Mixa
04.11.08,15:57
Ahojte,
prosím vás, viete mi niekto poradiť, či štipľavé jedlá (feferónky, chilli a tak) zvyšujú krvný tlak?
Ja mám mierne zvýšený, doktorka mi kázala obmedziť solenie (to je jasné), ale svokra tvrdí, že nemôžem jesť ani pálivé. Je to pravda? (Doktorky som sa zabudla spýtať). Ďakujem za radu! :)
osky
09.11.08,13:36
ja viem,ze cierne korenie je pre ludi s vysokym krvnym tlakom nebezpecne,ale chili a feferonky sa mozu jest,dokonca ich mozu jest i ludia so zaludocnymi tazkostami.
inak chili papricky su velmi zdrave.
buchač
12.11.08,19:27
Čierne korenie je pre ludi s vysokym krvnym tlakom nebezpecne,okrem iného je aj škodlivé na vnútornosti,nakoľko ich dráždia .
Čo sa týka chilly & feferónky,ja osobne môžem len doporučiť . Tieto jem od detstva,už roky.Výnimku som urobil pred 7 rokmi. Vtedy som ich nejedol,ale žral. A to s prozaického dôvodu,mal som rakovinu hrubého čreva - 2 operácie,medzi nimi chemoterapia najhrubšieho zrna,t.j. najsilnejšie,čo bolo v tej dobe používané ! Teraz mám druhú šancu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Som čistý :D
Keď je sezóna,jedna chilly denne .Pestujem si ich na balkóne,keď dôjdu, kupujem ! :cool:
Poznámka :
Mexičania ich tlačia už roky do hlavy a nejak som nepostrehol nejaké zvlášť zlé info ,skôr naopak :)
pivko
15.01.11,04:34
buchač gratulujem že si tú rakovinu porazil ;),mňa by ale zaujímal názor ešte niekoho iného na to či mi može poškodiť nadmerné žranie:D Thajského chili/ niečo také ako rozomleté kvetináčové feferónky/ ktoré konzumujem denne.
Može to poškodiť pečeň ,alebo ľadviny?
Lubaba
15.01.11,06:16
pivko
15.01.11,06:20
Lubaba
15.01.11,07:09
Mne sa jedná o pečeň a ľadviny ;) nie o vysoký tlak a LESBY:D

nevšimla som si z akej stránky som to priložila,:D:D:D odpovedala som na otázku ako na vysoký krvný tlak pôsobia chilli papričky:
Na vysoký tlak chilli papričky

http://lesbanet.cz/wp-content/uploads/2010/08/Chilli-papričky1-300x207.jpg (http://lesbanet.cz/wp-content/uploads/2010/08/Chilli-papričky1.jpg)Chilli papričky pocházejí ze Střední a Jižní Ameriky, přesněji z oblasti Karibiku. V současné době se pěstují stovky odrůd chilli (plody papriky roční, papriky křovité nebo papriky čínské), ve většině případů jako letničky. Zralé plody se sklízejí čtyři měsíce po výsadbě, poté se suší – uměle anebo na slunci. Sušením se mění chuťové vlastnosti chilli a také jejich pálivost.
Pokud máte vysoký tlak, zkuste chilli papričky. Obsahují totiž látku kapsaicin, který příznivě ovlivňuje cévy.
Lubaba
15.01.11,08:06
Mne sa jedná o pečeň a ľadviny ;) nie o vysoký tlak a LESBY:D

tak potom si tu na zlej adrese:):D:)
buchač
15.01.11,09:15
buchač gratulujem že si tú rakovinu porazil ;),mňa by ale zaujímal názor ešte niekoho iného na to či mi može poškodiť nadmerné žranie:D Thajského chili/ niečo také ako rozomleté kvetináčové feferónky/ ktoré konzumujem denne.
Može to poškodiť pečeň ,alebo ľadviny?

Všetkého veľa škodí ...

Dajme tomu , že pečeň a ľadviny to v pohode "prežijú"....to nadmerné žranie :---:D.....no daj si aj otázku ...

Čo potom povie henten konečník ????....alebo sa zlatokopom mieniš stať ??? ;):rolleyes::---:D
Tweety
15.01.11,09:26
Všetkého veľa škodí ...

Dajme tomu , že pečeň a ľadviny to v pohode "prežijú"....to nadmerné žranie :---:D.....no daj si aj otázku ...

Čo potom povie henten konečník ????....alebo sa zlatokopom mieniš stať ??? ;):rolleyes::---:D
Treba myslieť na to, že obžerstvo je hriech. Alebo tým, raňajky zjedz sám, s obedom sa podeľ a večeru daj nepriateľovi.:)
pivko
15.01.11,10:50
Pre Lubabu - nepovažoval som za doležité otvárať novú tému.
Lubaba
15.01.11,10:56
to je v pohode pivko
Lubaba
15.01.11,10:57
Treba myslieť na to, že obžerstvo je hriech. Alebo tým, raňajky zjedz sám, s obedom sa podeľ a večeru daj nepriateľovi.:)
pekne napísané, aj je to pravda, ale ťažko sa to dodržuje, teda aspoň u mňa.
Lubaba
15.01.11,11:00
asi to bude tým, že nemám nepriateľov:D:):D
takže večeru nemôžem nikomu dať, lepšie povedané mne ani večera nehrozí, ale nočera.
Lubaba
15.01.11,11:05
Všetkého veľa škodí ...

Dajme tomu , že pečeň a ľadviny to v pohode "prežijú"....to nadmerné žranie :---:D.....no daj si aj otázku ...

Čo potom povie henten konečník ????....alebo sa zlatokopom mieniš stať ??? ;):rolleyes::---:D

No každý má inú metódu na "zbieranie bohatstva", takto sa fakt môže človek dokopať ku zlatu, ale lepšie byť zlatokopkou inou, to by sme si mohli brať príklad z niektorých celevrít:D:---
ludmilla
15.01.11,11:35
Nesmieme zabúdať na to, že koreniny sú vlastne fytohormóny a ovplyvňujú pochody v tele. Je dôležité ich používať s rozumom, len na dochucovanie a nie na prekrytie chuti jedla, čiže nepreháňať, ale tropšku v kuchyni s nimi čarovať - dochucovať. Na základe látok, ktoré obsahujú sú tieto rastliny aj liečivé.
Skúsme ich rozobrať, budem rada, keď sa pridajú ďalší aj s inými koreninami.

Aníz - podporuje chuť do jedla, podporuje trávenie, zabraňuje nadúvaniu - používa sa v malých množstvách, mal by byť skladovaný uzavretý a chránený proti svetlu.

Chilli - účinok antibakteriálny, podporuje krvný obeh, uvoľňuje hleny v dýchacích cestách - skladovaná uzavretá a chránená proti svetlu.

Kari - podporuje trávenie - používa sa v malých množstvách, skladované uzavreté a chránené proti svetlu.

Fenikel - dobrý pomocník pri nadúvaní, ktoré vedie až ku kolikám a zápche - semienká je možné skladovať dlhšie.

Klinčeky - veľmi dobrý liek proti bolesti zubov - požuvať celé a vypluť - neprehĺtať! - vydrží dlhšie.

Zázvor - podporuje trávenie, účinný proti nevoľnosti a zvracaniu, hlavne pri cestovaní, pri ranných nevoľnostiach, pri nadúvaní a bolesti brucha - používa sa v malých množstvách, mal by byť skladovaný uzavretý a chránený proti svetlu.

Kardamón - uľahčuje trávenie, je účinný proti nevoľnostiam, grganiu a proti páleniu žáhy, pri prechladnutí, zachrípnutí - zrniečka vydržia dlhšie, pomletý skladovať v suchu.

Koriander - podporuje trávenie, účinný proti hnačke, uvoľňuje plyny a pomôže vyliečiť zápal močových ciest - zrniečka vydržia dlhšie, pomletý skladovať v suchu.

Rasca - podporuje chuť do jedla, uvoľňuje nadmerné plyny, účinná proti kolikám, je nápomocná pri menštruačných problémoch, podporuje tvorbu a spustenie mlieka pri kojení avšak nie je vhodná pre malé deti a dojčatá. - používať v malých množstvách, zrniečka vydržia dlhšie, pomletú skladovať v suchu.

Bobkový list - má detoxikačné, antiepileptické účinky, navodí krásne sny, podporuje trávenie, uvoľňuje nadmerné plyny - vydrží dlhšie

Muškátový orech a kvet - použiteľný len v malých množstvách proti nevoľnosti, zvracaniu, uvoľňuje nadmerné plyny, účinný proti hnačke, podporuje chuť do jedla, trávenie, je hrejivý, vo vyšších dávkach pôsobí ako droga, má opojné účinky - orech - skladovateľný dlhšie

Oregáno - znižuje škodlivé baktérie a kvasinky, má priaznivé účinky na črevnú stenu, účinné pri opakovaných infekciách horných dýchacích ciest, podporuje chuť do jedla, trávenie, pomáha pri neurózach - používa sa v malých množstvách, mal by byť skladovaný uzavretý a chránený proti svetlu.

Paprika - podporuje chuť do jedla, priaznivý účinok na krvný obeh - skladovaná uzavretá a chránená proti svetlu.

Čierne korenie - podporuje trávenie, uvoľňuje nadmerné plyny, účinné proti zápche, podporuje krvný obeh, účinne zvyšuje vstrebávanie iných látok do organizmu, čím získame dôležité živiny zo stravy rýchlejšie a ľahšie - celé korenie vydrží dlhšie, mleté sa skladuje uzavreté, v suchu, používať v malých dávkach.

Nové korenie - podporuje trávenie

Rozmarín - má silné antiseptické účinky, pôsobí antivirálne, antibakteriálne, protizápalovo, fungicídne, vývar z rozmarínu a vdychovanie pár rozpúšťa hlieny - používa sa v malých množstvách, mal by byť skladovaný uzavretý a chránený proti svetlu.

Šalvia - protizápalové účinky, účinná proti poteniu, znižuje teplotu, uvoľňuje kŕče, pomáha pri bolestiach hrdla, pomôcka proti akné - používa sa v malých množstvách, mala by byť skladovaná uzavretá a chránená proti svetlu.