jaja8008
10.11.08,09:37
ahojte,
nie som nejaky vasnivy pocitatovy typ a chcela by som sa spytat taku info ohladne udajov posielanych cez skype.
nemyslim telefonovanie, ale klasicke chatovanie.
je mozne citat komunikaciu na skype cudziemu uzivatelovi? napriklad, ak ho vyuzivam v praci a chatujem s kolegynami a kamoskami, da sa niekym inym v praci cez server alebo nejak inak citat moja historia? teraz ju nemam povolenu v nastaveniach na skype, dala som si tam bez historie chatu. ale doteraz som mala. mam tu predoslu komunikaciu niekde ulozenu v mojom pc? ako je to, je to mozne citat to ci uz je povolena historia alebo nie?

vdaka
diry
10.11.08,17:14
Dá sa, ale iba na tom PC, kde prebiehala komunikácia - aj to iba v prípade, že sa niekto prihlási tvojim prihlasovacím menom a heslom.
mojenko
12.11.08,06:50
Ahoj dá sa to, samozrejme ak vie niekto tvoje heslo vie sa prihlásiť normálne na tvoje skype aj keď ty si zapnuta a vidí všetko čo si píšeš.Dokonca aj históriu ukáže.Takže zmeň si heslo a históriu si neukladaj.A samozrejme vždy sa odhlasuj z počítača keď odchádzaš :-)
Achy
12.11.08,07:16
ahojte,
nie som nejaky vasnivy pocitatovy typ a chcela by som sa spytat taku info ohladne udajov posielanych cez skype.
nemyslim telefonovanie, ale klasicke chatovanie.
je mozne citat komunikaciu na skype cudziemu uzivatelovi? napriklad, ak ho vyuzivam v praci a chatujem s kolegynami a kamoskami, da sa niekym inym v praci cez server alebo nejak inak citat moja historia? teraz ju nemam povolenu v nastaveniach na skype, dala som si tam bez historie chatu. ale doteraz som mala. mam tu predoslu komunikaciu niekde ulozenu v mojom pc? ako je to, je to mozne citat to ci uz je povolena historia alebo nie?

vdaka

Komunikacia medzi tebou a inym ucastnikom chatovania prebieha tak, ze na vasej sieti sa ten text nikde nezobrazuje. (Pripad v Cine, kde vlada cenzuruje komunikaciu cez Skype. Na to vsetko vsak musi byt specialny klient, ktory to umoznuje. Predpokaldam, ze v praci ste si nestahovali Skype v cinstine) :) Historia sa samozrejme uklada do tvojej historie, ak si ju povolis.
Takze smelo si piste. ;)
Susho
16.11.08,09:07
jasne, bez problemov. Ja som dal bratovi do pocitaca keyloggera a citam si vsetko co napise :D
Keyloggera stali len nainstalovat a nastavit aby bol neviditelny pre vsetky aniviry, procesy,.. a urcit email alebo cosi kam ma odosielat informacie :P