enrico.lopez2
06.11.08,13:25
rad by som Vam zdelil svoju zlu skusenost so zalozenim mojej spolocnosti cez spolocnost Creobusiness. Dostal som na nich dobre odporucanie, no mne sa to nepotvrdilo, ale naopak vyvratilo. Zalozenie spolocnosti trvalo 2x tolko casu ako je uvedene na web stranke a ako sa povedalo na zaciatku. Pocas vybavovania v polovici byrokracie mi uz nedvihali telefon, jedine ked som volal z cudzieho cisla. Dostaval som dost aj zavadzajuce informacie o stave, dohodol som si stretnutie pred sudom, no na dalsi den mi prisla sms, a nakoniec sa to nekonalo. Nevedel som od nich dostat jasnu a smerodajnu informaciu. Komunikacia bola velmi tazkopadna. Dalej mi vydali zivnostenske listy na ohlasovaciu zivnost na ktorych mam zle uvedene meno a nie je to mozne uz zmenit, tak teraz si k nim musim vybavit nejaky dokument zo zivnostenskeho uradu ze sa stala chyba a ze toto bude nejake opravne tlacivo. Tymto prispevkom Vas nechcem odradit od tejto spolocnosti, mozno som mal smolu, ale teraz ked viem ako to bolo, a kolko som za to zaplatil, a ake sluzby som za to dostal. tak radsej by som si to spravil sam a usetril by som kopu nervov a asi aj casu a v neposlednom rade aj penazi. Ked by som na to cas nemal urcite vyhladam inu spolocnost.