mmiso
07.11.08,23:29
Pekný večer,

chcem vás poprosiť o radu. Ak si chcem zavolať brigádnika na nejakú prácu nepravidelne, je nutné ho aj niekde evidovať?
Ďakujem.
M.
Anja111
08.11.08,08:07
Pekný večer,

chcem vás poprosiť o radu. Ak si chcem zavolať brigádnika na nejakú prácu nepravidelne, je nutné ho aj niekde evidovať?
Ďakujem.
M.
Áno. Prihlasuješ ho podľa toho, či bude pracovať na TPP, alebo na niektorú dohodu...
Tweety
08.11.08,08:17
Pekný večer,

chcem vás poprosiť o radu. Ak si chcem zavolať brigádnika na nejakú prácu nepravidelne, je nutné ho aj niekde evidovať?
Ďakujem.
M.
Áno, pred začatím prác na dohodu, je potrebné prihlásenie do SP cez RLFO.
mmiso
08.11.08,11:59
A vedeli by ste mi poradiť čo všetko k tomu potrebujem a kde to vybavím a čo ma to asi bude stáť? a čo ak je ten brigádnik nahlásený už v inej firme a ta ho nahlásila na sociálku
Ďakujem pekne
veronikasad
08.11.08,12:01
A vedeli by ste mi poradiť čo všetko k tomu potrebujem a kde to vybavím a čo ma to asi bude stáť? a čo ak je ten brigádnik nahlásený už v inej firme a ta ho nahlásila na sociálku
Ďakujem pekne
Brigádnik môže súčasne pracovať vo viacerých firmách, každá ho musí prihlásiť do SP na RLFO. Je to Váš prvý zamestnanec ?
Manual
08.11.08,13:06
A vedeli by ste mi poradiť čo všetko k tomu potrebujem a kde to vybavím a čo ma to asi bude stáť? a čo ak je ten brigádnik nahlásený už v inej firme a ta ho nahlásila na sociálku
Ďakujem pekne
Nahlásenie na SP je zadarmo...:), len vyplniť a zaniesť formulár. A ostatné náklady, záleží akú mzdu mu chcete dať.
mmiso
08.11.08,18:39
no este ho nemame ale urcite budeme nejakych potrebovat...a kolko potom musime zanho odviest penazi?
Ď
Tweety
09.11.08,10:36
no este ho nemame ale urcite budeme nejakych potrebovat...a kolko potom musime zanho odviest penazi?
Ď
0,8% ÚP a 0,25% GP do SP. Samozrejme aj daň, ak nejaká z jeho odmeny bude.
veronikasad
09.11.08,11:23
no este ho nemame ale urcite budeme nejakych potrebovat...a kolko potom musime zanho odviest penazi?
Ď
Pred prijatím prvého zamestnanca - aj brigádnika sa musíš prihlásiť v sociálnej poisťovni ako zamestnávateľ na Registračnom liste zamestnávateľa /prikladáš k nemu kopiu ŽL/ a pred nástupom zamestnanca prihlasuješ ho v SP na reg.liste fyzickej osoby - zaškrtávaš kolonku "dohoda". Mesačne posielaš výkazy a platíš úrazové /0,8%/ a garančné poistenie /0,25%/.
Na daňovom úrade treba doplniť registráciu dane zo závislej činnosti, ak brigádnici nepodpíšu vyhlásenie k zdaňovaniu príjmov, mesačne odvádzaš daň a do konca nasl. mesiaca po skončení štvrťroka podávaš Prehľad o zrazených preddavkoch. Do konca marca nasl. roka Hlásenie o vyúčtovanie dane.
Povinností okolo miezd je dosť, ak s tým nemáš skúsenosti, treba to zveriť účtovníčke, vyhneš sa mnohým pokutám.
sos
11.11.08,17:53
Zdravím,chcem poprosit o pomoc.Prihlásila som pracovníka na dohodu,chcem vedieť,či je stanovené od akej čiastky sa dohoda zdaňuje.Nevyznám sa v tom. Ďakujem za pomoc. Marcela
Tweety
11.11.08,17:55
Zdravím,chcem poprosit o pomoc.Prihlásila som pracovníka na dohodu,chcem vedieť,či je stanovené od akej čiastky sa dohoda zdaňuje.Nevyznám sa v tom. Ďakujem za pomoc. Marcela
Kedže ide o príjem zo ZČ, podlieha zdaneniu. Ak si uplatní NČ,( 8208/mes.) jeho príjem bude pri posudzovaní ZD o túto sumu znížený. Ak nie, zdaní sa mu celý príjem.
bornik
11.11.08,18:58
ono je dolezite u koho ma podpisane uplatnovanie si nezdanitelneho minima. Moze si ho uplatnovat iba u jedneho zamestnavatela.Cize ak zamestnavam brigadnika, ktory si toto minimum uplatnuje u niekoho ineho z jeho mzdy odvediem dan. Zaroven sa musim zaregistrovat na DU ako zamestnavatel. Pravidelne podavat vykazy aj za obdobie ked nepoberal brigadnik mzdu. Ak ho nepodam je to za 2000 Sk pokuty. Vlastna skusenost. :(