Magma
10.11.08,10:38
Aká je situácia v Bratislave na prístavnom moste, už tam nie sú obmedzenia v doprave? Totiž v stredu máme lekárske vyšetrenie v Nemocnici na Antolskej a chodíme tam cez prístavný most - od Šamorína, ale viem že v lete tam čosi stále opravovali.
Zoltán Kovács
10.11.08,09:40
Malo by to byť bez obmedzenia momentálne.
Stanislav 1975
10.11.08,10:27
JA tade chodím každý deň do práce a ten most mi už zobral pár rokov života, aspoň mi štát nebude musieť dlho vyplácať dochodok :), snažte sa tade isť mimo špičku, vtedy to je celkom OK, ale vyhýbajte sa rannej a poobednej špičke...
Magma
10.11.08,10:29
JA tade chodím každý deň do práce a ten most mi už zobral pár rokov života, aspoň mi štát nebude musieť dlho vyplácať dochodok :), snažte sa tade isť mimo špičku, vtedy to je celkom OK, ale vyhýbajte sa rannej a poobednej špičke...

No tú raňajšiu "chytíme" určite.
Ďakujem za odpovede.
Chobot
10.11.08,10:33
Aká je situácia v Bratislave na prístavnom moste, už tam nie sú obmedzenia v doprave? Totiž v stredu máme lekárske vyšetrenie v Nemocnici na Antolskej a chodíme tam cez prístavný most - od Šamorína, ale viem že v lete tam čosi stále opravovali.

Ja na tvojom mieste by som nevidel problém v Prístavnom moste, ako skôr v príjazde do BA popri Slovnafte. Tam je oveľa väčšia zápcha, než na moste.


Ak už budeš pri Slovnafte, tak by som ti doporučil neísť cez Prievoz, ale okolo SLovnaftu a cez Pálenisko, vyhneš sa tak časti diaľničného obchvatu Prievozská - Bajkalská, čo býva upchaté.

Inak mostu sa nevyhneš... jedine keby si išla ďalej cez most Apollo.
Magma
10.11.08,10:48
A kedy je vlastne tá raňajšia špička, či zápcha?
Mám na mysli, ak by sme išli okolo 8, už by mohlo byť po...či nie?
Martin Mocko
10.11.08,10:55
A kedy je vlastne tá raňajšia špička, či zápcha?
Mám na mysli, ak by sme išli okolo 8, už by mohlo byť po...či nie?

Práve vtedy je najkvalitnejšia... Ráno je najlepšie okolo 6:30...a potom až po 10tej.
Magma
13.11.08,07:27
Ďakujem všetkým ktorí informovali o dopravnej situácii na prístavnom moste.
Včera to bolo celkom fajn, išlo to dosť rýchlo, boli sme tam okolo 8. ráno.