Richard
06.11.08,09:57
Ahojte,

viacerí sme sa zhodli, že na Porade pribúda chaos a bezvládie, preto by sa hodilo posilniť rady moderátorov. Či už sú to odborné či neodborné rubriky.

Čo sa od moderátorov najviac očakáva?
Uzatváranie opakovaných tém a pridanie odkazu na už existujúcu tému (ak už nie je pôvodná téma neaktuálna).
Uzatváranie tém v ktorých vznikajú hádky a upozorňovanie členov.
Presúvanie tém do náležitých rubrík.
Prispievanie k priateľskej atmosfére na Porade :)

Ďakujem vopred za prihlášky :)
Richard
06.11.08,14:36
Ďakujem Mysimis za to že sa dnes prihlásila.
lenkak
06.11.08,15:34
aspoň nás bude viac. Kto sa ešte pridá?
Dav
06.07.09,19:03
aspoň nás bude viac. Kto sa ešte pridá?
Ja.
alla66
06.07.09,20:02
jožka56 vidím tvoj súhlas s Davom...gratulujem obom k funkcii moderátorahttp://smajlici-1.ic.cz//kvety/001-050/flora008.gif...dúfam, že urobíte prijímačky:)
jozka56
06.07.09,20:22
jožka56 vidím tvoj súhlas s Davom...gratulujem obom k funkcii moderátorahttp://smajlici-1.ic.cz//kvety/001-050/flora008.gif...dúfam, že urobíte prijímačky:)
Alla66 ja suhlasím s olinkou/dav/ je to uprimná a rozhľadená žienka. Ja nemôžem byť moderátorkou:eek:Ja také pozície nezvládam:) A okrem toho nie som stále na porade, lebo musím byť aj mimo:confused::D:D,jozka:---
alla66
06.07.09,20:33
jožka56 , ja som súhlas pochopila, že chceš byť aj Ty moderátorkou...potom prepáč:)
jozka56
06.07.09,20:37
jožka56 , ja som súhlas pochopila, že chceš byť aj Ty moderátorkou...potom prepáč:)
ja určite nie:D:D:D
jozka56
06.07.09,21:01
A čo Ty alla66, skús byť moderátorkou:--- ty tu skoro stále:)
alla66
06.07.09,21:17
Ďakujem, som zaregistrovaná na Porade dlho, príspevkami som batoľa, aktívna som tento rok...ešte k tomu http://smajlici-1.ic.cz//znameni/6/vahy1.gif...post moderátora si zaslúžia skúsenejší poraďáci:):D
jozka56
06.07.09,21:21
Ďakujem, som zaregistrovaná na Porade dlho, príspevkami som batoľa, aktívna som tento rok...ešte k tomu http://smajlici-1.ic.cz//znameni/6/vahy1.gif...post moderátora si zaslúžia skúsenejší poraďáci:):D
Skús:--- držím Ti palce:---
alla66
06.07.09,21:41
Ešte raz nie....si zlatá:)
babijanka
07.07.09,10:27
Ahojte,

viacerí sme sa zhodli, že na Porade pribúda chaos a bezvládie, preto by sa hodilo posilniť rady moderátorov. Či už sú to odborné či neodborné rubriky.

Čo sa od moderátorov najviac očakáva?
Uzatváranie opakovaných tém a pridanie odkazu na už existujúcu tému (ak už nie je pôvodná téma neaktuálna).
Uzatváranie tém v ktorých vznikajú hádky a upozorňovanie členov.
Presúvanie tém do náležitých rubrík.
Prispievanie k priateľskej atmosfére na Porade :)

Ďakujem vopred za prihlášky :)
Môžem mať jeden dotaz?, koľko je Vás vlastne poraďákov:confused:
veronikasad
07.07.09,10:41
Môžem mať jeden dotaz?, koľko je Vás vlastne poraďákov:confused:
ak sa pýtaš na počet členov PORADy tu je dnešná štatistika

PORADA.sk Štatistika http://www.porada.sk/images/misc/stats.gifTémy: 111,036, Príspevky: 1,058,538, Členov: 137,494 http://www.porada.sk/images/misc/stats.gif Rebríček členov podľa bodovania (kliknite tu) (http://www.porada.sk/bodovanie.php)
Vítame nášho najnovšieho člena, 99nn99 (http://www.porada.sk/member.php?u=137613)
babijanka
07.07.09,10:54
ak sa pýtaš na počet členov PORADy tu je dnešná štatistika

PORADA.sk Štatistika http://www.porada.sk/images/misc/stats.gifTémy: 111,036, Príspevky: 1,058,538, Členov: 137,494 http://www.porada.sk/images/misc/stats.gif Rebríček členov podľa bodovania (kliknite tu) (http://www.porada.sk/bodovanie.php)
Vítame nášho najnovšieho člena, 99nn99 (http://www.porada.sk/member.php?u=137613)
Nepýtam sa na počet členov porady.sk, ale na počet poraďákov, to znamená keď má niekto pod "menom" napísané, že je poraďák:cool:
Richard
07.07.09,11:03
Poraďák je ten kto má nad 500 príspevkov, priama štatistika nie je, ale v zozname členov sa to dá zistiť :)
Barbara
07.07.09,11:08
http://www.porada.sk/memberlist.php?ltr=%23&pp=30&sort=username&order=asc

nech sa páči zoznam členov- môžeš listovať,
keď sa zaregistruješ tak sa voláš - junior member neviem počet príspevkov
potom keď dosiahneš neviem koľko počet príspevkov- tak si MEMBER
a až potom si poraďák teda keď dosiahneš tých 500 príspevkov

rátajú sa všetky príspevky, ktoré napíšeš.
babijanka
07.07.09,11:39
http://www.porada.sk/memberlist.php?ltr=%23&pp=30&sort=username&order=asc

nech sa páči zoznam členov- môžeš listovať,
keď sa zaregistruješ tak sa voláš - junior member neviem počet príspevkov
potom keď dosiahneš neviem koľko počet príspevkov- tak si MEMBER
a až potom si poraďák teda keď dosiahneš tých 500 príspevkov

rátajú sa všetky príspevky, ktoré napíšeš.
Pýtam sa len preto, že Richard zadal tému-hľadá sa moderátor, to znamená že moderátor rovná sa poraďák:confused: alebo je to niečo iné, keď odpoveď znela, že ak niekto dosiahne 500 príspevkov, stáva sa automaticky poraďák:)
Richard
07.07.09,11:41
Nie moderátor nemá nič s tým či je poraďák atď.
Moderátor pomáha pri udržiavaní prehľadnosti porady, čiže moderuje témy (nevhodné veci vymaže, premiestni atď.).
alla66
07.07.09,11:46
Spýtam sa za viacerých... Kto z prihlásených členov má nádej stať sa
moderátorom? Aké podmienky musí spĺňať?
Muška
07.07.09,11:48
Allenka, Ty máš môj "hlas" :)
Xanti
07.07.09,11:53
Alla66
aj môj hlas máš kočka. :D
jaros5
07.07.09,12:38
Spýtam sa za viacerých... Kto z prihlásených členov má nádej stať sa
moderátorom? Aké podmienky musí spĺňať?

Mmno, ... ak je alla66 batoľa voči skúseným poraďákom, tak ja som ešte v prenatálnom vývoji. Napriek tomu ma zaujímajú konkrétne podmienky;
alla66
07.07.09,13:03
Mmno, ... ak je alla66 batoľa voči skúseným poraďákom, tak ja som ešte v prenatálnom vývoji. Napriek tomu ma zaujímajú konkrétne podmienky;

:D:D Jarko, máš môj súhlas:)

Allenka, Ty máš môj "hlas" :)

Alla66
aj môj hlas máš kočka. :D

Kočky - kamošky, ďakujem za podporu, verím v skorú odpoveď od Richarda:)
fredy27
18.08.09,10:46
Nenašiel som odpoveď na otázku, kto sa môže stať moderátorom. Niekde som videl prihláseného Stanislava 1975, teraz Mareček 89 sa hlási. Ako to tu funguje?
bendži
18.08.09,11:40
Ja by som sa tiež rada pridala medzi moderátorov..
lenkak
18.08.09,11:58
Prihláste sa buď súkromnou správou alebo odkazom Richardovi, aby sa nestalo, že medzi množstvami príspevkov si nevšimol práve túto tému.
Barticek
18.08.09,12:15
AJ JA CHCEM BYT MODERATOR
alla66
18.08.09,22:02
LOBUJEM...sorry, posúvam
jaros5
19.08.09,13:43
Dávam ti môj hlas - malý a hlavne nepodstatný, ale ...:D
alla66
19.08.09,16:17
Dávam ti môj hlas - malý a hlavne nepodstatný, ale ...:D
budem mimotemy
Jarko, robím si srandu;)...nikdy som nemala záujem lobovať, ak má niekto problém s chápaním mojich príspevkov ...no comment... " Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí " ....klídek, nestresuj...zlezaradil
jaros5
19.08.09,20:46
budem mimotemy
Jarko, robím si srandu;)...nikdy som nemala záujem lobovať, ak má niekto problém s chápaním mojich príspevkov ...no comment... " Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí " ....klídek, nestresuj...zlezaradil
mimotemyJe to v poriadku Alenka;), ... som celkom zvyknutý, ze sa ľudia niekedy celkom správne nepochopia keď písmenkujú ....
A je to pochopiteľné, ... chýbajú suprasegmentálne prvky bežného jazykového prejavu ....:D, preto tak rád využívam aspoň tých pár smailíkov čo sú k dispozíícii.
Valcake
20.08.09,23:36
http://1.2.1.2/bmi/sirmi.ic.cz/smajl/385.gifalla66, aj ja ti dávam svoj hlas;)
Blankake
01.09.09,17:29
Prihláste sa buď súkromnou správou alebo odkazom Richardovi, aby sa nestalo, že medzi množstvami príspevkov si nevšimol práve túto tému.


JA chcem

Urob podľa tejto rady, ak naozaj chceš ;)
arizona
01.09.09,17:48
JA chcem
Mareček, nechcem sa Ťa dotknúť, ale myslíš si , že so svojimi 5-timi príspevkami si zrelý na moderovanie Porady? :confused::confused::eek::eek::cool::cool:
misomiso
01.09.09,18:21
Teda vidim, ze si tu svoju cerstvu autoritu novi moderatori naozj uzivaju a ze ich praca bavi. Vzdy bolo zvykom aspon napisat, preco sa nejaka tema uzatvara, pripadne preco boli vymazane prispevky (najma ak nikoho neurazali).
arizona
02.09.09,12:02
No poviem Ti jedno som, síce nemám veľa prísevkov, ale mám skúsenosti aj rozum, takže viem usúdiť kedy sa má téma zamknúť, a kedy nie...Ja sa ponúkam, tak a hovorím Ti moja odpoveď na tvoju otázku je ÁNO, MÁM.

PS : Nezáleží koľko máš prispevkov...
Naozaj som Ťa nechcela uraziť, ani som "nenarážala" na tvoj rozum, či intelekt-to naozaj nie.
Skôr som mala na mysli dôveru starších poraďákov voči nováčikovi, ktorého názory nemajú odkiaľ poznať , lebo zo 6. príspevkov (z toho 3 v tejto téme), si nemôžu urobiť názor.

Na porade nie je stanovené, koľko príspevkov musí mať člen, aby sa stal moderátorom , ale na viacerých fórach je to často podmienené práve počtom príspevkov. Asi to slúži adminovi pri rozhodovaní, komu zverí svoju stránku do rúk ;)
Moderovanie nie je len o úsudku, kedy zamkneš tému...

Ale to je iba môj názor. Či budeš moderátor , alebo nie o tom ja nerozhodujem . Mňa iba udivil záujem nováčika o moderovanie, preto som zareagovala.
Ale aj tak, držím palce ;):)
Blankake
02.09.09,12:30
Možno sleduje Poradu už dlhšie ako nezaregistrovaný a má prehľad...;)
FugAn
02.09.09,12:31
Moderátor by mal preukázať svojimi príspevkami aspoň akú takú odbornosť v témach. Ťažko sa dá zistiť z pár príspevkov jeho "odborná" spôsobilosť. Napr.: Predsa ak niekto kto dá 150 príspevkov do témy Tak tento záber vyšiel, nemôže byť objektívne posúdený ako moderátor.
Chobot
02.09.09,12:31
To Ti Ďakujem, len som Ti chcel povedať, že aj tí menej skúsený a z málo príspevkami, môžu byť dobrý a spravodlivý moderátori...

Môžu, ale naozaj treba trochu poznať poradu, najmä zvyklosti na nej. Lebo nič nie je čierne alebo biele. Iné je moderovať pokec.sk a iné poradu.sk.

Ak máš záujem, napíš Richardovi (administrátor), ak si získaš jeho dôveru, tak ti dá moderátorské právomoci. Ak ti ich ešte nedá, bude to jeho rozhodnutie. On môže rozhodovať, koho spraví moderátorom a koho nie.
Kazu
02.09.09,12:53
To Ti Ďakujem, len som Ti chcel povedať, že aj tí menej skúsený a z málo príspevkami, môžu byť dobrý a spravodlivý moderátori...

Aj ja som dobrá a spravodlivá :--- a mám aj zopár príspevkov ale moderovať Poradu je tuším aj o niečom inom než len o odvahe ísť s kožou na trh a chcieť ukázať, že to dokážem. Chce to aj kopu času a prehľad. A preto ma ani nenapadne hlásiť sa za moderátora. :)Ešte sa tu budem radšej chvíľu oťukávať.
Kazu
02.09.09,13:10
Ja chodím na poradu asi od augusta minulého roku, ale nebol som registrovaný, len som si čítaval témy a pripravoval som sa, že sa prihlásim a začnem pomáhať ostatným, preto som bol najprv neprihlásený, aby som videl ako to tu je a funguje, takže podľa mňa som skúsený, ale šak to je jedno to sú Vaše názory.Teraz k príspevkom:zaz mať 1000 príspevkov nieje tiež dobré, byť SPAMMEROM na tomto dobrom fóre nieje dobré, ale keď tak pomáhať iba s tým s čím pomôcť vieš a ja to robím tak, nemal som možnosť pretože som v posledných týždňoch nemal čas pomáhať, ale od dnes začnem.

Veď o to ide aby si dobrý moderátor ten čas vždy našiel :)
Chobot
02.09.09,13:16
Ja chodím na poradu asi od augusta minulého roku, ale nebol som registrovaný, len som si čítaval témy a pripravoval som sa, že sa prihlásim a začnem pomáhať ostatným, preto som bol najprv neprihlásený, aby som videl ako to tu je a funguje, takže podľa mňa som skúsený, ale šak to je jedno to sú Vaše názory.Teraz k príspevkom:zaz mať 1000 príspevkov nieje tiež dobré, byť SPAMMEROM na tomto dobrom fóre nieje dobré, ale keď tak pomáhať iba s tým s čím pomôcť vieš a ja to robím tak, nemal som možnosť pretože som v posledných týždňoch nemal čas pomáhať, ale od dnes začnem.

Tak to som len rád, že sa rozšíria rady tých, čo budú skutočne radiť.

Podľa môjho odhadu 95% ľudí sem len príde po radu alebo si len niečo prečítajú, 4 % sú mudrlanti a len sa zabávajú alebo radia sporadicky a možno 1 % skutočne poskytuje pomoc.
alla66
02.09.09,15:05
škoda zasa som sa nevyjadrila správne. členovia ťa musia rešpektovať, obdivovať,musíš ukázať v čom si macher -stavba, PC, účtovníctvo, právnik. vôbec to nebolo myslené tak, ako si to pochopil-
píšu tu 13 roční chalani, ťažko posúdiť nového člena, čo dokáže.
nechcem ti zle.
Kazu
02.09.09,15:40
Ako prerábal som dom a to som mal byť na miesto práci tu na nete, no neviem, ale aj každý moderátor, ale aj člen má osobný život a nesedí tu 24 hod/denne.

Nie miesto práce na nete ale popri práci kuk aj na net. Inak nemáš prehľad. :)
arizona
02.09.09,16:10
Tebe sa hovorí počas práce, keď sme menili strechu, zateplovali dom... Proste som nemal čas, ale to je jedno neprišiel som tu debatovať čo som robil a prečo som sem nechodil, prišiel som (napísal som) do tejto témy iba za to, že sa uchádzam o miesto moderátora Porady.sk

Ale "jadro" tejto stránky tvoria hlavne závisláci, ktorí si nájdu vždy čas:---:D;)

Iba na pripomenutie- moderovanie sa robí zdarma, na úkor vlastného osobného voľna ;):cool::---
Kazu
02.09.09,16:10
Tebe sa hovorí počas práce, keď sme menili strechu, zateplovali dom... Proste som nemal čas, ale to je jedno neprišiel som tu debatovať čo som robil a prečo som sem nechodil, prišiel som (napísal som) do tejto témy iba za to, že sa uchádzam o miesto moderátora Porady.sk

Nepaprč sa:--- ja ťa len skúšam, moderátor musí byť aj odolný :D
Petra Nová
02.09.09,16:23
Tebe sa hovorí počas práce, keď sme menili strechu, zateplovali dom... Proste som nemal čas, ale to je jedno neprišiel som tu debatovať čo som robil a prečo som sem nechodil, prišiel som (napísal som) do tejto témy iba za to, že sa uchádzam o miesto moderátora Porady.sk
Si dobrý ! Keby to odo mňa záležalo, tak ja by som Ťa tým modrátorom urobila hneď, aj keď by si mazal môj každý druhý príspevok.
Cením si na Tebe, že vieš čo chceš, presne pomenúvaš veci, všetkému rozumieš, okamžite si so všetkým hotový a máš primeraný slovník. Pod Tvojim moderátorským vedením by bola nekonfliktná každá téma. Všetci z obavy by písali a radili najslušnejšie a najlepšie, ako by vedeli. Len aby tieto Tvoje prednosti ocenil aj admin.
Petra Nová
02.09.09,17:13
šak, uvidím čopovie Richard, a díki Petra Nová.
Nemáš za čo.:) Kto mi len trochu pripomenie známu vôňu, má moju podporu.
Fredy27 Ty by si nechcel byť moderátorom? Aj Teba by som podporila.;)
kero64
02.09.09,17:36
Vidím, že Petra(ak ťa tak môžem volať) podporuješ každého "možného" moderátora.. :D
Tu má šancu každý. Prihlásiť sa môže ktokoľvek, ale výber je aj tak na Richardovi. Mimochodom, tiež by ma zaujímalo v akej oblasti si odborník. V ktorej z oblastí by si chcel byť moderátor? Odvaha ti nechýba, to musím priznať. Zdá sa, že príspevok od Petry jeden z nás nepochopil. Ale to poďakovanie bolo na mieste. Všetko ostatné, čo by som ti chcel napísať už napísal Chobot, Arizona, Alla66 a aj Petra Nová.:)
fredy27
02.09.09,17:47
Nemáš za čo.:) Kto mi len trochu pripomenie známu vôňu, má moju podporu.
Fredy27 Ty by si nechcel byť moderátorom? Aj Teba by som podporila.;)

:eek: nieee díky:D:D:D nemám čas, musím makať nadčasy...ahoj;)
arizona
02.09.09,18:20
kazmarek -neviem, ako si myslel tento tvoj "DIVNÝ" príspevok, ale nevadí, každý všetkému rozumieť nemôžeme.



Chcel by som byť moderátor v tejto sekcii : Poraďácka Kaviareň alebo Rôzne Porady - Učitelia a ešte k tomu : Polica.sk odborná literatúra...

Vidíš, týmto príspevkom si dokázal svoju rozhľadenosť na porade :--- Vidieť, že nie si závislák :---:D
- vieš kto je kezmarek ?
-vieš komu patrí polica.sk ?
:D:D:D
kero64
02.09.09,18:23
A na koniec, vieš čo sa ti otvorí, ak si klikneš na "Rôzne porady"?
Ešte trošku tu Poradu študuj a potom svoju kandidatúru zváž.
misomiso
02.09.09,18:57
Ja by som chcel byt moderatorom v rubrikach Zakon o spotrebnej dani z liehu, Personalistika a odvody, Zakon o socialnom posteni a BOZP.
Melnick
02.09.09,20:26
Quo vadis Porada.

PS: ????
Stanislav 1975
02.09.09,20:41
Ja by som chcel byt moderatorom v rubrikach Zakon o spotrebnej dani z liehu, Personalistika a odvody, Zakon o socialnom posteni a BOZP.

Aj keď viem,že miso toto myslel viacmenej z recesie, ale vyjadrím sa- miso nieje zlý chlapec, aj v hlave má toho dosť...Moj názor je,že je jedným z tých čo by funkciu moderátora zvládli...
Stanislav 1975
02.09.09,20:47
mimotemy ja riešim preklep u misomiso , nič iné.....

Jožka,ale ja som nereagoval na teba...;););)-ja viem ako si to myslela...;)
bepo
03.09.09,05:10
členovia ťa musia rešpektovať, obdivovať,musíš ukázať v čom si macher -stavba, PC, účtovníctvo, právnik.
Ešte tu chýba lekár a vykladač kariet a horoskopov.
Jozef I
03.09.09,06:21
Ja som macher na spanie a vyhýbanie sa práci. Beriete ma ? :D :D :D
DanielaSL
03.09.09,06:28
Ja som macher na spanie a vyhýbanie sa práci. Beriete ma ? :D :D :D

S podmienkou, že dáš ráno budííííček a rozcvičku....;):D
Jozef I
03.09.09,06:41
S podmienkou, že dáš ráno budííííček a rozcvičku....;):D
Ja byť moderátor tak takéto príspevky mažem jedna radosť. :mad: :mad: :mad: ;)
misomiso
03.09.09,07:19
Ešte tu chýba lekár

Zenske problemy mozem tiez zobrat ja.
Bastian
03.09.09,07:42
Zenske problemy mozem tiez zobrat ja.
Však odkedy si tu ich riešiš :D ...a dievky sú určite rady, že Ťa tu majú :). Nie každý dostane doma to, čo potrebuje...
DanielaSL
03.09.09,07:57
Však odkedy si tu ich riešiš :D ...a dievky sú určite rady, že Ťa tu majú :). Nie každý dostane doma to, čo potrebuje...

Bastian za toto by som ti povedala tak ako Muška zvykne , že plesni si jednu......:rolleyes:
Monika Kováčová
03.09.09,09:30
znova sa hlasim ako moderator.

budem ochotne terrorizovať každú pridelenú tému oceľovou päsťou a vykynožím nepriateľov režimu nukleárnym mazaním ich komentárov.

mojím cieľom, ak budem moderátor, bude zničiť mojich nepriateľov, vidieť ich hnaných predo mnou a načúvať nárekom ich žien.

na základe toho čo com uviedol hore si myslím že som excelentný kandidát na ponúkanú pozíciu. som ochotný pracovať aj zdarma.:):):)
Melnick
03.09.09,11:46
znova sa hlasim ako moderator.

budem ochotne terrorizovať každú pridelenú tému oceľovou päsťou a vykynožím nepriateľov režimu nukleárnym mazaním ich komentárov.

mojím cieľom, ak budem moderátor, bude zničiť mojich nepriateľov, vidieť ich hnaných predo mnou a načúvať nárekom ich žien.

na základe toho čo com uviedol hore si myslím že som excelentný kandidát na ponúkanú pozíciu. som ochotný pracovať aj zdarma.
Ja si teda neželám nikoho iného. Len Teba.:):):):)
PS: ešte šťastie, že na tejto stránke nefunguje môj manžel. :D:D:D
Melnick
03.09.09,11:48
Ja byť moderátor tak takéto príspevky mažem jedna radosť. :mad: :mad: :mad: ;)

A my čo čítame iné témy, vieme aj prečo. :---
Richard
03.09.09,12:24
Prosím v prípade vážneho záujmu o moderovanie ma kontaktujte cez SS.
Marečkovi som odpovedal.

Ďakujem
Richard
04.09.09,22:05
To nemyslíte Vážne dievčatá, takto tu diskutovať a ešte v pracovnej téme.

Nič v zlom, ale ak si neviete dávať pozor na svoje vyjadrovanie, budem Vás musieť dočasne vylúčiť.

Mám čo mazať.
137Cs
04.09.09,22:13
Tento príspevok bude mimotemy, tak sa ospravedlňujem.
Neviem, či aj túto rubriku moderuje alebo nie, ale je už úplne zrelá na uzavretie...
A pre vlastníka stránky mám jeden návrh - nech otvorí novú sekciu alebo tématický okruh s názvom povedzme SUTERÉN. S tým, že sa tam bude každý reprezentovať úplne bez akýchkoľvek zábran, bez servítky a bez takých sprostostí, ako je etiketa. Značnej časti členov Porady zrejme takáto rubrika nesmierne chýba, takže by určite prispela k vyššej návštevnosti a tým aj ratingu Porady :( ....
Richard
04.09.09,22:15
Neviem čo ti je smiešne, mne to pripadá na zaplakanie...

Dve minúty pre obidve strany. Či už niekto provokuje, alebo sa nechal vyprovokovať.
Chobot
04.09.09,22:20
Tento príspevok bude mimotemy, tak sa ospravedlňujem.
Neviem, či aj túto rubriku moderuje alebo nie, ale je už úplne zrelá na uzavretie...
A pre vlastníka stránky mám jeden návrh - nech otvorí novú sekciu alebo tématický okruh s názvom povedzme SUTERÉN. S tým, že sa tam bude každý reprezentovať úplne bez akýchkoľvek zábran, bez servítky a bez takých sprostostí, ako je etiketa. Značnej časti členov Porady zrejme takáto rubrika nesmierne chýba, takže by určite prispela k vyššej návštevnosti a tým aj ratingu Porady :( ....

Tvoj nápad nie je nový, taký pokus tu už bol. A nechci vedieť, ako to dopadlo. Horšie než strašne.
Petra Nová
16.01.10,16:07
Hľadala som najpríbuznejšiu tému, kde by som mohla prilepiť svoj príspevok. Vyšlo mi to na túto. Príspevok - otázka sa týka miznutia aj bežných tém na Porade :rolleyes:

Asi pred týždňom som sa zúčastnila debaty v téme, kde sa čerstvo prihlásená členka Porady pýtala na rady ohľadne poskytnutia náhradného bytu rozvedenému manželovi, s ktorým po rozvode bývala asi osem rokov po tom, čo bol súdom zrušený ich spoločný nájom. Presný názov témy si už nepamätám, ani meno nicka. Zadávateľka témy kládla veľa otázok a ostatní ochotne odpovedali asi v 20 príspevkoch. Keď som sa chcela vrátiť do témy, zistila som, že jej niet.:eek:

Nezabudla som na to, ako som bola faulovaná a outovaná jedným nickom zato, že som si dovolila uzavrieť tému, ktorú som založila. A ktorý sa tiež zaslúžil o to, aby zadávatelia témy nemohli svoje témy zamykať. A to všetko s odôvodnením, že je to neetické a čo ja viem čo ešte.

Preto by ma skutočne zaujímal dôvod, pre ktorý tá téma zmizla z Porady. Predpokladám, že o výkon zmazania sa zaslúžili moderátori, tak sa obraciam so svojou otázkou na Vás, milí moderátori.
Prečo téma o zabezpečení náhradného bytu pre rozvedeného manžela zmizla z Porady ?
arizona
16.01.10,16:30
Xanti
16.01.10,16:33
http://www.porada.sk/t127239-p2-aky-nahradny-byt-a-zrusene-uzivatelske-pravo-ako-dalej.html
No mne ukázalo len toto ked som klikla na link

Upozornenie
Nefunkčne zadaná Téma. Ak ste nasledovali platnú linku, prosím oznámte to administrátorovi (http://www.porada.sk/sendmessage.php)
Petra Nová
16.01.10,16:34
http://www.porada.sk/t127239-p2-aky-nahradny-byt-a-zrusene-uzivatelske-pravo-ako-dalej.html
Klikla som na link a oznámilo mi to toto :
Nefunkčne zadaná Téma. Ak ste nasledovali platnú linku, prosím oznámte to administrátorovi (http://www.porada.sk/sendmessage.php)
arizona
16.01.10,16:57
No mne ukázalo len toto ked som klikla na link

Upozornenie
Nefunkčne zadaná Téma. Ak ste nasledovali platnú linku, prosím oznámte to administrátorovi (http://www.porada.sk/sendmessage.php)





Ospravedlňujem sa za link, vidím Poradu trošku inak ako vy...
Našla som však vysvetlenie: téma je zmazaná moderátorom na žiadosť zadávateľky.
Petra Nová
16.01.10,17:01
Tak to je úžasné. Dúfam, že to nie je nový trend na Porade. Zadať tému, dozvedieť sa čo potrebujem a dať zmazať.:eek: Veď to bola úplne obyčajná, nekonfliktná téma, ktorá mohla poslúžiť ako zdroj informácií aj ďalším. No čo už.:rolleyes:
Ďakujem.

P.S. Na novopríhlásenú poraďáčku bola ozaj veľmi znalá a šikovná:confused::---
Xanti
16.01.10,17:02
Ospravedlňujem sa za link, vidím Poradu trošku inak ako vy...
Našla som však vysvetlenie: téma je zmazaná moderátorom na žiadosť zadávateľky.
Jaaaj,
a to je možné takto vymazávať témy? Na žiadosť zadávateľky? Ako mám pocit ak si ju dobre pamätám, že tam boli dobré rady, ktoré by použili aj iný poraďáci.
:mee:
misomiso
16.01.10,17:16
Nezabudla som na to, ako som bola faulovaná a outovaná jedným nickom zato, že som si dovolila uzavrieť tému, ktorú som založila. A ktorý sa tiež zaslúžil o to, aby zadávatelia témy nemohli svoje témy zamykať. A to všetko s odôvodnením, že je to neetické a čo ja viem čo ešte.



Tak to je úžasné. Dúfam, že to nie je nový trend na Porade. Zadať tému, dozvedieť sa čo potrebujem a dať zmazať.:eek: Veď to bola úplne obyčajná, nekonfliktná téma, ktorá mohla poslúžiť ako zdroj informácií aj ďalším. No čo už.:rolleyes:
Ďakujem.

P.S. Na novopríhlásenú poraďáčku bola ozaj veľmi znalá a šikovná:confused::---

To myslis ako vtip? Este sa aj priznavas, ze si sama bezdovodne zamkla temu? A teraz ti vadi, ak to iste robia ini? A dokonca sa priznavas, ze sa dodnes nevies zmierit s tym, ze som na to vtedy poukazal ako na nevhodnu praktiku (nazyvas to faulovanie).

Tak teda co vlastne chces? Ako sa teda treba na Porade spravat?
Petra Nová
16.01.10,17:24
To myslis ako vtip? Este sa aj priznavas, ze si sama bezdovodne zamkla temu? A teraz ti vadi, ak to iste robia ini? A dokonca sa priznavas, ze sa dodnes nevies zmierit s tym, ze som na to vtedy poukazal ako na nevhodnu praktiku (nazyvas to faulovanie).

Tak teda co vlastne chces? Ako sa teda treba na Porade spravat?
To myslím smrteľne vážne, a nie ako vtip. Ja som to nikdy netajila, že som zamkla svoju tému "Opera", pretože mi to umožňovalo vtedajšie nastavenie systému a právo poskytnuté administrátorom. A tá téma je tam, kto chce, tak ju v rubrike kultúra aj nájde. Nie je fuč.
Ty máš divné kritériá pre "rovnaké".
Ak si si moju otázku prečítal, tak Ti je jasné, čo som chcela vedieť.
To, ako sa na Porade treba správať, určite mi rád vysvetlíš v nasledujúcom rozsiahlom príspevku.
Dav
16.01.10,18:13
Tak to je úžasné. Dúfam, že to nie je nový trend na Porade. Zadať tému, dozvedieť sa čo potrebujem a dať zmazať.:eek: Veď to bola úplne obyčajná, nekonfliktná téma, ktorá mohla poslúžiť ako zdroj informácií aj ďalším. No čo už.:rolleyes:
Ďakujem.

P.S. Na novopríhlásenú poraďáčku bola ozaj veľmi znalá a šikovná:confused::---
Petra, tak isto ako Arizona vidím, že téma bola zmazaná moderátorom na žiadosť zadávateľky témy.
Pýtam sa, čo ju mohlo motivovať k takej žiadosti? Udobrila sa z manželom? Vyhrážal sa jej niekto? Odhalil niekto jej totožnosť a mala z toho nepríjemné situácie vo svojom okolí? Vyriešila si problém a nechcela, aby niekto odhalil stopy po tom, odkiaľ čerpala rady?
Nechce sa mi filozofovať, tak len taká prosba : Čo tak trochu viac dôverovať moderátorom?
Xanti
16.01.10,18:18
Petra, tak isto ako Arizona vidím, že téma bola zmazaná moderátorom na žiadosť zadávateľky témy.
Pýtam sa, čo ju mohlo motivovať k takej žiadosti? Udobrila sa z manželom? Vyhrážal sa jej niekto? Odhalil niekto jej totožnosť a mala z toho nepríjemné situácie vo svojom okolí? Vyriešila si problém a nechcela, aby niekto odhalil stopy po tom, odkiaľ čerpala rady?
Nechce sa mi filozofovať, tak len taká prosba : Čo tak trochu viac dôverovať moderátorom?
Dav,
fajn, mohla dotyčná poupravovať svoje príspevky. Mohla požiadať ak ju niekto citoval aby to urobil tiež. Aby ostala anonymná, aby nikto ju neidentifikoval.
Ale je správne ak sa zmaže téma, ludia tam prispeli svojim rozumom, svojimi radami? To je predsa ich vlastníctvo.
Naozaj si myslím, že to sa mohlo riešiť ináč.

Tiež ked som sa rozpísala v téme, ktorá odhalovala viac ako som chcela tak som požiadala konverzujúcich poraďákov o úpravu príspevkov. A vyhoveli, lebo sme ľudia a ak chcem pomôcť tak predsa nebudem ubližovať priekmi.

Uvedomujem si, že človek sa dá nájsť hocijakým spôsobom. Na nete je priveľa informácii o nás. Ale dalo sa to riešiť aj ináč. Môj názor.
Petra Nová
16.01.10,18:40
Petra, tak isto ako Arizona vidím, že téma bola zmazaná moderátorom na žiadosť zadávateľky témy.
Pýtam sa, čo ju mohlo motivovať k takej žiadosti? Udobrila sa z manželom? Vyhrážal sa jej niekto? Odhalil niekto jej totožnosť a mala z toho nepríjemné situácie vo svojom okolí? Vyriešila si problém a nechcela, aby niekto odhalil stopy po tom, odkiaľ čerpala rady?
Nechce sa mi filozofovať, tak len taká prosba : Čo tak trochu viac dôverovať moderátorom?
Veď vieš, že mám s moderátormi svoje skúsenosti, aj keď všetkým ľuďom sa snažím prioritne dôverovať. Ty si vyslovila určité možnosti, tak aj ja pridám, čo si myslím o tom ja. Ja si myslím, že to bol nick niekoho, ktorý už bol na Porade ragistrovaný, kto možno ani nepotreboval radu. Veď kto by po ôsmich rokoch, ako má povinnosť zabezpečiť náhradný byt pre rozvedeného manžela, sa teraz po prvý raz práve na Porade pýtal na to , čo má vlastne urobiť? A mal veľmi presné otázky. Nie ako analfabet. Tá téma ma zaujala predovšetkým tým, koľko intímnych podrobností bolo v zadaní uvedených. A zrazu takúto tému bolo treba odstrániť. Ja si myslím, že tam bolo daná pre zábavu. To je moja interpretácia, hoci netrvám na tom, že musí byť správna. Súhlasím s Xanti, ak to bolo ináč a bol vážny dôvod na vymazanie, dalo sa to vyriešiť aj elegantnejšie.

Ale nechcem robiť z toho kovbojku, chcela som len vedieť ako to bolo. A ten nick ešte existuje na Porade, či bol tiež vymazaný?
Dav
16.01.10,18:55
Veď vieš, že mám s moderátormi svoje skúsenosti, aj keď všetkým ľuďom sa snažím prioritne dôverovať. Ty si vyslovila určité možnosti, tak aj ja pridám, čo si myslím o tom ja. Ja si myslím, že to bol nick, niekoho, ktorý už bol na Porade ragistrovaný, kto možno ani nepotreboval radu. Veď kto by po ôsmich rokoch, ako má povinnosť zabezpečiť náhradný byt pre rozvedeného manžela, sa teraz po prvý raz práve na Porade pýtal na to , čo má vlastne urobiť? A mal veľmi presné otázky. Nie ako analfabet. Tá téma ma zaujala predovšetkým tým, koľko intímnych podrobností bolo v zadaní uvedených. A zrazu takúto tému bolo treba odstrániť. Ja si myslím, že tam bolo daná pre zábavu. To je moja interpretácia, hoci netrvám na tom, že musí byť správna. Súhlasim s Xanti,ak to bolo ináč a bol vážny dôvod na vymazanie, dalo sa to vyriešiť aj elegantnejšie.
S tým mám len technický problém : Ako vymazať tému, aby nebola vymazaná?:eek::cool:
Ale vážne .
Zadávateľka témy požiadala o vymazanie témy. Ale prečo tému zadala a prečo ju nechcela mať na Porade ? Neviem odpoveď.
Xanti
16.01.10,18:56
S tým mám len technický problém : Ako vymazať tému, aby nebola vymazaná?:eek::cool:
Ale vážne .
Zadávateľka témy požiadala o vymazanie témy. Ale prečo tému zadala a prečo ju nechcela mať na Porade ? Neviem odpoveď.
Hm,
žeby napísať novú tému? Teda vymazať učastníčku jej osobné údaje, dať tam niečo "vymyslené" lebo človek nevie čo mu život prinesie a nechať tam rady poradákov, ktorí tomu venovali čas.

Ale ja som už ticho.
Dav
16.01.10,19:04
Veď vieš, že mám s moderátormi svoje skúsenosti, aj keď všetkým ľuďom sa snažím prioritne dôverovať. Ty si vyslovila určité možnosti, tak aj ja pridám, čo si myslím o tom ja. Ja si myslím, že to bol nick niekoho, ktorý už bol na Porade ragistrovaný, kto možno ani nepotreboval radu. Veď kto by po ôsmich rokoch, ako má povinnosť zabezpečiť náhradný byt pre rozvedeného manžela, sa teraz po prvý raz práve na Porade pýtal na to , čo má vlastne urobiť? A mal veľmi presné otázky. Nie ako analfabet. Tá téma ma zaujala predovšetkým tým, koľko intímnych podrobností bolo v zadaní uvedených. A zrazu takúto tému bolo treba odstrániť. Ja si myslím, že tam bolo daná pre zábavu. To je moja interpretácia, hoci netrvám na tom, že musí byť správna. Súhlasím s Xanti, ak to bolo ináč a bol vážny dôvod na vymazanie, dalo sa to vyriešiť aj elegantnejšie.

Ale nechcem robiť z toho kovbojku, chcela som len vedieť ako to bolo. A ten nick ešte existuje na Porade, či bol tiež vymazaný?
Zoznam členov Porady je prístupný ,pozri link.
http://www.porada.sk/memberlist.php
Petra Nová
16.01.10,19:07
S tým mám len technický problém : Ako vymazať tému, aby nebola vymazaná?:eek::cool:
Ale vážne .
Zadávateľka témy požiadala o vymazanie témy. Ale prečo tému zadala a prečo ju nechcela mať na Porade ? Neviem odpoveď.
Dav, obe sme filozofovali nad príčinami:) Pravý dôvod sa asi nedozvieme. Ale skutočne to nechcem rozmazávať. Chcela som o tom vedieť viac len preto, že ma prekvapila rýchlosť, s akou téma zmizla po poslednom príspevku.
A tým elegantnejším spôsobom vymazania som myslela to, že ten kto mazal, by tým, čo do témy prispeli oznámil, že sa téma vymaže. Veď sme to boli asi štyri nicky , čo sme radili. Ale fakt by ma zaujímalo, či ten nick zostal, aby som v budúcnosti na jeho témy nereagovala. No môžem ja pozerať do zoznamu, keď meno nicku neviem:)
katarina.j
16.01.10,19:35
nemali sa v tejto teme hlasit zaujemcovia na post moderatorov porady? nejako sa to tu zbehlo k obvineniam....či sa mylim?
arizona
16.01.10,19:44
Pre upokojenie všetkých "zúčastnených" :)
Oslovila som ss kou , zadávateľku vymazanej témy...
Či sa vyjadrí, alebo nie nechávam na jej rozhodnutí. To už žiaden moderátor ovplyvniť nemôže.;):)
Petra Nová
16.01.10,19:46
nemali sa v tejto teme hlasit zaujemcovia na post moderatorov porady? nejako sa to tu zbehlo k obvineniam....či sa mylim?
Kým napíšeš príspevok, skús prečítať viac ako jeden príspevok. A ak si si všimla, diskusia už skončila;)
katarina.j
16.01.10,19:51
Kým napíšeš príspevok, skús prečítať viac ako jeden príspevok. A ak si si všimla, diskusia už skončila;)
ja som to citala cele, moja, aj ked je to z r.2008-to som narazala na to, ze nazov temy je iny ako obsah temy. preco si nezriadite nejaku sukromnu skupinu,kde si môzete menit nazory? diskusia stale frči, ved dnes tu pribúdaju prispevky...nemyslela som to v zlom, takze sa nebudem ani ospravedlnovat-samozrejme.čo ste dnes tak bojovo naladení!!!!
arizona
16.01.10,20:05
Jaaaj,
a to je možné takto vymazávať témy? Na žiadosť zadávateľky? Ako mám pocit ak si ju dobre pamätám, že tam boli dobré rady, ktoré by použili aj iný poraďáci.
:mee:
Vymazávanie tém nie je bežné, je to skôr výnimka. Buď vtedy , ak témy porušujú pravidlá porady,alebo ak má napr. zakladateľ témy nejaký vážny dôvod...moderátor nemôže občas vyhovieť všetkým.
Xanti
16.01.10,20:09
Vymazávanie tém nie je bežné, je to skôr výnimka. Buď vtedy , ak témy porušujú pravidlá porady,alebo ak má napr. zakladateľ témy nejaký vážny dôvod...moderátor nemôže občas vyhovieť všetkým.
Ja verím ,
ale vieš ak sa to tu ujme. Že založím tému, dostanem odpoved od ochotných poraďákov a požiadam o zmazanie. Tak potom naozaj človek nebude mať chuť pomáhať.
Nedivím sa Petre, že chce poznať dotyčný nick aby sa v budúcnosti nezapodievala pomocou, kt. je potom bez milosti vymazaná a pomohla len jednej dotyčnej osobe. Môj názor je, že taká osoba mohla navštíviť právnika a riešiť svoju situáciu tak. Vtedy by jej problémy neboli zverejnené na nete. Čo už. :confused:
Petra Nová
16.01.10,20:24
ja som to citala cele, moja, aj ked je to z r.2008-to som narazala na to, ze nazov temy je iny ako obsah temy. preco si nezriadite nejaku sukromnu skupinu,kde si môzete menit nazory? diskusia stale frči, ved dnes tu pribúdaju prispevky...nemyslela som to v zlom, takze sa nebudem ani ospravedlnovat-samozrejme.čo ste dnes tak bojovo naladení!!!!
Hovoríme o rôznych veciach. Žeby si svojimi príspevkami hľadala moderátorov....? Tvoja? Ťažko!:D:D:D:D:D K Tvojím doporučeniam sa nebudem vyjadrovať. To, čo som chcela vedieť, to som sa dozvedela a definitívne končím. To, čo som teraz napísala tiež nemyslím v zlom. :) A tiež viem, že som teraz mimo témy.;)
Dav
16.01.10,20:52
Ja verím ,
ale vieš ak sa to tu ujme. Že založím tému, dostanem odpoved od ochotných poraďákov a požiadam o zmazanie. Tak potom naozaj človek nebude mať chuť pomáhať.
Nedivím sa Petre, že chce poznať dotyčný nick aby sa v budúcnosti nezapodievala pomocou, kt. je potom bez milosti vymazaná a pomohla len jednej dotyčnej osobe. Môj názor je, že taká osoba mohla navštíviť právnika a riešiť svoju situáciu tak. Vtedy by jej problémy neboli zverejnené na nete. Čo už. :confused:
Xanti, prešla som si tú tému. Nedivím sa Petre, že ju to zaujalo,lebo v nej radila viackrát ( k veci a výborne !) ale Ty v tej téme nemáš žiadny príspevok, tak mi trochu uniká dôvod Tvojho záujmu.
Xanti
16.01.10,20:56
Xanti, prešla som si tú tému. Nedivím sa Petre, že ju to zaujalo,lebo v nej radila viackrát ( k veci a výborne !) ale Ty v tej téme nemáš žiadny príspevok, tak mi trochu uniká dôvod Tvojho záujmu.Dav,
práve pre tie odborné rady.
Ja som tú tému čítala lebo ma zaujala hned od začiatku. Nevedela som poradiť a o to s väčším záujmom som sledovala ako sa vyvinie.

Ved som len človek a učím sa stále, no a porada mi v tom pomáha. Práve preto som sa zadivila, že tak odborné príspevky boli vymazané. Teda vlastne celá téma. Lebo život je komplikovaný a nikto nevie aké situácie mu do cesty prinesie a táto téma mohla pomôcť viacerým ľudom.

Toť už vieš dôvod môjho záujmu o danú tému. Pekný večer prajem.
Chobot
17.01.10,00:54
Vidím, že sa tu rozvinula búrlivá diskusia, tak k tomu napíšem svoje stanovisko. Zadávateľka témy, minno77, požiadala (cez nahlásenie) o vymazanie témy. Viem, že témy sa nemažú len tak, ale ak sa už pre zamazanie témy rozhodla, mala na to asi dôvod, ktorý som nezisťoval. Pozrel som zbežne obsah témy a zvažoval som, či ju zmazať alebo nie.

Na jednej strane - ak nezmažem, zadávateľka bude protestovať, ak na druhej strane zmažem, môže sa ozvať niekto iný. Nakoľko v téme bola otázka zadaná dosť chúlostivo a boli tam príliš osobné problémy, predpokladal som, že kvôli tomu žiadala zadávateľka tému vymazať. Pre uchovanie témy hovorili odborné príspevky, ale keďže na tému náhradné bývanie je na porade dosť príspevkov, rozhodol som sa tému vymazať. Ak je ale záujem o uchovanie odpovedí na porade, tak tému obnovím a upravím zadanie, aby to bolo neosobné. Ale nebude to dnes, spravím to v najbližších dňoch.

Zadávateľka bola naposledy prihlásená 14.1.2010 a nemá žiadne iné príspevky, len v tej zmazanej téme.
Eulalia
17.01.10,05:22
Škoda každej dobrej rady.:)
Petra Nová
17.01.10,10:26
Ak je ale záujem o uchovanie odpovedí na porade, tak tému obnovím a upravím zadanie, aby to bolo neosobné. Ale nebude to dnes, spravím to v najbližších dňoch.

Zadávateľka bola naposledy prihlásená 14.1.2010 a nemá žiadne iné príspevky, len v tej zmazanej téme.
Môj názor na znovuobnovenie:
Nemá význam pochovaného znovu vyhrabávať. Pre tento prípad chcem veriť, že zadávateľka témy mala ozaj vážny dôvod, aby ju dala vymazať. Len dúfam, že to nebude nový trend a ako moderátori to postrážite.
Som proti znovuobnoveniu aj preto, lebo keď sa zmení zadanie, potom niektoré príspevky sa môžu zdať ako z inej planéty. Ten môj prvý určite.:);)
marjankaj
17.01.10,11:56
Môj názor na znovuobnovenie:
Nemá význam pochovaného znovu vyhrabávať. Pre tento prípad chcem veriť, že zadávateľka témy mala ozaj vážny dôvod, aby ju dala vymazať. Len dúfam, že to nebude nový trend a ako moderátori to postrážite.
Som proti znovuobnoveniu aj preto, lebo keď sa zmení zadanie, potom niektoré príspevky sa môžu zdať ako z inej planéty. Ten môj prvý určite.:);)

No ja teraz neviem o čo ti vlastne ide.
Na jednej strane tvrdíš, že tvoje príspevky by pomohli aj iným a teraz ak by sa zmenili "osobné" údaje, tak by to už nemalo platiť?:confused: Veď jej možno pomohli. Možno ti mohla aj poďakovať. Ale ona asi "nestojí o reklamu". Ale to asi nebude tvoj prípad.
---------------
Ja som iba reagoval na príspevky 78,81,84,88
A potom na 98(Chobot),100
Zdalo sa mi to trochu protichodné. Možno iba mne.
Myslím, že zadávateľka má právo vymazať (alebo dať vymazať) svoje príspevky. Samozrejme potom reakcie ostatných sa stávajú irelevantné. A môžu sa cítiť aj dotknutí. Ale niekedy nejde všetko urovnať tak, aby boli všetci spokojní.
Xanti
17.01.10,12:03
Preto by ma skutočne zaujímal dôvod, pre ktorý tá téma zmizla z Porady. Predpokladám, že o výkon zmazania sa zaslúžili moderátori, tak sa obraciam so svojou otázkou na Vás, milí moderátori.
Prečo téma o zabezpečení náhradného bytu pre rozvedeného manžela zmizla z Porady ?


No ja teraz neviem o čo ti vlastne ide.
Na jednej strane tvrdíš, že tvoje príspevky by pomohli aj iným a teraz ak by sa zmenili "osobné" údaje, tak by to už nemalo platiť?:confused: Veď jej možno pomohli. Možno ti mohla aj poďakovať. Ale ona asi "nestojí o reklamu". Ale to asi nebude tvoj prípad.Prepáč, prečo útočíš na Petru?
To čo píšeš ona nikdy nepísala. Písala som to ja. Asi si treba poriadne prečítať tú tému. Petru zaujímal dôvod, mňa samozrejme tiež a mojím riešením a návrhom bolo upraviť danú tému, nie Petriným.
Tak nevidím dôvod prečo útočíš na Petru. :eek:
Petra Nová
17.01.10,12:11
No ja teraz neviem o čo ti vlastne ide.
Na jednej strane tvrdíš, že tvoje príspevky by pomohli aj iným a teraz ak by sa zmenili "osobné" údaje, tak by to už nemalo platiť?:confused: Veď jej možno pomohli. Možno ti mohla aj poďakovať. Ale ona asi "nestojí o reklamu". Ale to asi nebude tvoj prípad.
Prosím Ťa, nesnaž sa zopsuť to, čo sa tu riešilo. Reklama ? Ty si ju robíš neustále, tak reklamu iných prenechaj im.
Dav
17.01.10,12:37
Petra, existujú minimálne dva spôsoby, ako sa dopátrať k výsledkom. Ak Ťa zarazilo, že téma sa stratila, mohla si namiesto zadávania príspevku pozrieť moderátorov, ktorý majú možnosť tému moderovať,a napísať im, alebo Richardovi súkromnú správu. Bola by si sa dopracovala k výsledkom elegantne, čisto a bez emócií. Aj 3 strán príspevkov.
Ak by Ťa vysvetlenie neuspokojilo, mohla si napríklad navrhnúť, aby sa zadala téma: Zmazal/a som tému, lebo...kde by moderátori napísali verejne, ktorú tému mažú a prečo.
Pri mazaní príspevku každý moderátor napíše dôvod, pre ktorý príspevok maže, a je tam aj odvolávka na nick moderátora. Tieto moderátorské poznámky sú pre nemoderátorov neviditeľné, a téma pre nich ostáva čistá.
Petra Nová
17.01.10,12:50
Petra, existujú minimálne dva spôsoby, ako sa dopátrať k výsledkom. Ak Ťa zarazilo, že téma sa stratila, mohla si namiesto zadávania príspevku pozrieť moderátorov, ktorý majú možnosť tému moderovať,a napísať im, alebo Richardovi súkromnú správu. Bola by si sa dopracovala k výsledkom elegantne, čisto a bez emócií. Aj 3 strán príspevkov.
Ak by Ťa vysvetlenie neuspokojilo, mohla si napríklad navrhnúť, aby sa zadala téma: Zmazal/a som tému, lebo...kde by moderátori napísali verejne, ktorú tému mažú a prečo.
Pri mazaní príspevku každý moderátor napíše dôvod, pre ktorý príspevok maže, a je tam aj odvolávka na nick moderátora. Tieto moderátorské poznámky sú pre nemoderátorov neviditeľné, a téma pre nich ostáva čistá.
Nemyslím si , že do tejto témy boli vnášané nejaké emócie. Z mojej strany určite nie. Nevidím žiadny dôvod, pre ktorý by som sa mala súkromne obracať na moderátorov a žiadať o vysvetlenie, keď žiaden z moderátorov si nedal tú námahu, aby keď zmazal tému, oznámil to diskutujúcim v nej. A tiež neviem prečo je také reklamné to, aby aj ostatní vedeli, že ak sa zúčastnia nejakej debaty, tak tá môže zmiznúť. A ak k tomu dôjde, myslím, žeby si to zaslúžili vedieť ako prví. Aby som teda neznečistila nejakú tému, tak som mala založiť novú? Môžem.:D
Dav
17.01.10,12:53
Nemyslím si , že do tejto témy boli vnášané nejaké emócie. Z mojej strany určite nie. Nevidím žiadny dôvod, pre ktorý by som sa mala súkromne obracať na moderátorov a žiadať o vysvetlenie, keď žiaden z moderátorov si nedal tú námahu, aby keď zmazal tému, oznámil to diskutujúcim v nej. A tiež neviem prečo je také reklamné to, aby aj ostatní vedeli, že ak sa zúčastnia nejakej debaty, tak tá môže zmiznúť. A ak k tomu dôjde, myslím, žeby si to zaslúžili vedieť ako prví. Aby som teda neznečistila nejakú tému, tak som mala založiť novú. Môžem.:D
Požiadaj moderátora o odčlenenie od tejto:D:D:D
Petra Nová
17.01.10,12:56
Požiadaj moderátora o odčlenenie od tejto:D:D:D
Nemám dôvod. Ja som si vybavila, čo som chcela a už dávno som chcela skončiť. Len akosi stále má niekto problém, ale úplne s niečim iným, než na čo som sa pýtala.
Danila
17.01.10,12:57
Xanti, prešla som si tú tému. Nedivím sa Petre, že ju to zaujalo,lebo v nej radila viackrát ( k veci a výborne !) ale Ty v tej téme nemáš žiadny príspevok, tak mi trochu uniká dôvod Tvojho záujmu.Uf,uf.......Ani som netušila, že počtom príspevkov v nejakej téme sa hodnotí priama úmera niečich záujmov......o niečo....;)
Danila
17.01.10,13:01
Nemám dôvod. Ja som si vybavila, čo som chcela a už dávno som chcela skončiť. Len akosi stále má niekto problém, ale úplne s niečim iným, než na čo som sa pýtala.Najskôr som sa zľakla, že chceš byť moderátor a radšej som nenakúkla. Potom som sa zľakla, či Ťa nezbavili svojprávnosti, keď za Teba musí niekto urgentne niečo doporučovať. A tak som Ti prišla hodiť lano.:D
Som rada, že si živá a zdravá, a že je všetko O.K. Teda v ponímaní Porady. Aj ja som sa chcela čo-to dozvedieť o téme HAITI, ale je taká domrndolená, pomazaná a nezrozumiteľná, že to už neriešim. Kým by som sa dopátrala, skončili by sme asi v Babylone.....;)
Petra Nová
17.01.10,13:09
Najskôr som sa zľakla, že chceš byť moderátor a radšej som nenakúkla. Potom som sa zľakla, či Ťa nezbavili svojprávnosti, keď za Teba musí niekto urgentne niečo doporučovať. A tak som Ti prišla hodiť lano.:D
Som rada, že si živá a zdravá, a že je všetko O.K. Teda v ponímaní Porady. Aj ja som sa chcela čo-to dozvedieť o téme HAITI, ale je taká domrndolená, pomazaná a nezrozumiteľná, že to už neriešim. Kým by som sa dopátrala, skončili by sme asi v Babylone.....;)
No počkaj Ty z...c!:D Myslíš, že by to bola taká tragédia? Sú iné tragédie, aj komédie, nad ktorými ale netreba zatvárať očká.;):):D:mee:
minno77
21.01.10,19:57
dobry večer, som tu nova a temu som dala zmazat z dovodu zverejnenia sukromneho života.. dakujem za rady neboli zbytočné! teraz konam podla vaši rad.. myslela som si ze temy by sa mali zmazat koli tomu ze som uviedla vela sukromnych informacii... tak som poziadala o zmazanie.. dakujem za pochopenie a rady...
juliakordula
28.01.10,13:08
ako sa daju zmazat prispevky?dakujem
Chobot
28.01.10,14:06
ako sa daju zmazat prispevky?dakujem

AK chceš zmazať svoj príspevok, tak sa to robí tak, že ho dáš upraviť, a na spodku dialógového okna máš tlačítko "Zmazať", po kliknutí ťa to už intuitívne navedie k zmazaniu.

Pokiaľ je príspevok staršieho dáta (tuším viac ako mesiac), tak tie nemôže zadávateľ už upravovať. Vtedy musíš príspevok nahlásiť moderátorovi, ktorý má oprávnenie meniť či mazať aj staršie príspevky.
Barbara
29.01.10,08:06
Vidím, že sa tu rozvinula búrlivá diskusia, tak k tomu napíšem svoje stanovisko. Zadávateľka témy, minno77, požiadala (cez nahlásenie) o vymazanie témy. Viem, že témy sa nemažú len tak, ale ak sa už pre zamazanie témy rozhodla, mala na to asi dôvod, ktorý som nezisťoval. Pozrel som zbežne obsah témy a zvažoval som, či ju zmazať alebo nie.

Na jednej strane - ak nezmažem, zadávateľka bude protestovať, ak na druhej strane zmažem, môže sa ozvať niekto iný. Nakoľko v téme bola otázka zadaná dosť chúlostivo to vedela aj vtedy, keď tú tému si založila a vtedy jej to nevadilo?:cool: a boli tam príliš osobné problémy,tak prečo si tú tému vôbec založila a pýtala si rady:cool: predpokladal som, že kvôli tomu žiadala zadávateľka tému vymazať. Pre uchovanie témy hovorili odborné príspevky, ale keďže na tému náhradné bývanie je na porade dosť príspevkov, rozhodol som sa tému vymazať. Ak je ale záujem o uchovanie odpovedí na porade, tak tému obnovím a upravím zadanie, aby to bolo neosobné. Ale nebude to dnes, spravím to v najbližších dňoch.

Zadávateľka bola naposledy prihlásená 14.1.2010 a nemá žiadne iné príspevky, len v tej zmazanej téme.


postrehy v texte

a teraz môj názor
považujem to za nefér -/ a to som sa vyjadrila slušne a nenapísala som to tak ako by som to chcela, lebo by som bola vylúčená z Porady,/ keď si nejaký nick požiada o vymazanie svojej témy.A to z tohto dôvodu, že to považujem za zneúctenie PORAĎÁKOV, ktorí z dobrej vôle mu poradili hlavne odborne.
aj ja si založím nejakú tému a keď dostanem dobré a odborné rady, potom si jednoducho požiadam o jej vymazanie. Veď o čo ide................?:cool: