pogy
05.11.08,11:27
Nemáte niekto nejaké skúsennosti so sedacími vakmi? Či sú dobré pre deti a ako pôsobia na chrbticu, keď sú "prispôsobivé" vášmu sedeniu. :) Ďakujem
Alexandra2000
14.12.10,08:53
ja mám taký vak doma a je to fakt super vecicka...vôbec ma z toho nebolí chrbát alebo tak, práve naopak.......ja konkrétne ho mám zo stránky sedacievaky-eshop.sk ........... majú ich tam za najnižšie ceny čo som našla
ivka70
20.08.12,15:52
My si ho pochvalujeme.
A vsetky detske navstevy ho zboznuju :)
Inak SME ma teraz akciu, ze za predplatne dostanete taky velky (sofa) zadarmo.
marandy
21.08.12,09:26
dobrá reklama.....že recenzie....na vlastnej stránke.....

ano, su na mojej stranke.
Piseme ich lebo sa snazime pomozt ludom pri vybere sedacieho vaku a ukazat im moznosti ako sa im na ktorom vaku bude sediet. Nechceme, aby si vybrali nieco, s cim nakoniec nebudu spokojni.
Ved vacsina ludi ani netusi aky bude ich vak. Ked im pride domov, su sklamany jeho velkostou lebo na fotke v eshope vyzeral vacsie.
Patrik3110
21.01.13,13:14
ja mam taku skusenost ze najlepsi material je nieco trvacne, napr ekokoza ale koza ak mas peniaze, vypln je asi vsade polystyren... co sa tyka chrbtice tak vraj to je dobre lebo sa ti prisposobia telu
davvid
19.05.15,11:56
Sú bezpečné pre deti, nemajú žiadne ostré hrany.
Pohodlie je ovplyvnené veľkosťou , ktorá poskytuje dospelým najviac pohodlia pri sedení ako aj ležaní. Všetky vaky sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Dokonale sa prispôsobí tvaru sediacej osoby. Môžu byť vyrobené z veľmi mäkkej eco kože, alebo z polyesterových materiálov najvyššej kvality. Je len otázkou času, kým objavite pravú radosť z posedenia. Sedacie vaky sú vhodné pre tehotné ženy aj po pôrode, ľudia s aktívnym životným štýlom, študenti, ľudia v období rekonvalescencie, ľudia sa sťažujú na bolesti chrbta. Prispôsobite si tvar vaku podľa seba a môžete v pokoji sledovať svoj obľúbený program, v televízii, alebo si prečítať knihu.
Som s nimi spokojný.
bettylou
01.06.15,18:36
v koži sa na vaku po chvíli potíš, takže musíš vstať a to je v podstate na chrbticu dobré. pre návštevy ok. na bežné sedenie eee