atka4
04.11.08,22:48
Prosím Vás, ak ešte niekto pracujete....
babrikám sa tu so SW a neviem si za svet spomenúť, kde mám prestaviť bankový účet, aby mi ho ťahalo do zostavy - Výkazu Sociálnej poisťovne (firma zmenila banku.... a neviem si spomenúť):mee:
jozka56
04.11.08,21:59
Skús nastavenia. Prepíš banku. j:---
atka4
04.11.08,22:03
Skús nastavenia. Prepíš banku. j:---
To nejde, firma používa 4 účty, zrušili práve ten, z kt. šli pôvodne odvody....a mám ho označený ako zrušený ku dňu....
jozka56
04.11.08,22:15
Nastav si účet, ktorý je platný pre poisťovňu, urob doklady. potom znovu poprepisuj.j:---
mandula
05.11.08,01:00
Cez Nastavenie - daj Globálne nastavenie - Mzdy 2 - tu si vyber Sociálne poistenie a do príslušných políčok napíš číslo účtu, variabilný symbol, pobočku ...atď.
atka4
05.11.08,09:23
Cez Nastavenie - daj Globálne nastavenie - Mzdy 2 - tu si vyber Sociálne poistenie a do príslušných políčok napíš číslo účtu, variabilný symbol, pobočku ...atď.
Toto mám nastavené, tam sa ale nastavujú údaje, t.j. okrem iných č. účtu, kam majú odísť peniaze, čiže účet SP.
Ale ja potrebujem prestaviť, aby mi ťahalo mnou vybraný náš bežný účet do Výkazu-mesačný výkaz preddavkov...
Už sa mi parí z kečky....:confused:
atka4
05.11.08,09:23
Nastav si účet, ktorý je platný pre poisťovňu, urob doklady. potom znovu poprepisuj.j:---
Veď to aj chcem, len neviem kde......to v tvojej rade nenachádzam...:mee:
atka4
05.11.08,10:08
[/B]Prosím Vás, ak ešte niekto pracujete....
babrikám sa tu so SW a neviem si za svet spomenúť, kde mám prestaviť bankový účet, aby mi ho ťahalo do zostavy - Výkazu Sociálnej poisťovne (firma zmenila banku.... a neviem si spomenúť)
Tak som sa dovolala na hotline a treba urobiť nasledovné
(píšem, ak by to tiež niekto potreboval :)
1. Nastavenia
2. Užívateľské nastavenie
3. Banka - výber tej banky, ktorá má byť vo výkaze, ako účet zamestnávateľa (čiže môžte kedykoľvek zmeniť....), prípadne nezadať žiaden účet, ak platíte šekom, alebo osobne na pobočke....podľa zvyklostí firmy.
jozka56
05.11.08,17:38
atka4 a nakoniec výkazy máš už v poriadku???
atka4
10.11.08,13:13
atka4 a nakoniec výkazy máš už v poriadku???
Jasné, v príspevku "8" je modrou postup, ako na to....;)