siva
07.11.08,14:29
Ahoj. Potrebovala by som poradiť. Vypracovanie podnikateľského zámeru ostalo na mne na poslednú chvíľu. Chcem si založiť zlatnícku dielňu na umelecký a klasický šperk a predávať cez internet. Obsah zámeru má byť vypracovaný pomocou 9. bodov: A ja si neviem rady s 3.bodom : Základná myšlienka podnikateľského plánu a časový realizačný plán. Mám pocit že na tú myšlienku sa ma pýtali aj v 2. bode : Predmet podnikateľskej činnosti .. Robím to druhý deň papierov mám na kilá na stole a už neviem kde je sever. Ďakujem. Veronika;)
hanelie
08.11.08,07:21
zadaj si do vyhľadávača : podnikateľský zámer all podnikateľský plán, máme tu mnoho podkladov na túto tému :)


Základná myšlienka podnikateľského plánu a časový realizačný plán.
základná myšlienka all inak charakteristika zámeru: akú činnosť plánuješ, prečo máš ambície podnikať v tomto smere / vzdelanie, potreby trhu, ponuka kvality a originality umeleckých výrobkov ap. /podrobne rozviesť -
časový realizačný plán - podľa investičných vkladov sa časový rozmer rozdeľuje do viacerých etáp - zriadenie dielne, výbava potrebným zariadením, nákup materiálu na spracovanie - všetko doložiť relevantnými finančnými prognózami
ap.