OKAA
05.11.08,08:51
Ahojte.Som tu nová a vaša stránka sa mi velmi páči.Ste ako jedna velká rodina.Volám sa OKAA,mám 1 super manžela a 4 super deti.Dá sa povedat že som spokojná.Mám zmysel pre humor,som taká veselá(kopa). Prosím,príjmite ma medzi seba!!!Vopred sa ospravedlňujem ak niečo,,pokafrem,,lebo sa tu ešte nevyznám.Zatial sa budem len zaúčat...a budem rada, ak ma budete navigovat ked si nebudem vediet rady(kam napísat,ako odpovedat,ako sa zaradit- aby som nebola mimo témy)Už sa na vás teším!!!!!!!!!Zatial Pa,Pa:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):): ):):):):):):):):):):):)
DanielaSL
05.11.08,07:53
OKAA vítam ťa v našej veľkej poraďáckej rodine. :)
OKAA
05.11.08,07:56
Dakujem velmi pekne za privítanie
OKAA
05.11.08,09:25
Dakujem velmi pekne.(Už som raz podakovala a je to niekde pre mňa,,stratené,,)Pane bože, to som jediná čo mám z toho španielsku dedinu?????????????
wagner
05.11.08,13:38
Neboj sa, viacerí sme mali na začiatku z toho španielsku dedinu.Naučíš sa a určite sa z Teba stane závislák na porade ako aj z nás. Tak vitaj a nech sa Ti tu páči. :)
amazoncanka
08.11.08,11:01
Ahojte.Som tu nová a vaša stránka sa mi velmi páči.Ste ako jedna velká rodina.Volám sa OKAA,mám 1 super manžela a 4 super deti.Dá sa povedat že som spokojná.Mám zmysel pre humor,som taká veselá(kopa). Prosím,príjmite ma medzi seba!!!Vopred sa ospravedlňujem ak niečo,,pokafrem,,lebo sa tu ešte nevyznám.Zatial sa budem len zaúčat...a budem rada, ak ma budete navigovat ked si nebudem vediet rady(kam napísat,ako odpovedat,ako sa zaradit- aby som nebola mimo témy)Už sa na vás teším!!!!!!!!!Zatial Pa,Pa:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):): ):):):):):):):):):):):)


Ahoj OKAA, vitaj na porade a nech sa ti tu darí a páči. Verím, že tu nájdeš množstvo užitočných rád. Sú tu super ľudia, ktorí vedia ochotne, odborne a ako to sledujem, aj veľmi rýchlo poradiť. Ochota poradiť a pomôcť niekomu, kto to potrebuje, sa dnes "veľmi nenosí", ale aj z toho môjho krátkeho pôsobenia na tejto stránke som zistila, že tu na porade to neplatí. Veľa úspechov a radosti z času stráveného na porade Ti prajem. :)
OKAA
08.11.08,15:35
Dakujem za privítanie-amazoncanka
pepsikova
08.11.08,18:49
..no tak vitaj medzi nami,
sme tu všetci dobrí známi,
poradíme,poslúžime,
pomôžeme...dobre ti tu bude s nami...
OKAA
08.11.08,19:14
Dakujem,dakujem,dakujem.Už teraz sa cítim medzi vami ,,AKO DOMA,,!!!Len musím ešte pomaličky-aby som do toho prišla,áááá tak rada by som si s vami už pokecaláááá.......