Fero11
05.11.08,17:07
ahoj
Kupil som si kancelarske kreslo. Bolo vylozene na predajni tak som si v nom posedel, pohojdal som sa atd.... sedelo sa mi v nom fajne aj spodna cast je kovova (chromovana) a bola nan slusna zlava tak som ho vzal.
Zasiel som, kde vydavaju tovar, dostal som krabicu a doma som to vsetko rychlo zlozil, vsetko je v poriadku, ale strasne ta koza (to sice neje koza, len sa tak tvari) smrdi, jak v cinakoch (mozno si viete predstavit aky je smrad v cinskom obchode).
V tej miestnosti kde mam kreslo, mam aj PC, ale aj tam spim (zatial sa este da pri otvorenom okne, ale uz asi nie dlho)
Nevie mi niekto poradit, ci je nejaky specialny sprej, ktorym by som to nastriekal, aby to tak nesmrdelo (ale aby to zas nebolo moc aromaticke)
bobino38
06.11.08,05:39
...skús roztokom octu a vody, nie moc octu, podľa toho ako to smrdí.
Kazu
06.11.08,05:53
Na veci, ktoré podľa môjho názoru "smrdia" používam neutralizátor pachov HG. Dostať ho kúpiť v spreji v obchodoch s farbami a podobnými chemickými výrobkami. Treba dať pozor a nekúpiť odstraňovač pachov. Je vo veľmi podobnom balení ale je silne aromatizovaný /mne smrdí/
Fero11
09.11.08,21:08
OK vyskusam to s tym octom, dik
misomiso
09.11.08,21:59
ahoj
ale strasne ta koza (to sice neje koza, len sa tak tvari) smrdi, jak v cinakoch (mozno si viete predstavit aky je smrad v cinskom obchode).


...a kde si myslis, ze tu kozenku na kreslo vyrobili?:)
Fero11
10.11.08,04:07
samozrejme ze made in cina, ved o tom pisem, ale dozvedel som sa, ze koza to je....
Leila2006
10.11.08,06:57
Ja si myslím, že ak je to koža, vlastne čokoľvek, treba to nechať len vysmradiť, najlepšie niekde vonku, na balkóne, alebo aspoň pri otvorenom okne. Hoci ja osobne zbožňujem vôňu, pre niekoho zápach, pravej kože. Ale aj tá časom takmer úplne vyprchá. Horšie, ak to smrdí ten "čínsky" formaldehyd, ten je dosť nezdravý...
Fero11
11.11.08,14:48
No uz je to ovela lepsie, ak vojdem do izby, tak musim napinat cuchove zmysli, aby som nieco zachytit (ten octovy roztok asi pomohol)