Aiculka
06.11.08,14:30
Dobry den,
chcem Vas poradaci poprosit o radu, resp. odporucanie. PU nam robi externa firma, avsak vedenie sa zamysla,aby sme si ho zacali robit sami /konkretne ja :D Mam zaklady uctovnictva, avsak ziadnu prax. Kedze nemam odvahu to zacat sama a viem, ze prax je najlepsi ucitel,tak vyvstala moznost aby ma v tom usmernovala externa firma.. moja predstava je, ze napriklad na zaciatku si budem ozivovat zabudnute veci a sucasne so skusenou uctovnickou/om budem pomaly uctovat a ona/on mi popritom bude vysvetlovat, preco sa to robi tak a tak v praxi... Sucasne neviem aky program by bol pre nas najvhodnejsi (mame asi 50doslych Fa, 30 vyslych, 30 zam, 30zapisov pokladna). co mi viete v tomto smere poradit, viete mi odporucit nejaku firmu v KE, kt. sa zaobera uctovnym dozorom (asi tak sa to vola).. ako by sme ako firma mali postupovat, aj z dovodu ze sa blizi koniec roka...dakujem
Demjanová Katarína
12.11.08,11:14
SPAM
Monika Kováčová
12.11.08,16:06
na porade sa učíme všetci. Predovšetkým ak môžeme a vieme - tak poradíme. Demjanová Katarína ja si viem predstaviť, že by si NÁS to naučila. Žial, tvoje príspevky za tri roky sú obmedzené len nájdenie si kšeftu.
Richard
12.11.08,16:08
Ak hľadáte rady k účtovníctvu, napíšte prosím do rubriky účtovníctvo.
Ak hľadáte účtovníčku, zadajte si dopyt na www.uctovnici.porada.sk (čo máte napísané aj tu v pravidlách tejto rubriky).