zúfala111
08.11.08,12:04
ahojte.....
mam problem s veľkosťou mojich prs....su totiž veľmi malé.....
neviete mi prosím niekto poradiť niečo na zväčšenie poprsia okrem chir. zákroku??? som už z toho veľmi zúfala a neviem čo mam robiť
Stanislav 1975
08.11.08,11:37
Ahoj, akože nič si z toho nerob... a mysli na iné veci- a niektorým chlapom sa páčia radšej malé prsia ako veľké...:)
arizona
08.11.08,11:47
misomiso
08.11.08,11:58
táto téma je už tu:
http://www.porada.sk/t78478-prsia.html

...ale kazda nova potesi...:)
jozka56
08.11.08,12:34
Páni toto Vaše konštatovanie je balzam na dušu. j:---:D:D
Bastian
08.11.08,12:40
ahojte.....
mam problem s veľkosťou mojich prs....su totiž veľmi malé.....
neviete mi prosím niekto poradiť niečo na zväčšenie poprsia okrem chir. zákroku??? som už z toho veľmi zúfala a neviem čo mam robiť
Nájdi si chlapa, ktorému sa budeš páčiť taká aká si. A keď sa budete veľmi ľúbiť, tak Ti aj prsia narastú...:)
linko1
08.11.08,12:52
Bastian, Bastian;););)
jozefstefan
08.11.08,13:00
Navrhujem nabuduce sem prilozit aj dajaku tu fotku :), aby sme mohli posudit, ci je treba dajaky zakrok alebo nie. ;)
jozka56
08.11.08,13:15
Navrhujem nabuduce sem prilozit aj dajaku tu fotku :), aby sme mohli posudit, ci je treba dajaky zakrok alebo nie. ;)
j:---http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8783.gif
Melnick
08.11.08,13:34
Treba sa opýtať Eriky Judínyovej - tej zázračne narástli,bez chirurgického zákroku a dokonca veľmi rýchlo. Nevysmievam sa, ona to fakt tvrdí.

A takýto je účinok zázračnej mastičky.:cool:

http://www.topky.sk/cl/15/292986/Z-Judinyovej-je-slovenska-Pamela-
Rozalka
08.11.08,13:46
No neviem, či tie "malé" sú naozaj malé, či je to len subjektívny pocit. Spýtaj sa žien, ktoré majú "veľké", či sú spokojné. A nech ti porozprávajú o nekonečných bolestiach chrbtice.
karas9milan
09.11.08,04:29
Keď nechceš operáciu, prikladám návod z tej menovanej témy :



Asi to bude najprirodzenejší (a možno aj najlacnejší spôsob) = pribrať 15 - 20 kíl.

Alebo zaklínadlo mojej bývalej kolegyne : " Nulky sú do ruky akurát a komu je to málo , tomu do nej nas..ť."

Ahoj
Ka Mil
alzbetka78
11.11.08,13:22
čítala som tu všeličo, aj o tom, že po pôrode sa veľkosť upraví smerom k lepšiemu....no mám 2-ročného syna, kojila som ho do roka a pol a potom sa to vrátilo do predchádzajúcich koľají, dokonca mám pocit, že sa môj horný objem ešte zmenšil....tiež z toho mám niekedy mindráky, ale čo už narobím.....musím sa zmieriť...veľa zdaru pri zmierovaní sa aj tebe....
karina vajdova
17.12.08,16:27
počula som o tabletkách z lekárne, ktoré prsia vypnú a tým napnutím pôsobia vačšie, pevnejšie.......jedna dávka asi 800,-SK.
buchač
21.08.10,18:09
Treba sa opýtať Eriky Judínyovej - tej zázračne narástli,bez chirurgického zákroku a dokonca veľmi rýchlo. Nevysmievam sa, ona to fakt tvrdí.

A takýto je účinok zázračnej mastičky.:cool:

http://www.topky.sk/cl/15/292986/Z-Judinyovej-je-slovenska-Pamela-

Ani ja sa nevysmievam , že je blbá nána pitomá ...

JA to fakt tvrdím ...;)

P.S.:
Ona je totiž celá zázračná ...hotový zázrak :D
Laco-monter
21.08.10,18:34
až budeš mať 70 rokov, tak tie malé prsia oceníš.

Nebudeš pri chodzi do nich narážať kolenami ....
sito
21.08.10,18:35
A čo, čo je malé, to je milé. :) :D:D:D ;) Niekto je nenažraný a chce viac. Ale, málo je niekedy viac.
sito
21.08.10,18:43
počula som o tabletkách z lekárne, ktoré prsia vypnú a tým napnutím pôsobia vačšie, pevnejšie.......jedna dávka asi 800,-SK.

A také, čo zapnú myseľ v lekárňach nemajú??? Išli by na dračku!!! Alebo by to bol úzky profil, niektorí by chceli všetky. Ale, kde nič nie je, ani čert neberie. Pirule sú na ...
nika.sum
21.08.10,18:52
No neviem, či tie "malé" sú naozaj malé, či je to len subjektívny pocit. Spýtaj sa žien, ktoré majú "veľké", či sú spokojné. A nech ti porozprávajú o nekonečných bolestiach chrbtice.

Toto je fakt pravda. Moja sesternica si ich este za sociku musela nechat zo zdrav. dovodov zmensovat. Ja by som tiez prijala o trosku mensie. Ked zoberiete aj par mojich kil z inych partii, vymenim:D. Ale teraz vazne, musite byt spokojna sama zo sebou, my Vam tu tazko vysvetlime ze riziko je operacny zakrok a ci funguje nejaky zazracny liek? Mozno trosku Vam spevneju, ale tiez to asi neurobi zazrak.