buba
07.11.08,08:48
Mám prac.pomer a u toho istého zamestnávateľ budem mať ešte dohodu o prac. činn. na upratovanie ako sa robia výplatné pásky dokopy alebo zvlášť a ako sa robia odvody do poisťovní hl.pr.pomer + dohoda spolu alebo samostatné?
Tweety
07.11.08,07:53
Mám prac.pomer a u toho istého zamestnávateľ budem mať ešte dohodu o prac. činn. na upratovanie ako sa robia výplatné pásky dokopy alebo zvlášť a ako sa robia odvody do poisťovní hl.pr.pomer + dohoda spolu alebo samostatné?
Soft ti má umožniť jednu výplatnú pásku, jedno zdanenie a jedny odvody. Z dohody odvádza len zamestnáv. do SP G a ÚP.
buba
07.11.08,08:02
čiže budem to robiť zvlášť a dohodu si dám ako nové číslo pre zamestnanca ok
Jana Motyčková
07.11.08,08:03
Nesúhlasím s Tweety - pásky dve, ale nevadí mi ani jedna, daň jedna ale odvody dvoje - aj dva riadky vo výkaze pre SP.
Katarina T1
07.11.08,10:36
Ja mám tiež zamestnanca aj na pracovný pomer a niečo robí aj na dohodu. Nahrala som každé zvlášť, majú aj dve pásky, aj dva riadky na výkaze a na SP mi to akceptovali.
Jana Motyčková
07.11.08,18:04
Len si treba dať pozor, zdaňuje sa to spolu.
Katarina T1
10.11.08,08:32
Chcem sa spýtať, ako sa to zdaňuje spolu, keď ma to v programe pustí buď urobiť jednu pásku a vtedy to má spolu /čo podľa mňa nevyhovuje/ alebo urobiť každé zvlášť a aj každé zvlášť zdaniť aj urobiť odvody do SP.
Jozef Mihál
10.11.08,08:53
Otázku skúste položiť na hotline dodávateľa Vášho SW...
Jana Motyčková
10.11.08,08:54
Ako to urobiť v programe to buď nájdete v príručke alebo zistíte u dodávateľa sofvéru. Ja viem len ako to funguje v našom programe.