jkeuro
05.11.08,09:41
Dobrý deň prajem! Mám jeden problém. Starým rodičom došiel papier, že do troch dní majú vyplatiť 2 x 5.800,- Sk za kupónovú privatizáciu. Má s tým niekto nejaké skúsenosti? Prosím o Vašu radu!
duves
05.11.08,09:00
Dostali pôžičku? Na nákup známky a knižky? Cca 1.300,-Sk?
Tak asi spoločnosť predala pohladavku a je vymahana, s urokmi a pokutou. Coskoro to bude riešene exekučne.
Chobot
05.11.08,11:43
Dobrý deň prajem! Mám jeden problém. Starým rodičom došiel papier, že do troch dní majú vyplatiť 2 x 5.800,- Sk za kupónovú privatizáciu. Má s tým niekto nejaké skúsenosti? Prosím o Vašu radu!

Veľmi málo informácií podaných, aby sme vedeli poradiť čo to je:confused::confused:.
(Od koho je ten "papier", to má každý zaplatiť 5800?, zúčastnili sa kup. privatizácie? predali kup. knižku? splatili svoj dlh?...)

Ale s najväčšou pravdepodobnosťou to bude to, čo napísal duves.
hanelie
05.11.08,11:53
pozor na podvodníkov a premlčacie doby
Petra Nová
05.11.08,19:58
Dobrý deň prajem! Mám jeden problém. Starým rodičom došiel papier, že do troch dní majú vyplatiť 2 x 5.800,- Sk za kupónovú privatizáciu. Má s tým niekto nejaké skúsenosti? Prosím o Vašu radu!
Ak je ten papier zo súdu a má názov " Platobný rozkaz", treba ísť za právnikom, pretože v tomto prípade treba proti nemu podať odpor do 15 dní od jeho doručenia. Inak, ak to nie je papier zo súdu a starí rodičia už skôr tieto pohľadávky neuznali, sú s najväčšou pravdepodobnosťou v súčasnosti premlčané.
Ale bol si poriadne skúpy na informácie:).