giovanna18
03.11.08,19:47
Milá Alda..mám na teba jednu otázočku,ktorá je "asi" trošku mimotemy, no nemam možnosť ťa inak skontaktovať...

Robím totiž bakalárku o poézii Štefana Moravčíka..a cez google som sa nejako dostala aj na túto stránku a prečítala si že ty ho údajne poznáš :)...

Veľmi by si mi pomohla keby si mi odpovedala na otázku, či je Zuzana Zemaníková (Mária Moravčíková) jeho manželkou.Venoval jej totiž istú báseň s týmto menom a nedopátrala som sa nikde či je Zuzana Z. skutočne jeho manželkou.

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď:)
Stanislav 1975
03.11.08,18:59
Ja mám od neho knižku- V Kiripolci svine kujú, dobráááááááááá
endrju
03.11.08,19:00
Milá Alda..mám na teba jednu otázočku,ktorá je "asi" trošku mimotemy, no nemam možnosť ťa inak skontaktovať...

Robím totiž bakalárku o poézii Štefana Moravčíka..a cez google som sa nejako dostala aj na túto stránku a prečítala si že ty ho údajne poznáš :)...

Veľmi by si mi pomohla keby si mi odpovedala na otázku, či je Zuzana Zemaníková (Mária Moravčíková) jeho manželkou.Venoval jej totiž istú báseň s týmto menom a nedopátrala som sa nikde či je Zuzana Z. skutočne jeho manželkou.

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď:)

Nie som Alda, ale chvíľa "gúglenia" prinesie azda odpoveď na akúkoľvek otázku:
http://www.zpok.komjatice.sk/casopis/1/1SpravodajcaZPOK.pdf (pozri článok na poslednej strane)
giovanna18
04.11.08,07:49
Skutočne ďakujem za pomoc :) /Aj užívateľke Alenke/..Zaujímavé je, že mne google našiel tohto Spravodajcu Komjatíc ale otvorilo mi iné číslo, kde sa tieto fakty nespomínajú a nič iné som vtedy nenašla..tak neviem ...Každopádne ešte raz ďakujem
giovanna18
04.11.08,08:12
Keď som sa tak úspešne dopracovala k info o manželke tohto spisovateľa, mala by som ešte jednu otázku.Nevie náhodou niekto info o Gabriele Kaiserovej? Jej bola tiež venovaná jedna báseň..resp. vo viacerých, autor spomína meno Gabriela. No nepodarilo sa mi zistiť o koho ide.
Ďakujem;)
Stanislav 1975
04.11.08,08:51
Žeby nejaká milenka, bokovka?:)
Marína
04.11.08,09:13
giovanna18, neotváraj, prosím, nové témy na tú istú problematiku. Stačí pokračovať v už založenej téme http://www.porada.sk/t94014-moravcik-stefan-prosba-adresovana-v-i-p-clenovi-alda.html
Ďakujem.