajmi ake som pisal v povodnej vypovedi...ako dovod okamziteho ukoncenia som uviedol neplatenie mzdy od....10/2005. Viem ze takato výpoved platí len 1 mesiac po uvedenom dovode ale nemam inej cesty....Kto mi poradí ako postupovat???????