d_anjel_a
04.11.08,11:22
Ako Ste vycistili lepidlo po lepiacich paskach (papierovych)? Mali sme ich dlhsiu dobu nalepene a slniecko zreagovalo s paskami a uz to nejde nicim dole co sme vyskusali. Poradte prosim nejake tipy a rady, cim by to slo dole, cim neposkodime povrch drevenych okien. Vopred dakujem.
focus3ccd
04.11.08,11:54
Cafko, ja som kupil odstranovac pasok v tej istej firme, ktora mi predala aj farbu, aby som si bol isty, ze nepojde dole aj farba. Len treba pouzit handricku, ktora nepusta chlpy a konat rychlo. Ja som si kupil taky hustejsi stetec s dlhymi chlpami ako na vytvarnu, tym som to natrel, aby som zbytocne neminal, ked sa to vpije do handricky.

Inak nedavno sa to tu spominalo a nieko poradil naftu, ale ja s tym nemam skusenost.
Moja flaska mala asi 1,5dcl a stala 500,- skk
Drobna
04.11.08,13:00
Ja som to utierala benzinalkoholom- taka zelena flaska, islo to super dole, ale bolo to na plastovych oknach. Takze nerucim,ze to pojde pri drevenych. Za vyskusanie nic nedas :)
220870
04.11.08,19:26
Už som to tu písal HAGESAN HG -odstranovač lepiacich pások.2dcl cca 200SKK . Dá sa to kúpiť v niektorých predajniach farby laky. Treba postupovať podľa návodu, a určite použiť gumenné rukavice je to riadne svin.... ale mám to veľakrát odskúšané.
d_anjel_a
04.11.08,19:40
dik a da sa to pouzit na drevene okna? ci len na plastove.
misomiso
04.11.08,20:07
Ale ved to vyskusas na malom kusku, aj tak ti k tomu nikto nic ine napovie, kazdy moze mat inu kvalitu farby.