Slniecko2001
06.11.08,18:12
Ahojte poraďáci,
prosím poraďte mi. Mám hrozný strach z gynekológa. Mám 25 rokov a ešte som nebola ani na jednej prehliadke. Našťastie som ani nemusela, ale uvedomujem si, že je najvyšší čas. Neviete mi prosím poradiť nejakú dobrú gynekologyčku z KE, ktorá by mala pre mňa pochopenie?
Ďakujem
willma
06.11.08,17:48
http://www.porada.sk/t12752-gynekolog-v-kosiciach.html čo tak trošku hľadať, je tam zopár doporučení
syrik
07.11.08,05:45
Ahoj..
Myslím, že gynekologickej prehliadky sa báť nemusíš..Dôležité je sa pri vyšetrení uvoľniť, dá sa to vydržať...Všetko ale závisí od lekára...Z môjho okolia mi dal každý za pravdu,keď som hľadala gynekológa,že možno sa to nezdá,ale muž ako lekár je vždy citlivejši...Najlepšie Ti poradia Tvoji známi z okolia...
pasuliatko
07.11.08,12:29
ja mam doktorku a nesťažujem sa je prijemna a citvliva, nemusíš sa báť nie je to thake hrozne ako sa zda :) pre mna jehorší odber kvi :D
syrik
07.11.08,12:36
Ja som chodlila predtym k velmi citlivemu lekarovi...ale neskutocne...ale mala som problemy,tak som ho zmenila...chodim k najlepsiemu dobornikovi v meste,no len preto,ze je odbornik...a dobry...inak je velmo necitlivy :( a le zavisi od lekara...
gabi33
18.11.08,19:24
prosím vás poznáte niekto nejakého dobrého gynekológa v Bratislave alebo v Trnave?