Lalia1
04.11.08,18:01
Dobrý večer,

prosím Vás, nevedeli by ste mi poradiť, ako sa píše zrušenie plnej moci (alebo výpoveď plnej moci?) aby to bolo právne v poriadku? Mám napísať zrušenie plnej moci na všetky úkony, čo sa týka daňových otázok a daňových priznaní. Aké náležitosti by mal tento dokument obsahovať? Musí byť podpis overený notárom?
Veľmi by mi pomohol nejaký vzor zrušenia plnej moci, nech sa už jedná o čokoľvek.
Veľmi pekne ďakujem.

Zuzana
gabooz
04.11.08,17:20
Odvolanie plnomocenstva

(identifikacne udaje splnomoctniteľa) týmto odvolávam plnomocenstvo udelene (identifikacne udaje splnomocnenca) zo dňa na vykonanie pravnych ukonov (vymenovať na co všetko plnomocenstvo bolo udelene) v celom rozsahu.

Datum a podpis
Je potrebne dorucit organu ktoreho sa plnomocenstvo tyka a tiez splnomocnencovi.
Monika Kováčová
04.11.08,17:21
Odvolanie plnomocenstva

(identifikacne udaje splnomoctniteľa) týmto odvolávam plnomocenstvo udelene (identifikacne udaje splnomocnenca) zo dňa na vykonanie pravnych ukonov (vymenovať na co všetko plnomocenstvo bolo udelene) v celom rozsahu.

Datum a podpis
Je potrebne dorucit organu ktoreho sa plnomocenstvo tyka a tiez splnomocnencovi.

súhlasím ak ty rušíš plnú moc inému, t.j. nechceš, aby ťa určitá osoba zastupovala.

Alebo odstupuješ od zastupovania ty? Ak áno, pripnem doc.:)
Lalia1
04.11.08,17:53
To ja vlastne ja píšem pre svojho nadriadeného, ktorý ruší plnú moc inej spoločnosti. Ďakujem, pomohli ste mi. Ja to už nejak zvládnem.

Pekný večer.
Marek 38
12.07.16,12:50
Dobrý den prosím čo to znamená presne to orgánu ktorého sa to týka? ked je to generálne moc a ja neviem, kde všade ju splnomocnenec použil. ďakujem