miška_miška
04.11.08,14:25
Zdravím všetkých poraďákov. Na odporúčanie som sa tu registrovala, bola som tu už niekoľko krát a VŽDY som našla informácie, ktoré som práve potrebovala.
Stránka sa mi VEĽMI páči, je prehľadná, hľadanie je naozaj hračka a prispievatelia sú určite samí skvelí ľudia, keď si navzájom radia. Možno aj ja v budúcnosti niekomu poradím. A ďakujem za všetky cenné rady, ktoré som tu našla aj doposiaľ, kým som nebola členom porady.
mysimis
04.11.08,13:26
Miška, vitaj medzi nami, cíť sa tu super, tu určite nájdeš veľa hodnotných informácií a veľa ochotných ľudí, ktorí vždy pomôžu.
Martin Mocko
04.11.08,13:28
Vitaj u nás...
PS: nemáš niečo spoločné s užívateľom "misomiso"? :D
miška_miška
04.11.08,13:43
Ďakujem za vaše rýchle reakcie. Člena s nickom "misomiso" osobne nepoznám, ale priznávam, že ma inšpiroval k vytvoreniu môjho nicku.
miška_miška
04.11.08,13:47
Keďže som sa registrovala len teraz, neviem, čím by som tu mohla prispieť, možno časom. Zatiaľ sa s vami aspoň podelím o jeden super zážitok z knihy, ktorú som práve dočítala. (zaradila som do pod kultúra, dúfam, že správne). Želám všetkým poraďákom príjemný deň.:)
Melnick
04.11.08,13:49
Vitaj u nás...
PS: nemáš niečo spoločné s užívateľom "misomiso"? :D:D:D:DTiež ma to napadlo ako prvé .:D:D:D
Martin Mocko
04.11.08,13:52
:D:D:DTiež ma to napadlo ako prvé .:D:D:D

Mal som napísaný dlhší príspevok..ale nakoniec som ho trošku "zmodifikoval" na prijateľnú úroveň...
mysimis
04.11.08,16:30
Mal som napísaný dlhší príspevok..ale nakoniec som ho trošku "zmodifikoval" na prijateľnú úroveň...

Machinak, nestraš našich nových členov:D:):D
michelle84
05.11.08,05:45
Vitaj Miška, som rada, že pribudla ďalšia Miška na Poradu ;)
Melnick
05.11.08,06:19
mimotemy xixixi mišky, asi na vás pošleme Euláliinho kocúra Mura.:D:D:D
michelle84
05.11.08,06:25
mimotemy xixixi mišky, asi na vás pošleme Euláliinho kocúra Mura.:D:D:D

V pohode, pohyb nám treba :D
willma
05.11.08,06:35
mimotemy xixixi mišky, asi na vás pošleme Euláliinho kocúra Mura.:D:D:D
ale ona má Micka a teraz už aj Tinku ;)
Melnick
05.11.08,06:40
ale ona má Micka a teraz už aj Tinku ;)
No vidíš wilmuš, takto to dopadne, keď Ťa nezavolá na krstiny.:D:D:D

V tom prípade ten pohyb našim miškám zdvojnásobíme . :D:D:D