vladan
18.05.05,11:59
Ahojte všetci východňare, ktorí ste prihlásení na Superstretko (Krahule),

čas sa nám kráti a preto by sme sa už mohli pomaly dohadovať, ako sa do Krahúl dopravíme.
Fakt je ten, že k dispozícii sú až 4 autá (keď nie viac), ale určite nás z východu nepôjde (a teraz násobilka - 4x5) 20 ľudí. Prosím preto všetkých šoférov, aby sa ozvali, kto môže a kto chce zobrať auto, aby sme sa nejak ekonomicky porozdeľovali :D

ďakujem za pozornosť :D
Velettka
18.05.05,10:07
Ja síce nejdem na stretko, ale 27. idem iba na stredne Slovensko, ale auto nemam, nedalo by sa zviest s niekym? :-)) Asi nie, ja viem ... len skusam .... :-)
vladan
19.05.05,15:03
... tak, až tak pomaly som to nemyslela! :D:D:D
ekin
23.05.05,06:03
vdaka vladan za vyzvu, dnes by som uz sama bola čosi napísala..takze ja idem v piatok - este si to musim s beou preverit, bo tak som hlasila ubytovanie...Neviem, kedy idu ostatní, ale rada by som ísť okolo 15,00 hod, aby sme tam trafili za bieleho dna..Mám fiat punto, takze okrem mna uz iba 3 osoby, aby tam bolo miesta pre kazdeho (bezne chodievame iba dvaja+kocur, takze snad miesto bude).
Kto plánuje ísť v tom čase, ozvite sa tuna..a bola by som rada, ak by islo este jedno auticko, nech nemusim velmi bludit :)
Luckasari
23.05.05,06:41
ahojte, no mne sa situácia trochu zmenila, a môj tátošík ostáva doma, takže aj ja potrebujem zviezť, som nahlásená od piatku, čas, kedy vyraziť závisí od šoféra, len by som to potrebovala vedieť dopredu, aby som sa v práci mohla "odhlásiť" :) (takže tak do stredy)
ALLL
23.05.05,06:57
Ahojte všetci východňare, ktorí ste prihlásení na Superstretko (Krahule),

čas sa nám kráti a preto by sme sa už mohli pomaly dohadovať, ako sa do Krahúl dopravíme.
Fakt je ten, že k dispozícii sú až 4 autá (keď nie viac), ale určite nás z východu nepôjde (a teraz násobilka - 4x5) 20 ľudí. Prosím preto všetkých šoférov, aby sa ozvali, kto môže a kto chce zobrať auto, aby sme sa nejak ekonomicky porozdeľovali :D

ďakujem za pozornosť :D
Ahoj,...ja som sa supla do auta k RICIJ...zatial sa neozval...tak neviem ako to vyzera...
vladan
23.05.05,07:09
ahojte, takže ja sa hlásim ako posádka, idem už od piatku a časovo mi to je jedno, lebo už mám vypísaný dovolenkový lístok na celý piatok ... be-be :D ... ešte počkáme na ričiho, čo on vymyslí ;)
ekin
23.05.05,07:24
vladan a luckasari, takze pojdete so mnou? a este niekto by sa mohol pridat a ideme. Ricij prejde cez KE? zeby som sa nalepila..hihi..ale s vami tam snad trafim:D
Luckasari
23.05.05,07:33
Evi, ja súhlasím, a ja viem kde máme odbočiť, som bola pred dvomi týždňami v Bojniciach, tak som si tú odbočku pozrela (len aby som ju aj teraz našla :D )
vladan
23.05.05,07:34
vladan a luckasari, takze pojdete so mnou? a este niekto by sa mohol pridat a ideme. Ricij prejde cez KE? zeby som sa nalepila..hihi..ale s vami tam snad trafim:D
evka, tuším aj Lucy je z Košíc, takže možno aj ona ... ale ona sa určite vyjadrí sama :D ... evi, daj mi mapu do ruky a nič sa neboj :)
Lucy
23.05.05,07:39
Už sa vyjadrujem. Takže so zármutkom v srdci Vám oznamujem, že z rodinných dôvodov som sa odhlásila, takže so mnou už nepočítajte. Je mi to ľúto, ale nejdem s Vami na Krahule :(:(:(
ekin
23.05.05,07:40
do zvolenaaaa, cesta novaaaaaa, stromkami je sadena - budeme spievať, takze tam trafime a odtial uz je to len kusok..aj peši dôjdeme. Ak sa Lucy tuna ozve, alebo mate na nu mobilček, tak sme komplet.. Vladan, mame mobilny kontakt...takze sa vieme spojit. Luckasari ma zas kontakt na teba..a je to. Myslite si, ze za 3 hodiny tam dorazime? alebo vyrazime z ke skôr?
S21
23.05.05,07:40
no ja som sa tento víkend osvedčila ako veľmi dobrá navigátorka a to dokonca v čechách, no škoda že na tie Krahule nejdem :D:D:D

:eek: normálne ma mangel pochválil, jak dobre mi to šlo :eek: :D:D:D
vladan
23.05.05,07:41
do zvolenaaaa, cesta novaaaaaa, stromkami je sadena - budeme spievať, takze tam trafime a odtial uz je to len kusok..aj peši dôjdeme. Ak sa Lucy tuna ozve, alebo mate na nu mobilček, tak sme komplet.. Vladan, mame mobilny kontakt...takze sa vieme spojit. Luckasari ma zas kontakt na teba..a je to. Myslite si, ze za 3 hodiny tam dorazime? alebo vyrazime z ke skôr?
evi, mne je to jedno, hovorím, že mám celý deň dovolenku, takže v poho ... ešte sa skompletizujeme a jasné, že si voláme :D
ekin
23.05.05,07:42
písala si vtedy, ked aj ja...takze je mi ľúúúúto..
ricij
24.05.05,06:14
písala si vtedy, ked aj ja...takze je mi ľúúúúto..Dobré ránko dievčatá, včera som mal hrozné fofry, ale už som, tu nebojte nič. Mno, takže autíčko mám, aj troch ľudí môžem zviezť, v núdzi aj štvrtého a je mi jedno, že kedy v piatok a môžem aj cez Košicoch, čo by nie. :)
vladan
24.05.05,06:17
Dobré ránko dievčatá, včera som mal hrozné fofry, ale už som, tu nebojte nič. Mno, takže autíčko mám, aj troch ľudí môžem zviezť, v núdzi aj štvrtého a je mi jedno, že kedy v piatok a môžem aj cez Košicoch, čo by nie. :)
riči, no konečne! :D ... už som si myslela, že na nás kašleš :D ... vlastne ty a ekin ste šoférovia (:D), takže dohodnite sa vy, no a my potom zorganizujeme nástupy na palubu :D
ricij
24.05.05,06:24
Čo a vykašľal? Na vás, krásne MOJE poraďáčky, ne, ne, ne! Takže ja si prosím predovšetkým slobodné. Ak také net, ta potom mi je jedno.
S21
24.05.05,06:35
No keďže sa chystáte mojím smerom, tak cestou spať vás očakávam na kávu :D jasné???
ricij
24.05.05,06:38
Dobrý nápad Gabika, mno takže o kávičku máme postarané. Do autíčka sa mi prihlásili ALLL, emily a vladan. Platí to? (minimálne o prvých dvoch to platí určite). Ísť spolu sa mi javí ako dobrý nápad.
vladan
24.05.05,06:42
Dobrý nápad Gabika, mno takže o kávičku máme postarané. Do autíčka sa mi prihlásili ALLL, emily a vladan. Platí to? (minimálne o prvých dvoch to platí určite). Ísť spolu sa mi javí ako dobrý nápad.
riči, ja idem v aute s ekin, budeme po troch v každom aute ...
ricij
24.05.05,06:44
riči, ja idem v aute s ekin, budeme po troch v každom aute ...Mno, takže nás je z východu šesť? No dobre..., ale to potom nemusím ísť do Košíc, myslím, že obaja moji pasažieri sú z PO a stretneme sa niekde pri Poprade, napríklad, ak sa tam ide cez Poprad, alebo južnou trasou? Hm? Pomóc, ako sa tam ide???
vladan
24.05.05,06:44
No keďže sa chystáte mojím smerom, tak cestou spať vás očakávam na kávu :D jasné???
gabi, to s tým koťogom je fajn nápad! :D
vladan
24.05.05,06:45
Mno, takže nás je z východu šesť? No dobre..., ale to potom nemusím ísť do Košíc, myslím, že obaja moji pasažieri sú z PO a stretneme sa nikede rpi Poprade, napríklad, ak sa tam ide cez Poprad, alebo južnou trasou? Hm? Pomóc, ako sa tam ide???
riči, čo si pipi? cez Poprad? ... nie, ide sa tam na Zvolen - je to lepšia a myslím, že aj kratšia cesta ... pozri si link na Krahulácku stránku, tam je mapa :D
Jozef Mihál
24.05.05,06:49
Nechcem Vám do toho moc kafrať, ale z Prešova je naozaj celkom výhodné ísť na Krahule v smere Prešov, Poprad, Martin, (Kremnica).
vladan
24.05.05,06:52
Nechcem Vám do toho moc kafrať, ale z Prešova je naozaj celkom výhodné ísť na Krahule v smere Prešov, Poprad, Martin, (Kremnica).
to fakt? :eek:
S21
24.05.05,06:53
no keď sa dohodnete, ktorým smerom sa budete vracať home, tak mi dajte vedieť, bo ja som dolným ťahom :D

a fakt, v piatok po robote ma nehodíte domov :D:D:D:D
vladan
24.05.05,06:56
no pozrela som do autoroute a PO-Krahule cez Poprad je 246,6 km, trvanie 4:08 a KE-Krahule cez Zvolen je 246,6 km, trvanie 4:16
ALLL
24.05.05,07:06
Dobrý nápad Gabika, mno takže o kávičku máme postarané. Do autíčka sa mi prihlásili ALLL, emily a vladan. Platí to? (minimálne o prvých dvoch to platí určite). Ísť spolu sa mi javí ako dobrý nápad.Ahojte...takze ja idem s ricim.....a je mi tiez jedno kedy v piatok pojdeme...myslim ze priblizne okolo tej 15-16tej hodine...ako rozhodne sofer...
ricij
24.05.05,07:15
Ahojte...takze ja idem s ricim.....a je mi tiez jedno kedy v piatok pojdeme...myslim ze priblizne okolo tej 15-16tej hodine...ako rozhodne sofer...Hm, tak to by som musel ísť ešči v piatok do roboty, svoje pekné kočky kuknúť. Aha, takže, keď je to rovnako ďaleko, stretneme sa v Košicoch u Gabiky na káve a pôjdeme ďalej, hm?
ALLL
24.05.05,07:20
No ja som myslela ze do prace este pojdem...ale nemusim... prisposobim sa...len aby ste ma nezabudli:->
ricij
24.05.05,07:52
Hm, takže tu asi treba rozhodné slovo chlapa. Takže odchod z PO o 15.15, príchod do Košíc 16.00, miesto stretnutia v Košiciach - stará sladovňa. Kto je za? 4 pivá, tri poldeci a ide sa ďalej.:p
Beata
24.05.05,08:22
Neprídite neskoro, večera je od 19:00 - 20:00! ;)
Zuzka
24.05.05,08:27
Hm, takže tu asi treba rozhodné slovo chlapa. Takže odchod z PO o 15.15, príchod do Košíc 16.00, miesto stretnutia v Košiciach - stará sladovňa. Kto je za? 4 pivá, tri poldeci a ide sa ďalej.:p
... a zopár lentiliek :) :p
ricij
24.05.05,08:56
Neprídite neskoro, večera je od 19:00 - 20:00! ;)Aha, no, tak to teda je relevantná informácia, treba ísť skôr. Mno, počítame, podľa vladininých prepočtov cesta trvá 4 hodiny, plus pol rezerva, pol na pol deco a pivo a tristvrte na cestu z PO. Takže odchod z PO suma sumárum 13. 15, príchod do KE 14.00 v sladovni.
vladan
24.05.05,09:01
Aha, no, tak to teda je relevantná informácia, treba ísť skôr. Mno, počítame, podľa vladininých prepočtov cesta trvá 4 hodiny, plus pol rezerva, pol na pol deco a pivo a tristvrte na cestu z PO. Takže odchod z PO suma sumárum 13. 15, príchod do KE 14.00 v sladovni.
riči, to pôjdeš do Košíc cez dediny? :eek: ... ja zvládam KE-PO za 15 minút (to je môj rekord) :D:D:D ... ale ináč ja celkom súhlasím s odchodom o 14.00 :D
Beata
24.05.05,09:02
Aha, no, tak to teda je relevantná informácia, treba ísť skôr. Mno, počítame, podľa vladininých prepočtov cesta trvá 4 hodiny, plus pol rezerva, pol na pol deco a pivo a tristvrte na cestu z PO. Takže odchod z PO suma sumárum 13. 15, príchod do KE 14.00 v sladovni.To už znie lepšie ricij :) ... decko pre decko, pivo a rum, do vrtule bum a ajdeeee na Krahule :D
ricij
24.05.05,09:06
riči, to pôjdeš do Košíc cez dediny? :eek: ... ja zvládam KE-PO za 15 minút (to je môj rekord) :D:D:D ... ale ináč ja celkom súhlasím s odchodom o 14.00 :DNeeeeeeeee, mám nálepočku, akurát i dneska kontrolovali, dnes som spinkal v Košicoch. Mno, ta ne, ja rátam, že i pekné stopárky vezmem, zaveziem, potom, že sa stretneme s kolegynkami spolujazdkyňami mno a tááák.:p
emily
24.05.05,09:09
Neeeeeeeee, mám nálepočku, akurát i dneska kontrolovali, dnes som spinkal v Košicoch. Mno, ta ne, ja rátam, že i pekné stopárky vezmem, zaveziem, potom, že sa stretneme s kolegynkami spolujazdkyňami mno a tááák.:p
Rici, dve baby v aute a Ty stopárky????? :mad: :eek:
vladan
24.05.05,09:12
Rici, dve baby v aute a Ty stopárky????? :mad: :eek:
emily, bárz nevyskakuj, bo pôjdeš pešo! :D:D:D:D:D
ricij
24.05.05,09:14
Rici, dve baby v aute a Ty stopárky????? :mad: :eek: Mno, ešte ďalšie dve a sme akurát. :p Ne, ne, ne, ja dobrá duša treba pomáhať.;)
S21
24.05.05,09:15
no môj osobný rekord: Krásna hôrka - Moldava 25 minút :D
ricij
24.05.05,09:17
emily, bárz nevyskakuj, bo pôjdeš pešo! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dlhý smiech :D:D:D:D:D
ricij
24.05.05,09:19
no môj osobný rekord: Krásna hôrka - Moldava 25 minút :DNa pešo, dobrý výkon.
emily
24.05.05,09:19
Ja sa čo sa trasy týka, sa stotožňujem s Jožkom Mihálom....vrchom sa mi to viac páči...ale Riči Ty si v aute pán, tak daj definitívu . O 13,15 mám nastúpiť do zelenej feldy, ale kde? a ALLL je odkiaľ?
emily
24.05.05,09:22
emily, bárz nevyskakuj, bo pôjdeš pešo! :D:D:D:D:D
Už som Ti včera povedala a musím sa opakovať: Maľučka nebuc mudra
ALLL
24.05.05,09:39
Ja sa čo sa trasy týka, sa stotožňujem s Jožkom Mihálom....vrchom sa mi to viac páči...ale Riči Ty si v aute pán, tak daj definitívu . O 13,15 mám nastúpiť do zelenej feldy, ale kde? a ALLL je odkiaľ?Som z Prešova...a ty?
ricij
24.05.05,09:40
Ja sa čo sa trasy týka, sa stotožňujem s Jožkom Mihálom....vrchom sa mi to viac páči...ale Riči Ty si v aute pán, tak daj definitívu . O 13,15 mám nastúpiť do zelenej feldy, ale kde? a ALLL je odkiaľ?Ta teraz? Žena chce vrchom a nedivím sa, že sa jej to páči.:p ALLL je myslím z PO. Hm, tak pôjdeme ako jedna partia, ne?
vladan
24.05.05,09:42
Ta teraz? Žena chce vrchom a nedivím sa, že sa jej to páči.:p ALLL je myslím z PO. Hm, tak pôjdeme ako jedna partia, ne?
spolu, spolu, spolu!!! :D:D:D
emily
24.05.05,09:42
Som z Prešova...a ty?
Bývam na Šváboch....pre neznalých je to názov sídliska
emily
24.05.05,09:44
Ta teraz? Žena chce vrchom a nedivím sa, že sa jej to páči.:p ALLL je myslím z PO. Hm, tak pôjdeme ako jedna partia, ne?
Jasné, že spolu....ja som len podotkla, že sa mi to zdá vrchom lepšie....ale keď partia, tak partia
ricij
24.05.05,09:45
Bývam na Šváboch....pre neznalých je to názov sídliskaDáš mi číslo do SS, od ALLL už mám, ja už sa Vám ozvem a dohodnem, pozbieram vás po Prešove. Hm?:)
emily
24.05.05,09:55
Dáš mi číslo do SS, od ALLL už mám, ja už sa Vám ozvem a dohodnem, pozbieram vás po Prešove. Hm?:)
moje číslo už máš...v KE som Ti ho dávala, ale istota guľomet...dám do SS....
už som prezvonila
vladan
25.05.05,10:26
evka (ekin) súhlasíš s týmto návrhom? ... teda stretko o 14.00 pred Sladovňou? ... lebo si sa zatiaľ nevyjadrila, a ozik, v ktorej časti KE bývaš?
S21
26.05.05,04:05
no už len raz sa vyspíte a hajde ....:D
ekin
27.05.05,06:11
dufam, ze plati to, co sme sa vcera dohodli, ze stretko z PO a KE je pri amfiteatri na parkovisku o 14,00:) a ja u vladan par minut skôr..:D
vladan
27.05.05,07:20
dufam, ze plati to, co sme sa vcera dohodli, ze stretko z PO a KE je pri amfiteatri na parkovisku o 14,00:) a ja u vladan par minut skôr..:D
toť posledné info, takže áno, platí :D
ricij
27.05.05,07:25
toť posledné info, takže áno, platí :DA ja, že najprv pár pív a poldeci v starej sladovni....:D