gabooz
04.11.08,14:50
Registrovany som na porade uz dlhsie, aktivnejsi som vsak v poslednej dobe, odkedy makam ako advokatsky koncipient. Cize ak budete potrebovat z oblasti prava pokojne sa na mna obratte, som tu pre Vás :)
hanelie
04.11.08,13:57
Cize ak budete potrebovat z oblasti prava pokojne sa na mna obratte, som tu pre Vás :)
vynikajúce:)
Halli
04.11.08,14:01
som tu pre Vás :)

Super, prajem ti nech ti to dlho vydrží,:D
už som čítala aj tvoj blog;)
zalobaba
04.11.08,21:20
Registrovany som na porade uz dlhsie, aktivnejsi som vsak v poslednej dobe, odkedy makam ako advokatsky koncipient. Cize ak budete potrebovat z oblasti prava pokojne sa na mna obratte, som tu pre Vás :)

No já Ti nevím, ale podľa toho, ako si poradil klaudiak-ovi v téme Autorizovaný stavebný inžinier a sro, citujem:

klaudiak: Dobrý deň, keď chcem založiť s.r.o. a chcem mať činnosť autorizovaný stavebný inžinier potrebujem s komory vystavený autorizačné osvečenie na budúcu s.r.o.?

gabooz:Re: založenie s.r.o.
Ano potrebujes, ak potrebujes zalozit s.r.o. rad ti s tym pomozem. Ak chces napis mi na mail

by som sa človeče, ja osobne na teba neobrátila s prosbou o radu. Poštuduj trochu lepšie zákon o autorizovaných stavebných inžiniaroch a autorizovaných architektoch a ich vzťahu k PO.

Napriek tomu - dobrá TREFA, veľmi ľahko získaných vééééľa súhlasov...
:(
JUDr.Niko
20.07.11,06:59
No serus,
vedel by si mi vyhladat ako to je s pripravovanou novelou pre koncipientov. Pre koho bude platit 5 rocne obdobie praxe?
Dik
pepsikova
20.07.11,09:29
No serus,
vedel by si mi vyhladat ako to je s pripravovanou novelou pre koncipientov. Pre koho bude platit 5 rocne obdobie praxe?
Dik..

..obávam sa, že gabooz ti neporadí, téma je 3 roky stará...musíš si pohľadať sám, alebo urob novú tému..gabo tu bol naposledy v roku 2010...
Katarina
25.07.11,08:13
Asi sa stal z neho vychytený právnik, a už na nás nemá čas.
Tweety
25.07.11,08:14
Asi sa stal z neho vychytený právnik, a už na nás nemá čas.
Alebo zistil, že len za ďakujem to nie je nič moc, alebo, že ešte sa má sám čo učiť.:)
arizona
25.07.11,17:07
mimotemy

temu uzatvaram,lebo sa zbytocne nabaluje ;)