genius7
03.11.08,19:29
Dobry den.Rad by som zacal vyrabat hygienicke papierove vreckovky, nie hocijake..Prosil by som o radu ako zacat.Neviem totiz co to obnasa kde ich vyrabat a tak..Dakujem
Zoltán Kovács
03.11.08,18:35
Nevyznám sa v tom, ale podľa mojej predstavy výrobná linka na hygienické vreckovky môže mať hodnotu niekoľko miliónov Sk. Ak sa ti podarí zadovážiť si, tak potom je potrebné vybaviť kopu hygienických povolení........

Ale snáď ti niekto poradí lepšie, ktorý je v týchto veciach zbehlejší.
Melnick
03.11.08,19:37
Veľkým firmám ,ktoré ich už vyrábajú a majú aj svojich odberateľov nebudeš schopný konkurovať . :o Alebo sa na to cítiš? :)
Ingrid Ondruskova
03.11.08,19:47
Ja by som si pre začiatok dala vyrobiť priamo od výrobcu menšiu sériu vreckoviek pod vlastnou značkou a skús sa popasovať s odbytom, uvidíš o čom to potom je...napr. v Štúrove fi Convertis
vyrábajú menšie série. Súhlasím so Smithom-celá linka je niekoľkomiliónová záležitosť a návratnosť je v nedohľadne!
Halli
03.11.08,19:53
Dobry den.Rad by som zacal vyrabat hygienicke papierove vreckovky, nie hocijake..Prosil by som o radu ako zacat.Neviem totiz co to obnasa kde ich vyrabat a tak..Dakujem

chcem začať vyrábať....
neviem ako začať....
neviem, čo to obnáša...


skvelý podnikateľský plán :D gratulujem ;)
biaaa
03.11.08,20:25
Ako pardon nechcem byt zly, ale takuto blbost som este nepocul.

Su ludia ktory zvazuju ci si vobec otvoria malinku firmicku a tu chce niekto podnikat v biznise, do ktoreho treba jednoznace vrazit nie jeden milon korun.

A sam nevie ani kde ich vyrabat - no snad ked s tym chces robit tak hadam u seba nie????

No dovidenia.:confused:
genius7
10.11.08,15:42
Ja by som si pre začiatok dala vyrobiť priamo od výrobcu menšiu sériu vreckoviek pod vlastnou značkou a skús sa popasovať s odbytom, uvidíš o čom to potom je...napr. v Štúrove fi Convertis
vyrábajú menšie série. Súhlasím so Smithom-celá linka je niekoľkomiliónová záležitosť a návratnosť je v nedohľadne!

Dakujem...