mavic
05.11.08,08:00
Pekny den vospolok,

vedel by mi niekto poradit v nasledovnom probleme? vcera nam priviezli horeuvedenu umyvacku riadu objednanu cez internetovy obchod a po rozbaleni sme zistili, ze bola pouzita. manazerka predaja tvrdi, ze je to normalne, ze jedna z 30-tich umyvaciek je uz vo firme odskusavana a vraj je to uvedene aj v navode na pouzitie. avsak to odskusanie je na nej dost zretelne (zaspinene hadice - pravdepodobne od spinavych ruk pracovnika, zosuchane folie na prednom panely a pod.). v pripade, ze by sme ju chceli vymenit nevie nam garantovat, ze aj ta dalsia nebude takto odskusana. podotykam, ze zarucny list je z Polska.
nemate niekto skusenosti s tymto problemom? vo mne to uz vzbudzuje nedoveru a najradsej by som umyvacku vratila.
resp. ak niekto mate tuto umyvacku aku mate s nou skusenost?
dakujem za vsetky odpovede.
mavic
05.11.08,19:52
to naozaj nikto nevie zareagovat???
:o
Fuzo
05.11.08,21:42
No ja by som ju hneď vrátil, do 7 dní máš nárok na vrátenie tovaru bez uvedenia dôvodu, ako záručný list ti môže slúžiť aj faktúra ktorú ti pribalili, u nás už bol opravár a na základe tej faktúry nám opravil umývačku aj keď kupón si zobral zo záručáku, je však pravda že záručný list máme v slovenčine, skús ešte pohľadať v papieroch, my sme k tej umývačke mali veľké množstvo dokumentov v rôznych jazykoch, určite ju tam niekde objavíš aj ja mám umývačku elektrolux vyše mesiaca už sa 2-krát pokazila, a nevedia si s ňou radi, ešte raz ak sa pokazí, vrátim a určite vyskúšam inú značku, aj keď sme s ňou boli veľmi spokojní ale tá chyba bude asi na celej sérii mám taký pocit.
robin78
06.11.08,06:52
Suhlasim s Fuzom, nestracaj cas a vyuzi tu 7 dnovu lehotu na vratenie tovaru bez udania dovodu.
konzument
06.11.08,08:53
Pekny den vospolok,

vedel by mi niekto poradit v nasledovnom probleme? vcera nam priviezli horeuvedenu umyvacku riadu objednanu cez internetovy obchod a po rozbaleni sme zistili, ze bola pouzita. manazerka predaja tvrdi, ze je to normalne, ze jedna z 30-tich umyvaciek je uz vo firme odskusavana a vraj je to uvedene aj v navode na pouzitie. avsak to odskusanie je na nej dost zretelne (zaspinene hadice - pravdepodobne od spinavych ruk pracovnika, zosuchane folie na prednom panely a pod.). v pripade, ze by sme ju chceli vymenit nevie nam garantovat, ze aj ta dalsia nebude takto odskusana. podotykam, ze zarucny list je z Polska.
nemate niekto skusenosti s tymto problemom? vo mne to uz vzbudzuje nedoveru a najradsej by som umyvacku vratila.
resp. ak niekto mate tuto umyvacku aku mate s nou skusenost?
dakujem za vsetky odpovede.
Ahoj,
Umyvacku mozes do 7 dni vratit. To je podla zakona, ked kupujes na intrenete. Avsak asi budes musiet platit dopravu.
Umyvacky aj pracky sa skusaju uz vo fabrike. To je normalne.
Ale musia byt ciste. Moze byt v nich trochu vody. To nie je na zavadu
Ci bola niekym pouzivana a vratena to zistis ci mriezky su osuchane.Ci nieci ine nie je osuchane.
To, ze tam nie je folia ta to sa neberie zretel.
Ahoj
mavic
06.11.08,10:06
dakujem za nazory, som nastavena ju ist vratit, doprava nie je az taky problem.
konzument - umyvacka nemusela byt pouzivana, staci, ze ju uz niekto vratil (je jedno aky mal dovod) a vo fabrike ju preskusali a znovu original zabalili a predavaju ako novy tovar, co povazujem za nefer. podla mna by bolo serioznejsie dat na nu zlavu a povedat, ze sice nebola pouzivana, ale uz ju zakaznik bezdovodne vratil. ako pises aj ked bola odskusana, ale mala by byt v 100% stave a nie spinava.
este raz vdaka;)