Richard
06.11.08,08:53
Ahojte, rád by som medzi Vás uviedol nových moderátorov.

Rubrika Mzdové účtovníctvo: Infarkt (snáď tu nebude musieť riešiť infarktové stavy)
Rubrika Zdravie: Bionda
Mimoúčtovné a oddychové rubriky: Mysimis
Účtovné rubriky + PC: Machinak
Záhrada a Kultúra: Arizona

Ďakujem týmto členom Porady, že prejavili záujem o pomoc pri udržaní poriadku na Porade.

Hľadáme nových moderátorov, viac tu: http://www.porada.sk/t94279-hladame-moderatorov-pre-porada-sk.html

Zároveň prosím ostatných členov, ak budú mať výhrady k práci ktoréhokoľvek moderátora (či už nového či starého), aby sa obrátili na mňa.
willma
06.11.08,07:55
tak nech sa im dobre moderuje :-)
Gabi03
06.11.08,07:55
... a čo najmenej. :)
KvetkaK
06.11.08,07:56
Aj ja sa pripájam, nech sa im darí v ich novej funkcii a hlavne želám novým moderátorom aj veľa trpezlivosti s nami poraďákmi. :)
Richard
06.11.08,07:59
Doplnil som môj prvý príspevok.
DanielaSL
06.11.08,09:47
Bionda , Infarkt držím vám obom palce na novom poste. :)
Bionda
06.11.08,09:55
Ďakujem všetkým za povzbudenie :).
cactus
06.11.08,10:08
Infart a Bionda, povedala by som, že nie je čo závidieť, pretože je to určite, veľká zodpovednosť ...

Blahoželám a dúfam, že vaše usmernenia a moderovanie našich otázok a odpovedí len prospeje tak pýtajúcim sa, ako aj tým, čo majú o ten ktorý problém záujem.
Richard
06.11.08,13:35
Rád by som privítal aj mysimis, ktorá si zobrala pod palec Kaviareň + všetky mimoúčtovné rubriky

Ďakujem!!! a dopĺňam to aj do prvého príspevku tejto témy
lenkak
06.11.08,14:36
všetkých nových moderátorov vítam medzi nami, a nech sa ľahko zorientujú v pozícii moderátora.
Richard
07.11.08,07:19
Vítame ďalšiu posilu

Machinak: všetky účtovné rubriky + PC

Doplnil som aj do prvého príspevku
lepka
10.11.08,22:32
Ak sa nemýlim,"moderátor" je v atomovej elektrárni,to ,čo chladí, alebo čo riadi zasúvanie chladiacich tyčí,aby nedošlo k výbuchu.Takže želám všetkým moderátorom čo najmenej chladenia horúcich hláv,a keď už chladiť, tak nech im to funguje tak,aby nedošlo k žiadnym výbuchom (vášní) na ich úsekoch moderovania.
Richard
12.11.08,20:25
No a môžeme privítať novú moderátorku :)
Vitaj arizona :)
Rubriky: Záharada a Kultúra
arizona
13.11.08,13:18
Ďakujem za privítanie aj za dôveru:)
Zitulda
15.11.08,14:58
Dievčatko kvetinkové Arizona- J.
Prajem Ti v novej funkcii moderátora veľa trpezlivosti, entuziazmu, dobré a hodnotné príspevky od prispievajúcich.;)
arizona
15.11.08,18:15
Dievčatko kvetinkové Arizona- J.
Prajem Ti v novej funkcii moderátora veľa trpezlivosti, entuziazmu, dobré a hodnotné príspevky od prispievajúcich.;)
Zitulda,
to bolo nádherné oslovenie! Veľmi pekne ďakujem za prianie:)
http://image049.mylivepage.com/chunk49/1757268/1563/flower113.gif
Stanislav 1975
15.11.08,19:21
Aj ja chcem byť moderátor,:)
kukurička
17.11.08,20:40
Zitulda
21.11.08,20:12
Misisis - ako ináč osloviť? miška CCCCčkárka?! môžem?
Musím sa Ti s hanbou ospravedlniť, že som opomenula Ti zaželať k funkcii moderátorky tak obľubenej témy tu na porade, akú máš veľa veľa trpezlivosti málo,málinko, alebo radšej žiadnej zlosti a mnoho zdravia aby si ju moderovala s neprerušovanou radosťou.
Zitulda
21.11.08,20:23
Machyňák aj Tebe patrí moje ospravedlnenie, ako misisis.
Dovoľ mi tiež Ti zaželať veľa pevnej vôle, radosti bez starostí a mnoho pekného zažiť pri moderovaní tém o PC, ale ani chňupa ;) (po východniarsky šajnu) nemám a neviem vytušiť, či sa dá pekného zažiť aj v druhej Tvojej téme, možná že áno. Ale určite veľa úspechov Ti želám.
Richard
17.07.09,12:57
Ďakujem Dav (http://www.porada.sk/member.php?u=27920), ktorá sa tiež rozhodla dobrovoľne pomôcť pri moderovaní Porady.

Priradil som ju takmer do všetkých rubrík, asi to je zbytočné selektovať. Kde bude chcieť tam pomôže.

Zároveň by som rád poprosil niektorých členov, aby boli voči moderátorom tolerantní a hlavne tolerantní aj voči iným členom tejto stránky.

Ak sa niekto s niekym začne hádať a osočovať druhého, nech sa potom nechodí moderátorom sťažovať keď sa to obráti proti nemu. Dokonca ešte aj direktívne požadovať nejaké úkony od moderátorov.

Moderovanie je dobrovoľná činnosť a nikto sa nemôže dožadovať od moderátora nejakého úkonu.
jozka56
17.07.09,18:20
DAV teším sa s Tebou. Držím palce. j:---:---
Barbara
18.07.09,09:39
Chcela by som sa ospravedľniť všetkým moderátorom zato, že v niektorých mojich príspevkoch som na nich útočila. Dôvod, ktorý určite poznáte, už nebudem rozpisovať. Ale za tým si stojím, čo som napísala vo svojích príspevkoch. že nato nemá právo žiadny člen, aby urážal druhého člena .

Prosím Vás úprimne o prepáčenie.Nechcela som žiadnemu moderátorovi ublížiť.

Som veľmi rada, že existuje táto stránka. Som na nej závislá.

p.s. dúfam, že """ to požadovanie úkonov od moderátorov" sa netýkalo mňa, lebo nie som si vedomá toho , že by som sa niekedy bola obrátila na nejakého konkrétneho moderátora o vykonanie nejakého úkonu.
Zitulda
19.07.09,11:31
Dav-naša drahá želám Ti veľmi veľa trpezlivosti, dobrej vôle a radosti pri moderovaní tejto stránky. Želám Ti, aby si mala radosť pri tejto práci radosť aspoň tak veľkú s akou nám vyberáš a do CCCC donášky kvetiniek prikladáš. Táto kytička je pre Teba.
http://thumbnail056.mylivepage.com/chunk56/1356073/2026/small_k%20%2813%29.gif.jpg (http://iwettka1.webovastranka.cz/image/2026/24866_k_%2813%29.gif)
alla66
18.08.09,13:02
Aj ja chcem byť moderátor,:)

Ahojky Stanko. Položím Ti otázku na telo, neber v zlom,:) som iba zvedavá ako každá ženská:---:D;)
Vidím, mal si záujem o funkciu.... prečo ešte nie si moderátor? :)
Stanislav 1975
18.08.09,13:11
Ahojky Stanko. Položím Ti otázku na telo, neber v zlom,:) som iba zvedavá ako každá ženská:---:D;)
Vidím, mal si záujem o funkciu.... prečo ešte nie si moderátor? :)

No moja,vidím, že ma ešte nepoznáš- myslel som to viacmenej z recesie a vidíš, že žiadnu iniciatívu nevyvíjam- ja moderátorom nechcem byť a ani nikdy nebudem...Po prvé ani nechcem a po druhé Richard by nikdy také niečo neschválil,predsa len som viac menej aj kritický voči určitým veciam a moje názory niekedy korešpondujú s menšinou-takže to zhrniem- ja a moderátor- NIKDY...

Ale za to Alenka(tiež v nič zlom:):):)),ty v inej téme za seba vyslovene lobuješ...Nechcel som to tam napísať, ale fakt sa nehnevaj na mňa za názor, ale moc tvoju kandidatúru NEschvaľujem, dovody si ponechám pre seba...(zatiaľ)
alla66
18.08.09,13:20
No moja,vidím, že ma ešte nepoznáš- myslel som to viacmenej z recesie a vidíš, že žiadnu iniciatívu nevyvíjam- ja moderátorom nechcem byť a ani nikdy nebudem...Po prvé ani nechcem a po druhé Richard by nikdy také niečo neschválil,predsa len som viac menej aj kritický voči určitým veciam a moje názory niekedy korešpondujú s menšinou-takže to zhrniem- ja a moderátor- NIKDY...

Ale za to Alenka(tiež v nič zlom:):):)),ty v inej téme za seba vyslovene lobuješ...Nechcel som to tam napísať, ale fakt sa nehnevaj na mňa za názor, ale moc tvoju kandidatúru NEschvaľujem, dovody si ponechám pre seba...(zatiaľ)
Prepáč:eek::eek::eek:....Videl si ma niekde lobovať?:confused: Nemám slov:mee:
Lianka
18.08.09,13:37
Stanko, ja teda neviem, ale podla mna uloha moderatora nespociva v tom, ako sa prejavuje vlastnymi nazormi... ale skor o udrzovani poriadku - skor takeho administrativneho (duplicitne temy, vymazanie neziaducich prispevkov) a pod., prip. korigovanie dialogu/prispevkov diskutujucich k cielu, ktory sa sleduje (aby nebol mrnik :D).

Ja si nemyslim, ze sa tu mame hrat na nejake funkcie - podstatne je, aby to bol clovek, ktory Poradu pozna, ma cas sem chodit, ma vztah k poriadku, stotoznuje sa s pravidlami (Etiketa) a ma zaujem.

Ja nemam problem s tym, nech to je aj alla, ak ma zaujem - je na Porade aktivna, je tu casto, a ak ma tu ambiciu/zaujem, nevidim dovod, preco by nemohla byt moderatorkou.

Mna tu tiez vela veci hneva, ale o tom by bola extra tema... Ja osobne sa snazim odzaciatku prisposobit danym pravidlam. Cim viac ludi sem chodim, tym vacsi neporiadok tu je... :confused: a potom sa mnohi cuduju, ze su Poradaci nervozni :o.
Paula
18.08.09,13:37
Čo tak nerobiť tu mrník a použiť súkromné správy, keď už? Mám na mysli tie večné osobné útoky.
Stanislav 1975
18.08.09,13:42
Stanko, ja teda neviem, ale podla mna uloha moderatora nespociva v tom, ako sa prejavuje vlastnymi nazormi... ale skor o udrzovani poriadku - skor takeho administrativneho (duplicitne temy, vymazanie neziaducich prispevkov) a pod., prip. korigovanie dialogu/prispevkov diskutujucich k cielu, ktory sa sleduje (aby nebol mrnik :D).

Ja si nemyslim, ze sa tu mame hrat na nejake funkcie - podstatne je, aby to bol clovek, ktory Poradu pozna, ma cas sem chodit, ma vztah k poriadku, stotoznuje sa s pravidlami (Etiketa) a ma zaujem.

Ja nemam problem s tym, nech to je aj alla, ak ma zaujem - je na Porade aktivna, je tu casto, a ak ma tu ambiciu/zaujem, nevidim dovod, preco by nemohla byt moderatorkou.

Mna tu tiez vela veci hneva, ale o tom by bola extra tema... Ja osobne sa snazim odzaciatku prisposobit danym pravidlam. Cim viac ludi sem chodim, tym vacsi neporiadok tu je... :confused: a potom sa mnohi cuduju, ze su Poradaci nervozni :o.
Natalka, ale moderátor má byť silná a objektívna osobnosť a nehnevaj sa, ale Alla proste nie..., nemyslím si, že by bola dobrou moderátorkou-ale to je len moj skromný,subjektívny názor-nič viac-nič menej...
Stanislav 1975
18.08.09,13:47
Inak je tu jedna skromná a rozumná žena, ktorá by sa za moderátorku priam hodila-nieje voči nikomu zaujatá, má triezvy úsudok a pod.-len neviem ,či vlastne už nieje moderátorkou-ak nie navrhujem za moderátorku žienku s nickom -Marianna01
Ak už je moderátorkou, tak som akože ticho-;)
Stanislav 1975
18.08.09,14:10
Stanko, ja teda neviem, ale podla mna uloha moderatora nespociva v tom, ako sa prejavuje vlastnymi nazormi... ale skor o udrzovani poriadku - skor takeho administrativneho (duplicitne temy, vymazanie neziaducich prispevkov) a pod., prip. korigovanie dialogu/prispevkov diskutujucich k cielu, ktory sa sleduje (aby nebol mrnik :D).

Ja si nemyslim, ze sa tu mame hrat na nejake funkcie - podstatne je, aby to bol clovek, ktory Poradu pozna, ma cas sem chodit, ma vztah k poriadku, stotoznuje sa s pravidlami (Etiketa) a ma zaujem.

Ja nemam problem s tym, nech to je aj alla, ak ma zaujem - je na Porade aktivna, je tu casto, a ak ma tu ambiciu/zaujem, nevidim dovod, preco by nemohla byt moderatorkou.

Mna tu tiez vela veci hneva, ale o tom by bola extra tema... Ja osobne sa snazim odzaciatku prisposobit danym pravidlam. Cim viac ludi sem chodim, tym vacsi neporiadok tu je... :confused: a potom sa mnohi cuduju, ze su Poradaci nervozni :o.
Ozaj Natálka a prečo sa neprihlásiš aj ty? Ty si tiež celkom schopné žieňa!!!:confused::confused::confused:
Lianka
18.08.09,14:15
Vdaka Stanicek :). Teraz si asi mna vyzdvihol na piedestal :rolleyes: a allu urazil :confused:, ale na druhej strane si vazim ludi, ktory maju svoj nazor a vedia ho aj povedat - tvoj osobny nazor ti nemoze nikto zobrat.

Ospravedlnujem sa Paule za mrnik :eek:. Myslim, ze sme uz s diskusiou skoncili. ;)
Stanislav 1975
18.08.09,14:17
Vdaka Stanicek :). Teraz si asi mna vyzdvihol na piedestal :rolleyes: a allu urazil :confused:, ale na druhej strane si vazim ludi, ktory maju svoj nazor a vedia ho aj povedat - tvoj osobny nazor ti nemoze nikto zobrat.

Ospravedlnujem sa Paule za mrnik :eek:. Myslim, ze sme uz s diskusiou skoncili. ;)

JJ,skončili-čo som chcel povedať a napísať-to som aj napísal...Takže už som tiiicho:):):)
kero64
18.08.09,15:14
Natalka, ale moderátor má byť silná a objektívna osobnosť a nehnevaj sa, ale Alla proste nie..., nemyslím si, že by bola dobrou moderátorkou-ale to je len moj skromný,subjektívny názor-nič viac-nič menej...
Ahoj Stano. Ako napísala Lianka, tiež si vážim ľudí s vlastným názorom, ale odkiaľ berieš presvedčenie, že Alla by nebola dobrá moderátorka? Môžem ťa ubezpečiť, že sa s Alenkou poznám oveľa dlhšie, ako ty a keby mala spravodlivosť druhé meno, určite by sa volala Alla. Písal si, že za seba lobovala. Pripomeň mi prosím, kde. Viem, že ju na to niekto nahováral, ale ona odmietla. Tvoj príspevok beriem ozaj, ako tvoj názor. Len jeho formulovanie by som volil trošku jemnejšie. Ale to som ja. Alla je rozumná, ineligentná a ozaj veľmi chytrá žena. A to nepíšem preto, že ju mám medzi priateľmi. Tu na porade je veľa múdrych a inteligentných žien. Neprináleží mi posudzovať, či je na to dobrá tá alebo tá. Každá je svojim spôsobom osobnosť a niečim výnimočná. Tak prečo ich odsudzovať. A už či by sa chceli alebo nechceli stať moderátorkami, tak to by som nechal len a len na ich rozhodnutí. Aj toto je môj názor a dúfam, že som nikoho neurazil.
Petra Nová
18.08.09,15:24
Vieš, Stanko, ja len tak rozmýšľam, či by na Porade pomaly nebolo viac moderátorov, ako na Olympe bohov.
Dav
18.08.09,17:49
Vieš, Stanko, ja len tak rozmýšľam, či by na Porade pomaly nebolo viac moderátorov, ako na Olympe bohov.
Petra http://sk.wikipedia.org/wiki/Olympsk%C3%AD_bohovia:--- a toľko na témy: 113,543, Príspevky: 1,091,897, Členov: 142,240 ani nie je prehnane veľa;)
P.S. Ale to ja len ako trafená hus a mimotemy:D
liba2
18.08.09,18:03
Petra http://sk.wikipedia.org/wiki/Olympsk%C3%AD_bohovia:--- a toľko na témy: 113,543, Príspevky: 1,091,897, Členov: 142,240 ani nie je prehnane veľa;)
P.S. Ale to ja len ako trafená hus a mimotemy:D
Vychádzajúc z týchto údajov ešte stále nie je na porade dostatok moderátorov.
Predsa nemôžeme od nich očakávať, že tu budú "upratovať" denne 8 hodín.
Ak zo svojho voľného času venujú týždenne tejto činnosti iba 10 hodín, tak aj to je dosť.
Moderátori nesmú nadobudnúť pocit, že ich táto činnosť zaťažuje... potom ich to prestane baviť :D a to predsa nechceme.
Petra Nová
18.08.09,18:55
Petra http://sk.wikipedia.org/wiki/Olympsk%C3%AD_bohovia:--- a toľko na témy: 113,543, Príspevky: 1,091,897, Členov: 142,240 ani nie je prehnane veľa;)
P.S. Ale to ja len ako trafená hus a mimotemy:D
Do žiadnej húsky som netriafala. :D Ja som si medzi časom odskočila na Olymp, spočítala som bohov, a je ich tam práve toľko, ako terajších moderátorov na Porade, vrátane Teba, takže akurát. A čo nevidím, tomu neverím(viď wikipedia).:)
Stanislav 1975
18.08.09,19:30
Ahoj Stano. Ako napísala Lianka, tiež si vážim ľudí s vlastným názorom, ale odkiaľ berieš presvedčenie, že Alla by nebola dobrá moderátorka? Môžem ťa ubezpečiť, že sa s Alenkou poznám oveľa dlhšie, ako ty a keby mala spravodlivosť druhé meno, určite by sa volala Alla. Písal si, že za seba lobovala. Pripomeň mi prosím, kde. Viem, že ju na to niekto nahováral, ale ona odmietla. Tvoj príspevok beriem ozaj, ako tvoj názor. Len jeho formulovanie by som volil trošku jemnejšie. Ale to som ja. Alla je rozumná, ineligentná a ozaj veľmi chytrá žena. A to nepíšem preto, že ju mám medzi priateľmi. Tu na porade je veľa múdrych a inteligentných žien. Neprináleží mi posudzovať, či je na to dobrá tá alebo tá. Každá je svojim spôsobom osobnosť a niečim výnimočná. Tak prečo ich odsudzovať. A už či by sa chceli alebo nechceli stať moderátorkami, tak to by som nechal len a len na ich rozhodnutí. Aj toto je môj názor a dúfam, že som nikoho neurazil.

Kero celé si to zle pochopil- ja allu rád čítam a myslím, že je v pohode(dokaz- pozri si jej príspevky,kolko som jej dal súhlasov!!!!!) a ja viem že aj rozumná baba, ale proste čo je na tom, keď poviem svoj názor, že trebárs by som ako moderátorku radšej videl MARIANNU, alebo Lianku alebo Slavicu, alebo hanelie,alebo wagner a tak ďalej?Proste si myslím ,že alla nieje neutrálna( a moderátor musí byť neutrálny) a v stresových situáciach nekoná ako by podľa mňa mala konať moderátorka- preto nemožem byť napr. moderátor ani ja-z tých istých dovodov(lebo by som určite nebol spravodlivý)-tu nejde o to či je alla múdra alebo nie- ja viem že má toho v hlave veľa ale moderovať ,to nie...ALE VŠAK O NIČ NEJDE- JA O TOM NEROZHODUJEM A ANI SA MA NIKTO NEBUDE PÝTAŤ...
A či som to mohol povedať "jemnejšie"? Nie, lebo ja vždy svoj názor poviem bez okolkov nezaujíma ma, čo na to povie okolie-ja už iný nebudem a viem, že aj na porade je pár ľudí, čo by ma za to dali vystreliť niekde do kozmu a tam nech z Lajkou obieham okolo zeme-ale fakt, vždy poviem čo si myslím-takže jemnejšie to nešlo...
Muška
18.08.09,19:53
Inak je tu jedna skromná a rozumná žena, ktorá by sa za moderátorku priam hodila-nieje voči nikomu zaujatá, má triezvy úsudok a pod.-len neviem ,či vlastne už nieje moderátorkou-ak nie navrhujem za moderátorku žienku s nickom -Marianna01
Ak už je moderátorkou, tak som akože ticho-;)
klikni:
http://www.porada.sk/showgroups.php
Stanislav 1975
18.08.09,19:55
Ahoj Stano. Ako napísala Lianka, tiež si vážim ľudí s vlastným názorom, ale odkiaľ berieš presvedčenie, že Alla by nebola dobrá moderátorka? Môžem ťa ubezpečiť, že sa s Alenkou poznám oveľa dlhšie, ako ty a keby mala spravodlivosť druhé meno, určite by sa volala Alla. Písal si, že za seba lobovala. Pripomeň mi prosím, kde. Viem, že ju na to niekto nahováral, ale ona odmietla. Tvoj príspevok beriem ozaj, ako tvoj názor. Len jeho formulovanie by som volil trošku jemnejšie. Ale to som ja. Alla je rozumná, ineligentná a ozaj veľmi chytrá žena. A to nepíšem preto, že ju mám medzi priateľmi. Tu na porade je veľa múdrych a inteligentných žien. Neprináleží mi posudzovať, či je na to dobrá tá alebo tá. Každá je svojim spôsobom osobnosť a niečim výnimočná. Tak prečo ich odsudzovať. A už či by sa chceli alebo nechceli stať moderátorkami, tak to by som nechal len a len na ich rozhodnutí. Aj toto je môj názor a dúfam, že som nikoho neurazil.

Kero, a ešte niečo-prečo sa hneď poniektorí urážajú,keď si niekto povie svoj názor?Však, toto celé je len hra, toto nieje život- však sa možme povadiť,možme spolu nesúhlasiť,ale to je niečo virtuálne...Poviem príklad, taký Bastian-som si vedomý, že ma "nemusí" a ja tiež nesúhlasím s poniektorými jeho názormi a dosť tvrdo sme sa raz povadili-ale nemám problém, keď sa niekde stretneme dať si s ním pivo alebo kofolu a pokecať o živote, však toto je fakt len hra- niečo ako travián a pod.Tak neviem,prečo to celé poniektorí berú tak vážne...:confused::confused::confused:
kero64
18.08.09,19:55
Ano Stano, asi som to zle pochopil, preto som chcel akési vysvetlenie. Nemám nič proti tomu, keď chceš aby bola moderátorka ktorákoľvek dáma tu z porady. O tom som už písal. Niektoré príspevky čítam s otvorenými ústami a žasnem nad vedomosťami prispievateliek. Len som chcel vedieť, prečo si tak rázne odmietol Alu. Písal si o lobovaní, čo som asi tiež nepochopil.Ale ako si napísal, bol to tvoj názor a ja ho rešpektujem.
Stanislav 1975
18.08.09,19:56
misomiso
18.08.09,19:58
... a nemohol by ten Kamil, ten sem rad chodi, isto by to zobral.
liba2
18.08.09,19:58
klikni:
http://www.porada.sk/showgroups.php (http://www.porada.sk/showgroups.php)
moderátorov je 20 kusov
ten dlhý zoznam sú členovia draka:)
Stanislav 1975
18.08.09,20:01
Ano Stano, asi som to zle pochopil, preto som chcel akési vysvetlenie. Nemám nič proti tomu, keď chceš aby bola moderátorka ktorákoľvek dáma tu z porady. O tom som už písal. Niektoré príspevky čítam s otvorenými ústami a žasnem nad vedomosťami prispievateliek. Len som chcel vedieť, prečo si tak rázne odmietol Alu. Písal si o lobovaní, čo som asi tiež nepochopil.Ale ako si napísal, bol to tvoj názor a ja ho rešpektujem.

Kero, celé toto( celý internet) je len hra-nič skutočné,len obyčajná hra...;)
kero64
18.08.09,20:01
Kero, a ešte niečo-prečo sa hneď poniektorí urážajú,keď si niekto povie svoj názor?Však, toto celé je len hra, toto nieje život- však sa možme povadiť,možme spolu nesúhlasiť,ale to je niečo virtuálne...Poviem príklad, taký Bastian-som si vedomý, že ma "nemusí" a ja tiež nesúhlasím s poniektorými jeho názormi a dosť tvrdo sme sa raz povadili-ale nemám problém, keď sa niekde stretneme dať si s ním pivo alebo kofolu a pokecať o živote, však toto je fakt len hra- niečo ako travián a pod.Tak neviem,prečo to celé poniektorí berú tak vážne...:confused::confused::confused:
Ja som sa ani neurazil a ani to neberiem príliš vážne. Tiež nemám problém si dať pivo s kýmkoľvek. Ja tu nemám nikoho, koho "nemusím" a ak niekto nemusí mňa, budem rád, keď mi to povie. Toto sem už ale nepatrí. mimotemy
Stanislav 1975
18.08.09,20:04
Ja som sa ani neurazil a ani to neberiem príliš vážne. Tiež nemám problém si dať pivo s kýmkoľvek. Ja tu nemám nikoho, koho "nemusím" a ak niekto nemusí mňa, budem rád, keď mi to povie. Toto sem už ale nepatrí. mimotemy

Nemyslel som to akurát na teba, ale tak všeobecne...;)
alla66
18.08.09,20:05
mimotemy Mlčím celé hodiny, položila som jednoduchú otázku zo zvedavosti, stačila mi jednoduchá odpoveď. Urazil si ma, ukáž príspevok, kde píšem, že chcem byť moderátorka:mee:
Xanti
18.08.09,20:05
Kero, celé toto( celý internet) je len hra-nič skutočné,len obyčajná hra...;) Nesúhlasím s tebou Stanislav, táto hra ako ju nazývaš pomáha ľudom, a občas aj zachraňuje.
Ale chápem, že niekto to ako hru môže brať.
Bastian
18.08.09,20:08
... a nemohol by ten Kamil, ten sem rad chodi, isto by to zobral.
Áno, rád sem chodí a je taký... ako to povedať... nestranný:). A ešte má aj neuveriteľný prehľad o všetkom.
Stanislav 1975
18.08.09,20:08
mimotemy Mlčím celé hodiny, položila som jednoduchú otázku zo zvedavosti, stačila mi jednoduchá odpoveď. Urazil si ma, ukáž príspevok, kde píšem, že chcem byť moderátorka:mee:

písal som že lobuješ- v téme hladáme moderátorov to je...:):):)-niečo ako predvolebný guláš...-ale ja som nepovedal,že je na tom niečo zlé,povedal som, že lobuješ a toť vsjo a prosím ťa odvolaj odomňa Xanti-tá si ťa teda bráni...
Petra Nová
18.08.09,20:10
... a nemohol by ten Kamil, ten sem rad chodi, isto by to zobral.
Neviem, či Ťa musím alebo nemusím, ale toto sa Ti ozaj podarilo. Schuti som sa zasmiala.:):D
On sa tu aj niekoľko ráz prihlásil. ... a nič.
Stanislav 1975
18.08.09,20:11
Nesúhlasím s tebou Stanislav, táto hra ako ju nazývaš pomáha ľudom, a občas aj zachraňuje.
Ale chápem, že niekto to ako hru môže brať.

ale však áno-pomáhame si navzájom, zachraňujeme sa, ale je to len hra- ty nevieš ako to myslím?Nechaj tak...
Xanti
18.08.09,20:13
písal som že lobuješ- v téme hladáme moderátorov to je...:):):)-niečo ako predvolebný guláš...-ale ja som nepovedal,že je na tom niečo zlé,povedal som, že lobuješ a toť vsjo a prosím ťa odvolaj odomňa Xanti-tá si ťa teda bráni...
No dovol? Čo som pes? Že odvolaj. :eek:
Ja mám vlastnú hlavu, a bola som v tvojej odkazovke slušná. Len som chcela vedieť odpoveď. Osobne som nemala pocit, že Alla za seba lobovala. Skôr sme ju tam viaceré presviedčali.
Stanislav 1975
18.08.09,20:16
No dovol? Čo som pes? Že odvolaj. :eek:
Ja mám vlastnú hlavu, a bola som v tvojej odkazovke slušná. Len som chcela vedieť odpoveď. Osobne som nemala pocit, že Alla za seba lobovala. Skôr sme ju tam viaceré presviedčali.

xanti- čo som zasa zlé povedal??? ODVOLAJ je zlé slovo? Aký pes? Odvoláva sa aj minister...:confused::confused::confused:-o čom to je?
Muška
18.08.09,20:17
Hawk....či ako sa to píše....povedal Winnetou :D
Xanti
18.08.09,20:19
xanti- čo som zasa zlé povedal??? ODVOLAJ je zlé slovo? Aký pes? Odvoláva sa aj minister...:confused::confused::confused:-o čom to je?
Stanko, nič len si to napísal tak. Ako keby ma alla na teba huckala. Písal si
odvolaj odomňa Xanti mimotemy http://www.beruska8.cz/zviratkadomaci/serie1/9.gif haf haf stanko daj pozor kušem mimotemy
Petra Nová
18.08.09,20:20
ale však áno-pomáhame si navzájom, zachraňujeme sa, ale je to len hra- ty nevieš ako to myslím?Nechaj tak...
Máš pravdu Stanko, niekedy by Porade ozaj prospelo, keby sa nebrala až tak príliš vážne. Napr. mne sa osobne páčila ˇv tejto téme reakcia Dav na môj príspevok. Bola taká akurát. Vtipná a trefná, tak ako misomisova.
Stanislav 1975
18.08.09,20:22
Stanko, nič len si to napísal tak. Ako keby ma alla na teba huckala. Písal si mimotemy http://www.beruska8.cz/zviratkadomaci/serie1/9.gif haf haf stanko daj pozor kušem mimotemy

Ok ,nechajme to tak... Hauk-dohovoril som...Dobrú noc ti želám-:),pa pa
fredy27
20.08.09,03:19
Kero celé si to zle pochopil- ja allu rád čítam a myslím, že je v pohode(dokaz- pozri si jej príspevky,kolko som jej dal súhlasov!!!!!) a ja viem že aj rozumná baba, ale proste čo je na tom, keď poviem svoj názor, že trebárs by som ako moderátorku radšej videl MARIANNU, alebo Lianku alebo Slavicu, alebo hanelie,alebo wagner a tak ďalej?Proste si myslím ,že alla nieje neutrálna( a moderátor musí byť neutrálny) a v stresových situáciach nekoná ako by podľa mňa mala konať moderátorka- preto nemožem byť napr. moderátor ani ja-z tých istých dovodov(lebo by som určite nebol spravodlivý)-tu nejde o to či je alla múdra alebo nie- ja viem že má toho v hlave veľa ale moderovať ,to nie...ALE VŠAK O NIČ NEJDE- JA O TOM NEROZHODUJEM A ANI SA MA NIKTO NEBUDE PÝTAŤ...
A či som to mohol povedať "jemnejšie"? Nie, lebo ja vždy svoj názor poviem bez okolkov nezaujíma ma, čo na to povie okolie-ja už iný nebudem a viem, že aj na porade je pár ľudí, čo by ma za to dali vystreliť niekde do kozmu a tam nech z Lajkou obieham okolo zeme-ale fakt, vždy poviem čo si myslím-takže jemnejšie to nešlo...
Sledujem
Tvoj nick dlhšie.
Ak si taký priamy ako o sebe píšeš, útočiš, napíš v
kde nie je alla neutrálna./ Nenašiel som z jej strany útoky na iných členov, okolo teba je dusno, vždy ti chýbajú dôkazy.
mimotemy
Valcake
20.08.09,22:45
http://1.2.1.1/bmi/sirmi.ic.cz/smajl/59.gifZdravím všetkých moderátorov, najmä nových a prajem veľa trpezlivosti;)
Barbara
21.08.09,04:57
mimotemy Mlčím celé hodiny, položila som jednoduchú otázku zo zvedavosti, stačila mi jednoduchá odpoveď. Urazil si ma, ukáž príspevok, kde píšem, že chcem byť moderátorka:mee:


ahojte, fíha odkedy som tu nembola, vidím, že sa tu dejú čudné veci. Jedno mi neide do hlavy, prečo sa vlastne akurát rozoberá to, že či ALLA chce byť, či nechce byť moderátorkou.
Keď Richard zadal tú tému, že"" hľadáme moderátorov"""", nikdy sa nikto s tým nezaoberal, či ten kto sa prihlásil, bude či nebude dobrý moderátor. Kto sa prihlásil na ten post, tak to bola hotová vec.
Ale ja Vám poviem na rovinu, že prečo sa s tým náš Stanko zaoberá, lebo mali problémy s Allou v téme "" tmobile, alebo O2""". a takto sa jej chce pomstiť.
k tomu lobovaniu len toľkoto:

citát:

http://www.porada.sk/images/statusicon/post_old.gif 06-07-09, 11:21 PM #11 (http://www.porada.sk/1092768-post11.html)
http://www.porada.sk/image.php?u=54597&dateline=1210159093 (http://www.porada.sk/member.php?u=54597)
jozka56 (http://www.porada.sk/member.php?u=54597)

Re: Hľadáme moderátorov pre Porada.sk
Citát:
Pôvodca textu príspevku: alla66 http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/t94279-hladame-moderatorov-pre-porada-sk.html#post1092764)
Ďakujem, som zaregistrovaná na Porade dlho, príspevkami som batoľa, aktívna som tento rok...ešte k tomu http://smajlici-1.ic.cz//znameni/6/vahy1.gif...post moderátora si zaslúžia skúsenejší poraďáci:):D


Skús:--- držím Ti palce:---




06-07-09, 11:41 PM #12 (http://www.porada.sk/1092778-post12.html)




http://www.porada.sk/image.php?u=30173&dateline=1248276873 (http://www.porada.sk/member.php?u=30173)



alla66 (http://www.porada.sk/member.php?u=30173)


Re: Hľadáme moderátorov pre Porada.sk


Ešte raz nie....si zlatá:)

koniec citátu

kdeže je tu lobovanie???
hmmmm, takže podľa mňa tu neide o žiadne lobovanie.

Prepáč Stano, ale aj ja som úprimná a vždy poviem to, čo mám na srdci. Hlavne ma vie nasrdať, nespravodlivosť a pomstichtivosť.


Alli len smelo do toho, buď tou moderátorkou, držím Ti prsty.;):---
alla66
21.08.09,06:52
ahojte, fíha odkedy som tu nembola, vidím, že sa tu dejú čudné veci. Jedno mi neide do hlavy, prečo sa vlastne akurát rozoberá to, že či ALLA chce byť, či nechce byť moderátorkou.
Keď Richard zadal tú tému, že"" hľadáme moderátorov"""", nikdy sa nikto s tým nezaoberal, či ten kto sa prihlásil, bude či nebude dobrý moderátor. Kto sa prihlásil na ten post, tak to bola hotová vec.
Ale ja Vám poviem na rovinu, že prečo sa s tým náš Stanko zaoberá, lebo mali problémy s Allou v téme "" tmobile, alebo O2""". a takto sa jej chce pomstiť.
k tomu lobovaniu len toľkoto:

citát:

http://www.porada.sk/images/statusicon/post_old.gif 06-07-09, 11:21 PM #11 (http://www.porada.sk/1092768-post11.html)
http://www.porada.sk/image.php?u=54597&dateline=1210159093 (http://www.porada.sk/member.php?u=54597)
jozka56 (http://www.porada.sk/member.php?u=54597)

Re: Hľadáme moderátorov pre Porada.sk
Citát:
Pôvodca textu príspevku: alla66 http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/t94279-hladame-moderatorov-pre-porada-sk.html#post1092764)
Ďakujem, som zaregistrovaná na Porade dlho, príspevkami som batoľa, aktívna som tento rok...ešte k tomu http://smajlici-1.ic.cz//znameni/6/vahy1.gif...post moderátora si zaslúžia skúsenejší poraďáci:):D


Skús:--- držím Ti palce:---




06-07-09, 11:41 PM #12 (http://www.porada.sk/1092778-post12.html)




http://www.porada.sk/image.php?u=30173&dateline=1248276873 (http://www.porada.sk/member.php?u=30173)



alla66 (http://www.porada.sk/member.php?u=30173)


Re: Hľadáme moderátorov pre Porada.sk


Ešte raz nie....si zlatá:)

koniec citátu

kdeže je tu lobovanie???
hmmmm, takže podľa mňa tu neide o žiadne lobovanie.

Prepáč Stano, ale aj ja som úprimná a vždy poviem to, čo mám na srdci. Hlavne ma vie nasrdať, nespravodlivosť a pomstichtivosť.


Alli len smelo do toho, buď tou moderátorkou, držím Ti prsty.;):---
Sorry, Richard, za zmrníkovanú tému...neočakávala som lavínu príspevkovmimotemy
Barborka, ďakujem za podporu. Nikdy som nemala zálusk na post moderátora. Priznávam moju chybu, som veľmi zvedavá :mee:, chcem mať prehľad, ktorá žena nie je zvedavá? V poslednej dobe sa sypú na moju hlavu obvinenia, z viacerých strán,možno neuveríš , podporila si ma v poslednej chvíli. Včera som dumala nad tým celý deň.Dnes som chcela ukončiť aktivitu na Porade, zrušiť všetky priateľstvá. Nebudem tu nikomu robiť fackovacieho panáka. Momentálne neviem, čo urobiť.:confused: Nikdy som na nikoho neútočila, príspevky som brala s humorom. Ak sa tu nájde pár jedincov, ktorým som nechtiac ublížila, ospravedlňujem sa.
Odkazujem všetkým poraďákom, 10x si premyslite, čo píšete...ak má niekto na vás zálusk, bude sa chytať každej maličkosti a snažiť vás potopiť v lyžičke vody.
Ďakujem všetkým, ktorí ma podporili :Barbarke, Xanti, Kerovi, Fredy27, bucháčovi, tutiole. :) Prajem všetkým pekný deň.
Elena Navrátilová
21.08.09,07:00
Sorry, Richard, za zmrníkovanú tému...neočakávala som lavínu príspevkovmimotemy
Barborka, ďakujem za podporu. Nikdy som nemala zálusk na post moderátora. Priznávam moju chybu, som veľmi zvedavá :mee:, chcem mať prehľad, ktorá žena nie je zvedavá? V poslednej dobe sa sypú na moju hlavu obvinenia, z viacerých strán,možno neuveríš , podporila si ma v poslednej chvíli. Včera som dumala nad tým celý deň.Dnes som chcela ukončiť aktivitu na Porade, zrušiť všetky priateľstvá. Nebudem tu nikomu robiť fackovacieho panáka. Momentálne neviem, čo urobiť.:confused: Nikdy som na nikoho neútočila, príspevky som brala s humorom. Ak sa tu nájde pár jedincov, ktorým som nechtiac ublížila, ospravedlňujem sa.
Odkazujem všetkým poraďákom, 10x si premyslite, čo píšete...ak má niekto na vás zálusk, bude sa chytať každej maličkosti a snažiť vás potopiť v lyžičke vody.
Ďakujem všetkým, ktorí ma podporili :Barbarke, Xanti, Kerovi, Fredy27, bucháčovi, tutiole. :) Prajem všetkým pekný deň.

Alla, máš aj moju podporu. ;) Čítať na rozdiel od niekoho viem a čítala som že sama nemáš ambície stať sa moderátorkou... možno aj na škodu veci. A sama viem že akým okom sa na Teba pozerajú takým okom Ťa chcú vidieť. Tak nepíš o odchode a ukončení aktivít. Porada by veľa stratila a získali by len jedinci ktorí sa vidia okom dokonalého človeka. Prajem Ti pekný a ničím a nikým nerušený deň.
P.S. zvýraznila som len podstatu môjho príspevku a ani som nepochopila z akého dôvodu sa tu riešil opak. :rolleyes:
Nachtigal
21.08.09,07:24
alla nevzdávaj to!!!!!!
nepozeraj či je pohár dopoly prázdny, ale že je dopoly plný!!!!!
máš tu viac priaznivcov ako tušíš!!!!!
ahoj a zostaň!!!!:D
Klimentová Viera
21.08.09,07:24
Ani by ma nebolo napadlo, že medzi poraďákmi nastane takýto problém. Beriem každého ako priateľa, kto mi chce pomôcť, či poradiť. Tu by sa nemalo hovoriť o ambíciách, či úsilí stať sa moderátorom, ale rozhodovať by mali schopnosti. Ak sa niekto prihlási, považujem to za snahu poskytnúť pomoc a radu, nie za karieru v tom negatívnom zmysle.Treba mať čas a obrovskú trpezlivosť, do určitej miery aj toleranciiu diskutovať, odpovedať a často krotiť "vášne" nás diskutujúcich. Je to umenie. Buďme radi, že nám chce niekto pomáhať a vážme si týchto ľudí.
Stanislav 1975
21.08.09,07:29
ad Barbara- nejde o žiadnu pomstychtivosť, nie som taký- ešte raz- na moderátorov navrhujem-1.- Marianna01, 2.- Lianka, 3.- Wagner, 4.Slavica...
Elena Navrátilová
21.08.09,07:37
ad Barbara- nejde o žiadnu pomstychtivosť, nie som taký- ešte raz- na moderátorov navrhujem-1.- Marianna01, 2.- Lianka, 3.- Wagner, 4.Slavica...

Moderátor sa nevolí. Tam musí byť súhlas na strane "moderátora" a admina. Nie člena fóra. ;)
Blankake
21.08.09,07:37
Neviem, prečo sa v tejto téme s názvom "Predstavujem nových moderátorov" stále pretriasajú iné veci.
A okrem toho alla66 sa predsa vyjadrila v inej téme:

"Re: Hľadáme moderátorov pre Porada.sk
Ešte raz nie....si zlatá"

Mimochodom, je potrebný súhlas ostatných, aby sa niekto stal moderátorom? Ak nie, tak potom o čom to tu je...
Stanislav 1975
21.08.09,07:44
Moderátor sa nevolí. Tam musí byť súhlas na strane "moderátora" a admina. Nie člena fóra. ;)

To je jedno, svoj názor prezentovať možem...;):)
Zita5
21.08.09,07:48
To je jedno, svoj názor prezentovať možem...;):)

Stanko , myslím všeobecne , že to už preháňaš v prípade alla66.

Čo sa týka alla66 , ja som presvedčená, že je to v pohode žena , neviem čo Ty máš proti nej .Ja som tu na Porade z jej strany ešte invektívy nečítala .
Stanislav 1975
21.08.09,07:54
Stanko , myslím všeobecne , že to už preháňaš v prípade alla66.

Čo sa týka alla66 , ja som presvedčená, že je to v pohode žena , neviem čo Ty máš proti nej .Ja som tu na Porade z jej strany ešte invektívy nečítala .

Zitka,už som 3 dni o alle ticho a napísal som len koho ja navrhujem a neboj sa- k alle sa už vyjadrovať nebudem...-ja som inak tiež písal že je to v pohode a rozumná žena( viď.MOJ príspevok kero-vi, moderátor je však o niečom inom)- neboj, už som ticho, všetko čo som chcel(moj názor) som napísal a týmto považujem túto tému za vyriešenú z mojej strany...
Stanislav 1975
21.08.09,08:07
Ak nie si pomstivý, tak aký ??
Jednoduchý ?? (štucháš pomedzi "normálne" vety)
Neempatický?
Samoľúby :D:D:D

Nový nick,hmhm-Kamil, nezačínaj zasa...-minule sme si povedali a napísali každý svoje...
Stanislav 1975
21.08.09,08:13
Ak nie si pomstivý, tak aký ??
Jednoduchý ?? (štucháš pomedzi "normálne" vety)
Neempatický?
Samoľúby :D:D:D

čo je na tom samoľubeho, keď napíšem koho by som si ja želal za moderátora? Neviem, si mimo Kamil...
Martasch
21.08.09,08:23
Moderátor sa nevolí. Tam musí byť súhlas na strane "moderátora" a admina. Nie člena fóra. ;)

Ale možno keby sme takýmto spôsobom prejavili "podporu" niektorým členom porady, nabrali by odvahu a prihlásili sa.:)
Stanislav 1975
21.08.09,08:27
Ale možno keby sme takýmto spôsobom prejavili "podporu" niektorým členom porady, nabrali by odvahu a prihlásili sa.:)

Však o to mi aj išlo,preto som takto verejne podporil tých ľudí, ktorých som menoval-však nič nieje na tom zlého, ked sa napíše koho by ste si ako dobrého moderátora vedeli predstaviť...
Blankake
21.08.09,08:31
Ale možno keby sme takýmto spôsobom prejavili "podporu" niektorým členom porady, nabrali by odvahu a prihlásili sa.:)
Alebo aj nesúhlas...;)
liba2
21.08.09,08:39
ad Barbara- nejde o žiadnu pomstychtivosť, nie som taký-
ešte raz- na moderátorov navrhujem-1.- Marianna01, 2.- Lianka, 3.- Wagner, 4.Slavica...Stanko, a kto ťa na porade poveril podať takýto návrh ?
Byť moderátorom, to predsa nie je česť !
byť moderátorom znamená prijať zodpovednosť a vykonať prácu, ktorú porada od moderátora očakáva !
a to na úkor voľného času, ktorý sa dá aj inak využiť ako sedením pri počítači .
Preto každý moderátor sa musí sám rozhodnúť, či takúto zodpovednosť na seba zoberie.
Stanislav 1975
21.08.09,09:18
Stanko, a kto ťa na porade poveril podať takýto návrh ?
Byť moderátorom, to predsa nie je česť !
byť moderátorom znamená prijať zodpovednosť a vykonať prácu, ktorú porada od moderátora očakáva !
a to na úkor voľného času, ktorý sa dá aj inak využiť ako sedením pri počítači .
Preto každý moderátor sa musí sám rozhodnúť, či takúto zodpovednosť na seba zoberie.

Nepoveril ma nikto ,ale hádam možem napísať, kto by si to zaslúžil,nie? To hádam sa tu nesmie napísať ani svoj názor???- poverenie aby som napísal svoj názor rozhodne nepotrebujem...
Od koho potrebujem to poverenie???, ti ho zoženiem, podpísané, opečiatkované...-špeciálne pre teba...
Stanislav 1975
21.08.09,09:25
Ak nie si pomstivý, tak aký ??
Jednoduchý ?? (štucháš pomedzi "normálne" vety)
Neempatický?
Samoľúby :D:D:D

Nie, nie-toto nieje Kamil- neviem,ale hrá sa tu nečistá hra-niekto porušil etiketu porady a narýchlo si urobil double-nick-je to až moc nápadné-nový nick a hneď aký vyhranený názor,hmhm-keby som bol taký prízemný ,tiež by som si mohol vytvoriť narýchlo nejaký nový nick, čo ja viem Peter 8796 a napísať protinázor,ale tak dolu nie som a ani nebudem...
Kto to vie pozrieť, ktoré 2 nicky boli robené z toho istého pc? Dá sa to?
Xanti
21.08.09,09:26
Nepoveril ma nikto ,ale hádam možem napísať, kto by si to zaslúžil,nie? To hádam sa tu nesmie napísať ani svoj názor???- poverenie aby som napísal svoj názor rozhodne nepotrebujem...
Od koho potrebujem to poverenie???, ti ho zoženiem, podpísané, opečiatkované...-špeciálne pre teba...
Myslela som, že ostanem bokom ale nedá mi. :D
Stano, ako písala liba2

Byť moderátorom, to predsa nie je česť !
byť moderátorom znamená prijať zodpovednosť a vykonať prácu, ktorú porada od moderátora očakáva !
a to na úkor voľného času, , myslíš že tieto dámy, kt. si menoval si to zaslúžia, zaslúžia si byť ukrátené o svoj voľný čas? Ak by mali záujem a čas a chuť, tak by sa asi prihlásili. Ak by sa prihlásili, tak si im mohol prejaviť podporu, ako to mnohí urobili u iných poraďákov,kt. záujem pomôcť porade mali.
Toto je môj pocit, a tak vnímam slová, kt. liba2 napísala vo svojom príspevku.
Stanislav 1975
21.08.09,09:27
Nie, nie-toto nieje Kamil- neviem,ale hrá sa tu nečistá hra-niekto porušil etiketu porady a narýchlo si urobil double-nick-je to až moc nápadné-nový nick a hneď aký vyhranený názor,hmhm-keby som bol taký prízemný ,tiež by som si mohol vytvoriť narýchlo nejaký nový nick, čo ja viem Peter 8796 a napísať protinázor,ale tak dolu nie som a ani nebudem...
Kto to vie pozrieť, ktoré 2 nicky boli robené z toho istého pc? Dá sa to?

A ospravedlňujem sa Kamilovi, že som si zo začiatku myslel, že je to on...-fakt som si to myslel, ale človek je tvor omylný...-sorry Kamil,ešte raz...
Stanislav 1975
21.08.09,09:30
Myslela som, že ostanem bokom ale nedá mi. :D
Stano, ako písala liba2, myslíš že tieto dámy, kt. si menoval si to zaslúžia, zaslúžia si byť ukrátené o svoj voľný čas? Ak by mali záujem a čas a chuť, tak by sa asi prihlásili. Ak by sa prihlásili, tak si im mohol prejaviť podporu, ako to mnohí urobili u iných poraďákov,kt. záujem pomôcť porade mali.
Toto je môj pocit, a tak vnímam slová, kt. liba2 napísala vo svojom príspevku.

Vidiš xanti a ja som to pochopil tak, že na to aby som napísal svoj názor,že na to potrebujem nejaké poverenie od niekoho tu...:confused:-čítal som to 10 krát a stále mi to v tom duchu vychádza...:confused:
liba2
21.08.09,09:31
Nepoveril ma nikto ,ale hádam možem napísať, kto by si to zaslúžil,nie? To hádam sa tu nesmie napísať ani svoj názor???- poverenie aby som napísal svoj názor rozhodne nepotrebujem...
Od koho potrebujem to poverenie???, ti ho zoženiem, podpísané, opečiatkované...-špeciálne pre teba...Ešte raz zopakujem: je to zodpovednosť a obeta - nie zásluha.
........ a prečo útočíš ? bez toho už nevieš vyjadriť svoj názor?
Stanislav 1975
21.08.09,09:32
Myslela som, že ostanem bokom ale nedá mi. :D
Stano, ako písala liba2, myslíš že tieto dámy, kt. si menoval si to zaslúžia, zaslúžia si byť ukrátené o svoj voľný čas? Ak by mali záujem a čas a chuť, tak by sa asi prihlásili. Ak by sa prihlásili, tak si im mohol prejaviť podporu, ako to mnohí urobili u iných poraďákov,kt. záujem pomôcť porade mali.
Toto je môj pocit, a tak vnímam slová, kt. liba2 napísala vo svojom príspevku.

Myslím, že tie dámy sú tak dobré, že by na to mali a zvládli to...-to, či by to zobrali je ich osobná vec- ja som len napísal, že sú fakt dobrééé...
Stanislav 1975
21.08.09,09:33
Ešte raz zopakujem: je to zodpovednosť a obeta - nie zásluha.
........ a prečo útočíš ? bez toho už nevieš vyjadriť svoj názor?

ja útočím?Ty si písala o nejakom poverení a ja som sa opýtal,aké poverenie a od koho ho mám dostať...
liba2
21.08.09,09:37
ja útočím?Ty si písala o nejakom poverení a ja som sa opýtal,aké poverenie a od koho ho mám dostať...
Stanko, v žiadnom prípade ťa nepovažujem za hlupáka, tak sa neodvolávaj na poverenie....
ten útok sú slová zvýraznené - tu:


Nepoveril ma nikto ,ale hádam možem napísať, kto by si to zaslúžil,nie? To hádam sa tu nesmie napísať ani svoj názor???- poverenie aby som napísal svoj názor rozhodne nepotrebujem...
Od koho potrebujem to poverenie???, ti ho zoženiem, podpísané, opečiatkované...-špeciálne pre teba...

a to si vôbec nemusel napísať.
Blankake
21.08.09,09:44
No moja,vidím, že ma ešte nepoznáš- myslel som to viacmenej z recesie a vidíš, že žiadnu iniciatívu nevyvíjam- ja moderátorom nechcem byť a ani nikdy nebudem...Po prvé ani nechcem a po druhé Richard by nikdy také niečo neschválil,predsa len som viac menej aj kritický voči určitým veciam a moje názory niekedy korešpondujú s menšinou-takže to zhrniem- ja a moderátor- NIKDY...

Ale za to Alenka(tiež v nič zlom:):):)),ty v inej téme za seba vyslovene lobuješ...Nechcel som to tam napísať, ale fakt sa nehnevaj na mňa za názor, ale moc tvoju kandidatúru NEschvaľujem, dovody si ponechám pre seba...(zatiaľ)


Myslím, že tie dámy sú tak dobré, že by na to mali a zvládli to...-to, či by to zobrali je ich osobná vec- ja som len napísal, že sú fakt dobrééé...

Myslím, že celý tento "kolotoč útokov" vznikol, keď sa Stanislav vyjadril, že podľa neho alla66 nie je vhodná za moderátorku. Potom v ďalšom príspevku navrhol iné poraďáčky, ktoré si on vie predstaviť ako moderátorky.
A čo? Však vyjadril len svoj názor. Ak sa funkcia moderátora "neschvaľuje" ostatnými členmi Porady, tak je toto celé tu zbytočné. Iba ak by to malo pomôcť administrátorovi pri schvaľovaní moderátora.
bv_alexandra
21.08.09,09:48
mimotemyPrečo sa na porade musí každý deň rozvíriť takáto prudká debata:mee::mee::mee:Bavite sa tu o moderovaní a z tejto témy je už taký mrník,že téma už ani nemá svoj charakter podľa názvu. :mee::mee::mee:mimotemy
Neničme si dni takýmito malichernosťami............:);)
Muška
21.08.09,09:49
Hawk :)
Xanti
21.08.09,09:51
Myslím, že celý tento "kolotoč útokov" vznikol, keď sa Stanislav vyjadril, že podľa neho alla66 nie je vhodná za moderátorku. Potom v ďalšom príspevku navrhol iné poraďáčky, ktoré si on vie predstaviť ako moderátorky.
A čo? Však vyjadril len svoj názor. Ak sa funkcia moderátora "neschvaľuje" ostatnými členmi Porady, tak je toto celé tu zbytočné. Iba ak by to malo pomôcť administrátorovi pri schvaľovaní moderátora.Nechcem sa nikoho zastávať, ale pár ludí sa pýtali prečo? Stanislav1975 písal, že Alla66 lobovala za seba a to sa viacerím z nás nepáčilo, chceli sme odpovede, kt. sme nedostali. resp. dostali ale nie konkretne citáty, kt. by Stanislav1975 podporil svoje tvrdenia. Namiesto toho ale Stanislav1975 len prezentoval svoj názor, s ktorým zdá sa viac ludí nesúhlasí. :confused:
Tara1
21.08.09,10:05
Mne tu veľmi chýba moderátor Zoltán Kováč. Rada som čítala jeho rady, príspevky, blogy.
Klimentová Viera
21.08.09,11:20
Ako tak pozerám, stále o tom istom. Dozvedela som sa, že moderátor sa nevolí. Teda môže ním byť ten kto vie a potom ten kto chce. Tak kde je teda problém.
Asi v tom, že nie vždy musím súhlasiť s moderátorom. Ale čo ak má pravdu?! Môžem o svpojom názore polemizovať, ale na základe faktov a predovšetkým bez urážok. Veď ani moderátor nemusí vždy vedieť všetko. Začnime už konečne komunikovať s jedným zo základných porincípov slušnosti a to je tolerancia.
Je piatok, odchádzame na víkend ("pokiaľ nám zamestnavateľ nenariadil školenie") Želám všetkým pekný víkend a dovidenia v pondelok. Už sa sem dnes ani zo zvedavosti nevrátim.
Halli
25.08.09,07:54
ad Barbara- nejde o žiadnu pomstychtivosť, nie som taký- ešte raz- na moderátorov navrhujem-1.- Marianna01, 2.- Lianka, 3.- Wagner, 4.Slavica...

Nevedela som o tejto nominácií :), lebo som bola na dovolenke, Stanko ďakujem za dôveru, ale nebola by som dobrý moderátor, Libuška to tu napísala, čo treba k tomu...a ja to nesplňam ;)

http://www.porada.sk/1130559-post80.html
wagner
25.08.09,18:08
ad Barbara- nejde o žiadnu pomstychtivosť, nie som taký- ešte raz- na moderátorov navrhujem-1.- Marianna01, 2.- Lianka, 3.- Wagner, 4.Slavica...
Stanko, ďakujem za dôveru, ale ja nemám čas na moderovanie. Môj príchod na Poradu býva iba sporadický. Moderátor musí mať čas venovať sa práci. PC nie je momentálne mojim pracovným nástrojom. Keďže sa moderátor nevolí, nebolo by lepšie Stanko založiť novú tému - Koho by ste navrhli na moderátora a prečo. Mnohí možno ani nevedia, že na to majú, a preto sa ani neprihlásia. Myslím si, že napísať, koho by som nechcel za moderátora by sa v tej téme objaviť nemalo. Prečítala som si túto tému a myslím si, že sa niektorí zbytočne rozvášnili. Nezastávam Stanislava len za to, že ma navrhol na moderátora. Ale beriem to tak, že napísal svoj názor. Prečo sa za každým názorom hľadá, čo, kde, kto, komu, kedy a pod.
legolas
26.08.09,02:46
Aj ja chcem byť moderátor,:)

...Ty si počkaj na moderátora na svätého dindi:mad:
legolas
26.08.09,03:19
Nepoveril ma nikto ,ale hádam možem napísať, kto by si to zaslúžil,nie? To hádam sa tu nesmie napísať ani svoj názor???- poverenie aby som napísal svoj názor rozhodne nepotrebujem...
Od koho potrebujem to poverenie???, ti ho zoženiem, podpísané, opečiatkované...-špeciálne pre teba...

... čo sa týka ally tak si to sakramenský prehnal, a svoje názory a návrhy si strč za klobúk, a Ty by si si zaslúžil byť moderátorom?????????
Nachtigal
26.08.09,07:25
- myslím, že by sme mali byť vďační každému kto chce pomôcť!!!
- myslieť si o niekom, že sa nato hodí lepšie ako ten druhý a prečo? nikto nie je dokonalý!!! a nikdy nevieme čo sa v tom druhom skrýva! každý by mal dostať šancu! administrator pri zadaní témy napísal:Zároveň prosím ostatných členov, ak budú mať výhrady k práci ktoréhokoľvek moderátora (či už nového či starého), aby sa obrátili na mňa - to je riešenie.