Melnick
10.11.08,11:18
Ahojte dievčatá a chlapci / neviem či tu nejaký z RBK je :D /, rozhodla som sa založiť túto novú tému, pretože priznám sa, predchádzajúcu tému " NOVE STRETKO ORAVAKOV !!! " kde sme si občas dohodli stretnutie som vnímala aj ja sama a viem, že aj vy ostatné, ako stretnutie,ktoré sa uskutoční možno až na hornej Orave a preto sme často na tému ani nereagovali.
Vzhľadom k tomu, že drvivá väčšina stretávajúcich sa je priamo z RBK a blízkeho okolia, mala by nás táto téma informovať o pripravovaných stretnutiach v spádovej oblasti - v Ružomberku.
Okrem silnej "ŠESTKY" sú vítaní všetci, ktorí sa chcú stretnutia zúčastniť a pozmeniť názov na silnú "SEDMIČKU" prípadne "OSMIČKU" prípadne.......:D:D:D aj "TISÍCKU" / žeby utópia? /.
Melnick
10.11.08,10:22
Najbližšie stretnutie je dohovorené na štvrtok 13.11.2008 o 14,30 . Miesto zatiaľ vybraté nemáme. Návrhy píšte sem. Poprosím o nefajčiarske priestory, lebo malý Kubko ešte nefajčí :D:D:D
Do úvahy pripadá pizzeria Andrej , Koloseum - salónik , Panský dom , Villa Gross,
Simonab
10.11.08,11:23
Majka ja zatiaľ súhlasím, dúfam, že mi to vyjde. Dáko sa nakopilo roboty, každý dačo súrne potrebujem a ty babo zblázni sa. Budem sa snažiť prísť, už mám absťák. A na Kubka sa veľmo teším. Jasné, že aj na Vás baby, ale chlap je chlap.
Melnick
10.11.08,12:04
Ó bože, Simonka veď Ty si mi osvietila rozum a ja v úvode píšem, že ak sa vôbec nejaký chlap nájde....:):o dúfam,že sa Kubko neurazí :D:D:D
Melnick
10.11.08,18:47
Najbližšie stretnutie je dohovorené na štvrtok 13.11.2008 o 14,30 . Miesto zatiaľ vybraté nemáme. Návrhy píšte sem. Poprosím o nefajčiarske priestory, lebo malý Kubko ešte nefajčí :D:D:D
Do úvahy pripadá pizzeria Andrej , Koloseum - salónik , Panský dom , Villa Gross,
haló , kde ste?
ANNAP
11.11.08,04:22
Už som tu, štvrtok vyhovuje, navrhujem Andrea alebo Koloseum ( aby som moc ďaleko nešla a je tam blízko aj parkovanie aj autobusy)
už sa veľmi teším na všetky ale hlavne na Alenku a Kubka .... a na Majku, ktorá to všetko spískala.......
Zita5
11.11.08,05:02
Priletel mi na skype balíček , že niekto má dnes svoj narodeninový dníček, čumím ,kukám .....je to omyl ?
Nie, však dnes má deň narodenín!
Že by predsa?
No ,nie je to tak stará teta .....:rolleyes:
Len ma pletie , len ma mýli
kde by ona nabrala v tejto chvíli .....:rolleyes:
no posúďte 11.11.1911 .

hmmmmm.......
Melnick
11.11.08,06:14
Zasa ma niekto odhalil.:D:D:D
Zita5
11.11.08,06:35
Zasa ma niekto odhalil.:D:D:D

Nechcem Vám v téme robiť mrník ;):)
Julča
12.11.08,09:12
Zatiaľ dátum aj čas vyhovuje, už sa na Vás moc teším. Dúfam, že Vás po takej dlhej dobe aj spoznám.
Čaukooooooooooooo
Simonab
12.11.08,09:22
No Mirka pekné od teba, že sa snažíš, nás aj spoznať. Až tak strašne sme zasa nezostarli z tej roboty. Babenky zatiaľ mi to vychádza, stíham normálne sa teším, dúfam, že mi do toho nič nečakané nepríde.
Melnick
12.11.08,13:08
Kočky už sa nehláste, kapacita u Andrea je len 100 miest !!!!!!!!!!!!!!:D:D:D
Kazu
12.11.08,13:37
No dobre, tak ja teda neprídem :D:D:D
Melnick
12.11.08,14:14
NÓÓÓÓ,čo si sa hneď urazila, veď príď ,sadneš si niekomu na kolená - vedúcemu :D
Melnick
12.11.08,14:18
No Mirka pekné od teba, že sa snažíš, nás aj spoznať. Až tak strašne sme zasa nezostarli z tej roboty. Babenky zatiaľ mi to vychádza, stíham normálne sa teším, dúfam, že mi do toho nič nečakané nepríde.
Nečakane mi do toho prišla kapusta. Takže ruky budú červené od cvikle - nie od krvi - nevraždila som.:)
anklar
12.11.08,14:26
Ó, prečo bývam od Ružomberka na konci sveta?!
Prečo nebývam teraz v Ružomberku? Alebo aspoň blízko neho?:mee::mee::mee::cool:
Elena Navrátilová
12.11.08,14:29
NÓÓÓÓ,čo si sa hneď urazila, veď príď ,sadneš si niekomu na kolená - vedúcemu :D

Majka, kto bude vedúcim? :D Len aby som vedela či sa mi oplatí prísť. :D So Zuzkou si ho podelíme. Však určite má aspoň dve kolená. :D
Melnick
12.11.08,14:43
Ak to bude pizzeria Andrea - potom rúči Talian , ak mexické koloseum potom rúči Slovák :D . A obidvaja majú po dve nohy. :D:D:D
Manual
12.11.08,14:48
Ak to bude pizzeria Andrea - potom rúči Talian , ak mexické koloseum potom rúči Slovák :D . A obidvaja majú po dve nohy. :D:D:D
Majka a jednonohých neberete ???? :D:D:D
Elena Navrátilová
12.11.08,14:52
Ak to bude pizzeria Andrea - potom rúči Talian , ak mexické koloseum potom rúči Slovák :D . A obidvaja majú po dve nohy. :D:D:D

Noooooo ponuka je dobrá. Či to bude tam či tam. :D:D:D A normálne dvojnohí ... to už áno. :D:D:D
Melnick
12.11.08,15:00
Majka a jednonohých neberete ???? :D:D:D
Janíčko veď príď . Dohodneme sa.:D:D:D A pripomenieš si ružomberské zákutia;).
Melnick
12.11.08,15:03
Ó, prečo bývam od Ružomberka na konci sveta?!
Prečo nebývam teraz v Ružomberku? Alebo aspoň blízko neho?:mee::mee::mee::cool:
Klári, a to sa nevieš presťahovať? :---:D
Manual
12.11.08,15:06
Janíčko veď príď . Dohodneme sa.:D:D:D A pripomenieš si ružomberské zákutia;).
cca 2-3 roky dozadu sme boli v čajovni, ešte funguje ?
Black
12.11.08,15:09
Ahojte dievčatá a chlapci / neviem či tu nejaký z RBK je :D /, rozhodla som sa založiť túto novú tému, pretože priznám sa, predchádzajúcu tému " NOVE STRETKO ORAVAKOV !!! " kde sme si občas dohodli stretnutie som vnímala aj ja sama a viem, že aj vy ostatné, ako stretnutie,ktoré sa uskutoční možno až na hornej Orave a preto sme často na tému ani nereagovali.

Len tak pre zajimavost, ktori ste z Oravy?
Simonab
12.11.08,15:12
cca 2-3 roky dozadu sme boli v čajovni, ešte funguje ?
Janko čajovňa ešte funguje a majú aj vodnú fajku, príď neoľutuješ. A Andrea aj Koloseum je blízko.
Ale ste sa rozbehli.
Manual
12.11.08,15:19
Janko čajovňa ešte funguje a majú aj vodnú fajku, príď neoľutuješ. A Andrea aj Koloseum je blízko.
Ale ste sa rozbehli.
Niekedy v r. 2009. Ak budem prechádzať cez RK, smer Liptovský Ján, Smokovec ...
JuKaS
12.11.08,15:25
Tak ja by som aj prišla, ale ako vás ja budem žienky zo silnej "šestky "poznať, há?
Darina1234
12.11.08,15:28
Mile, pousmiala som sa. Však si date nejake poznavacie znamenie.
Melnick
12.11.08,16:20
Len tak pre zajimavost, ktori ste z Oravy?
Z Oravy sa s nami stretávajú alušik a Daška - dúfam,že prídu.;)
Melnick
12.11.08,16:21
Tak ja by som aj prišla, ale ako vás ja budem žienky zo silnej "šestky "poznať, há?
To by bolo ,aby si nás nespoznala a ak prídeš, tak sa prosím vyjadruj správne : silná "sedmička" . :D:D:D
Melnick
12.11.08,16:23
cca 2-3 roky dozadu sme boli v čajovni, ešte funguje ?
Janko, čaje došli. /čítaj došli, nie prišli:D/
cloe
12.11.08,16:33
Ó, prečo bývam od Ružomberka na konci sveta?!
Prečo nebývam teraz v Ružomberku? Alebo aspoň blízko neho?:mee::mee::mee::cool:

Tak mám pocit, že nebudem sama, kto im bude tíško závidieť:mee::)
Melnick
12.11.08,16:35
Však príď a bude hej .:D:D:D
Odmietli ma všetky kaderníctva - čiže poznávacie znamenie "jedna strapatá":D
Melnick
12.11.08,16:37
A možno príde aj kúzelník :):---:):---:):---:):---:D
cactus
12.11.08,16:49
Prajem vám, aby to vyšlo. Veď je to už zajtra, ak sa nemýlim... Keby to nebolo od nás cca 200 km.... tak... ale inak...možno nabudúce...
ANNAP
13.11.08,04:20
už je to dnes a ja ešte neviem kedy? ..... a kde ?
ale napriek tomu sa veľmo teším......
Melnick
13.11.08,07:20
.................... :)Pizzeria Andrea:)
..................................... 14:30
JuKaS
13.11.08,11:43
Hodina "H" sa blíži a ja som smutná, lebo nemôžem ísť na to úžasné stretko, na ktoré som sa tešila:mee:, ale bol by v tom čert, aby sme sa niekedy nestretli, veď sme predsa Ružomberčanky :). Tak želám príjemné posedenie a možno niekedy nabudúce.
Melnick
13.11.08,23:09
Ja už som domáááá. :D:D:D
Melnick
14.11.08,06:22
Kočky, čo vy ešte spíte?

Pre tie ,ktoré nemohli prísť : príďte určite nabudúce . Plánované ďalšie stretko v období 3.12. - 10.12. :D:D:D Účasť nováčikov vítaná. Miesto stretnutia Koloseum :D:D:D

A možno prídu kúzelníci dvaja.:D:D:D
cactus
14.11.08,06:30
Akosi sa im nechce referovať. Majka, ale aspoň si sa ty ozvala.
Koľké-í ste boli?

A posedeli ste si dlho?
Podľa tvojej včerajšej, vlastne dnešnej (skoro ráno alebo neskoro v noci) odpovede ste to riadne pretiahli...;)
Zita5
14.11.08,06:34
Kočky, čo vy ešte spíte?

Pre tie ,ktoré nemohli prísť : príďte určite nabudúce . Plánované ďalšie stretko v období 3.12. - 10.12. :D:D:D Účasť nováčikov vítaná. Miesto stretnutia Koloseum :D:D:D

A možno prídu kúzelníci dvaja.:D:D:D


Muselo byť moooc dobre , keď idete robiť nekoľkodňové stretko v decembri :eek: fúúú teda...To vás doma uvolnia ?
Melnick
14.11.08,12:30
Musím vysvetliť absenciu dievčat dnes na Porade: Simonab - chata / tej sa žije :) / Julča - opravujú jej PC / tej sa nežije :) / ANNAP - na Poradu sa dstane po práci / tej sa bude žiť :) / alušik - PC môže zapnúť až keď deťúrence uloží :) ak náhodou ona skôr nezaspí :D / jej deťúrencom sa žije :) /
Takže ostalo to na mne. Bolo nám naozaj fajn, ale stretko by malo trvať minimálne týždeň - ja som rozprávala a rozprávala sama sebe ešte aj cestou domov a myslím, že všetkým sa nám ústa nezavreli po celú dobu :D:D:D
ANNAP
16.11.08,18:09
aj keď pozde ale predsa, v štvrtok bolo fajn, stretli sme sa ako referovala Majka až 5 ks poraďáčok, Majka, Mirka, Simonka, Alenka a ja .... ďakujeme Alenke, že si pri svojich drobizgoch našla čas aj na nás....dúfam, že sa jej páčilo a príde znova, takže v decemri nie 5 ale aspoň 15 ks poraďákov- uvítame aj chlapcov, zatiaĺ v Rbk vedú baby , Alenka máš v SS čo si potrebovala vedieť ...pozdravujem všetkých...
Simonab
18.11.08,10:34
Opsravdlňujem sa. Pre neprítomnosť páchateľa sa oneskorilo aj oznámenie. xixi Bolo supriš a teším sa na ďalšie niekoľkodňové stretko.
Šadar
18.11.08,13:41
Kočky, čo vy ešte spíte?

Pre tie ,ktoré nemohli prísť : príďte určite nabudúce . Plánované ďalšie stretko v období 3.12. - 10.12. :D:D:D Účasť nováčikov vítaná. Miesto stretnutia Koloseum :D:D:D

A možno prídu kúzelníci dvaja.:D:D:D

Kedze to teraz viem dostatocne dopredu, nie ako teraz, ked mi Mirka volala ked som bola v Polsku na nakupoch, len moja ucast je obmedzena na 8. -10.12., nakolko 3. - 4.12. mam audit a 5. - 6. skolu... :o
R-Vráce
02.12.08,07:07
Ahojte, som novacik na Porade a z Rbk. Rada by som sa pripojila .
Šadar
08.12.08,11:29
Kočky, čo vy ešte spíte?

Pre tie ,ktoré nemohli prísť : príďte určite nabudúce . Plánované ďalšie stretko v období 3.12. - 10.12. :D:D:D Účasť nováčikov vítaná. Miesto stretnutia Koloseum :D:D:D

A možno prídu kúzelníci dvaja.:D:D:D

Dievcence dneska je 8. 12. a tu ziadna odozva, kde steeeeeeeeeeeeeeeeee:(:eek:
Melnick
16.12.08,07:07
ŠadarRe: Stretnutie - Ružomberok
Citát:
Pôvodca textu príspevku: Melnick http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/94549-stretnutie-ruzomberok-post870190.html#post870190)
Kočky, čo vy ešte spíte?
Pre tie ,ktoré nemohli prísť : príďte určite nabudúce . Plánované ďalšie stretko v období 3.12. - 10.12. :D:D:D Účasť nováčikov vítaná. Miesto stretnutia Koloseum :D:D:D

A možno prídu kúzelníci dvaja.:D:D:D

Dievcence dneska je 8. 12. a tu ziadna odozva, kde steeeeeeeeeeeeeeeeee:(:eek:


R-VráceRe: Stretnutie - Ružomberok
Ahojte, som novacik na Porade a z Rbk. Rada by som sa pripojila .

Dievčatá Šadar a R-Vráce pečieme koláčiky, odhlasujeme klientov z DNP, prihlasujeme klientov na DNP, robíme mzdy.......:D

Totižto niekto zlý nás presviedčal, že december má 61 dní a my sme zistili :eek:, že má iba 31.
Takže stretko sa odkladá, ale tešíme sa, že rozšírite naše rady.
R-Vráce
17.12.08,10:10
Koláčiky mám napečené , mzdy som práve dokončila aj tak sa teším na "stretko", ale neviem čo je to DNP...
Melnick
17.12.08,18:34
DNP = dobrovoľné nemocenské poistenie. Niekedy sme takí "zaskratkovaní" že potom rozmýšľame aj nad skratkou DPH.:D:D:D
Simonab
22.12.08,08:46
Tak ja som "naivne" dúfala, že od tohto týždňa mám vyhradený čas len pre rodinu. Bohužiaľ skutočnosť je iná. Dúfam, len že medzi sviatkami už nikto nezavolá. Alebo, žeby som vypla telefón?
R-Vráce
15.04.09,09:35
No čo je s vami dievčatá, vianoce prešli, veľká noc tiež aj dane sa nam podarilo odovzdať načas , no DPH je v "dohladne", už by sme mohli rozmýšlať nad "kávičkou" . Čo na to poviete?
ANNAP
28.04.09,03:20
ako sme dievčatá ( a chlapci ) ? stretneme sa ?
Melnick
28.04.09,11:58
Pre všetkých "stretkachtivých"

napíšte mi do ss dátum, kedy vám to bude vyhovovať a ja to zosúladím a zorganizujem .:)

Vstup voľný. :D:D:D:D
JuKaS
10.06.09,17:23
Pre všetkých "stretkachtivých"

napíšte mi do ss dátum, kedy vám to bude vyhovovať a ja to zosúladím a zorganizujem .:)

Vstup voľný. :D:D:D:D
Tak teda, musím sa tu pochváliť, Majka "Melnick" zorganizovala také superstretko v Ružomberku, akého na široko ďaleko určite nebolo:):):),
poriadna opekačka, klebetačka, účtovačka a čo ja viem čo ešte. Skrátka cítila som sa tam výborne, ako keby sme sa poznali od narodenia.
Majka ešte raz - veľká vďaka za príjemné chvíle,samozrejme aj s ostatnými poraďáčkami. Bolo mi cťou ich spoznať: Julča,SimonaB,ANNAP,R-Vráce,.
:):):)
Melnick
10.06.09,17:38
http://www.beruska8.cz/smajlici/postavicky1/10.gif škoda, že neprišli možno nabudúce.
Ale nakoniec ste ma nechali v štichu a musela som sa s ňou popasovať sama. http://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici1/176.gif Niežeby mi nechutili Zitka, ale z úcty k mojej váhe ste mi mohli s ňou pomôcť.:D:D:D

Som rada, že ste sa cítili dobre. Dúfam, že tak bude aj nabudúce.;););)
Simonab
11.06.09,16:18
Dievčatá, bolo super som rada, že sme sa konečne stretli vo väčšom počte. Nabudúce budeme opekať u mňa v byte. :D:D:D Čo vy na to? Noooo ale bude to taká diétna opekačka. :D:D:D Nie ako u Majky, tak som sa napráskala, ledva som sa hýbala. Ďakujem Majke aj Jánošíkovi za skvelé pohostenie, pohodua super náladu. :---:)
Melnick
26.09.09,20:53
Dievčatá, bolo super som rada, že sme sa konečne stretli vo väčšom počte. Nabudúce budeme opekať u mňa v byte. :D:D:D Čo vy na to? Noooo ale bude to taká diétna opekačka. :D:D:D Nie ako u Majky, tak som sa napráskala, ledva som sa hýbala. Ďakujem Majke aj Jánošíkovi za skvelé pohostenie, pohodu a super náladu. :---:)

A ide sa na dupľu.:) Telefóny vyzvaňajú a vyzváňajúci sa dožadujú stretnutia. Ja som za / no pamätá si niekto, že by som nebola? :--- / Takže :
1/ určte dátum a čas
2/ určte dátum a čas
3/ určte dátum a čas
miesto zariadim kde len budete chcieť.
Ak by ste chceli celodenný pobyt na Malinom Brde - no problem.:):):)
Môže byť opekačka, guľášovačka aj ...... utekačka pred macom.:D:D:D
Melnick
14.04.10,07:59
Vo štvrtok o 16:00 vo Vila Gross :):):)

Zatiaľ dalo prísľub 7 naozaj super kočiek. Keďže bude voľba " miss účto " hláste sa.:D:D:D

Máme garantovaných toľko prvých cien, koľko bude zúčastnených. No nevyužite to a budete ľutovať celý život.
Tým, že sa zúčastním, už teraz hrdo prehlasujem, že mám jeden titul miss. :D:D:D

mimotemy POZOR!!! aj sponzori sú len ľudia :D a majú obmedzené finančné prostriedky na ocenenie. Takže zvládnuť by mali cca 100 víťaziek. :D:D:D
takže ........ hláste sa !!!!!!!!!!!
Melnick
14.04.10,08:05
Výsledky súťaže pochopiteľne zverejníme na najčítajšej stránke " Porada.sk "
liba2
14.04.10,11:59
Vo štvrtok o 16:00 vo Vila Gross :):):)

Zatiaľ dalo prísľub 7 naozaj super kočiek. Keďže bude voľba " miss účto " hláste sa.:D:D:D
..... a ktorý štvrtok ? :) nerada by som to zmeškala...:D
tiež sa chcem zúčastniť voľby miss účto :D
Melnick
14.04.10,12:06
Zajtráááááááááááááááááááááá

mimotemy schválne vypisujeme tender na poslednú chvíľu .
azla
14.04.10,12:07
..... a ktorý štvrtok ? :) nerada by som to zmeškala...:D
tiež sa chcem zúčastniť voľby miss účto :D

Hmm - to je ako nástenkový tender.:D
- kedy presne vedia iba vopred vybratí záujemcovia (-kyne).:D:):mad::rolleyes:

- aj ja by som :) ....ale ešte som si nenašetrila na lietadlo a kým by som docestovala, už isto bude piatok a nestihla by som voľbu :rolleyes:
liba2
14.04.10,12:23
Hmm - to je ako nástenkový tender.:D
- kedy presne vedia iba vopred vybratí záujemcovia (-kyne).:D:):mad::rolleyes:

- aj ja by som :) ....ale ešte som si nenašetrila na lietadlo a kým by som docestovala, už isto bude piatok a nestihla by som voľbu :rolleyes:
aha , ja som zabudla že to je Ružomberok... :D tam to funguje inak.
Ale veď to s tou voľbou som len žartovala... :)
Melnick
14.04.10,12:24
Hmm - to je ako nástenkový tender.:D
- kedy presne vedia iba vopred vybratí záujemcovia (-kyne).:D:):mad::rolleyes:

- aj ja by som :) ....ale ešte som si nenašetrila na lietadlo a kým by som docestovala, už isto bude piatok a nestihla by som voľbu :rolleyes:
Anka, ale možno získaš oveľa viac, ako by Ťa stálo lietadlo. :D:D:D

100 prvých cien má garantovanú cenu : úsmev od ucha k uchu . S krásnym nápisom na šerpe : Tak Ti treba.:)
azla
14.04.10,13:05
Dôvod na návštevu Ružomberka by som možno:rolleyes::) aj mala koncom apríla/začiatkom mája.
Melnick
14.04.10,17:02
Dôvod na návštevu Ružomberka by som možno:rolleyes::) aj mala koncom apríla/začiatkom mája.
A prezradíš aj aký? Alebo voľba miss u konkurencie ? :D:D:D
Zita5
14.04.10,17:08
Kde je prosím vila Gross?:)
Melnick
14.04.10,17:58
Ak sa toto opýtaš, keď budeš na autobusovej stanici v RBK, tak o dve minúty si s nami. :) Budeme navigovať, každý Tvoj krok. :D
Zitulda
14.04.10,18:22
Asi budem mimotemy s mojou otázkou, ale nie je vila Gross pod paračkou? na strane Likávky? Dedinka skoro v strede kraja peknej slovenčiny, kde sa hovorilo tvrdo je miesto mojich každoročných prázdnin od 14 do 18-tich rokov.:)
Melnick
15.04.10,07:42
Lev 23.07. - 23.08..

Najlepšia pomocná ruka je vaša vlastná. Dnešný štvrtok sa asi ťažšie spolupracuje a prispôsobuje sa. Energie Luny a Marsu vytvárajú napätie medzi vašimi pocitmi a citmi a bojovnosťou odhodlaných protivníkov. V problémoch vás podrží len milovaná osoba, preto sa nespoliehajte na lichôtky neprajníkov a falošníkov. Môžu prísť zmeny, pokarhanie, nestabilita a ohováranie.

A potom verte horoskopu. Som v úplnej pohode, už som sa niekoľkokrát prispôsobila, manžel je preč a priatelia nie sú falošní aspoň tí moji určite nie!!!!
Zita5
15.04.10,07:55
Lev 23.07. - 23.08..

Najlepšia pomocná ruka je vaša vlastná. Dnešný štvrtok sa asi ťažšie spolupracuje a prispôsobuje sa. Energie Luny a Marsu vytvárajú napätie medzi vašimi pocitmi a citmi a bojovnosťou odhodlaných protivníkov. V problémoch vás podrží len milovaná osoba, preto sa nespoliehajte na lichôtky neprajníkov a falošníkov. Môžu prísť zmeny, pokarhanie, nestabilita a ohováranie.

A potom verte horoskopu. Som v úplnej pohode, už som sa niekoľkokrát prispôsobila, manžel je preč a priatelia nie sú falošní aspoň tí moji určite nie!!!!

Napätia dnes už bolo, aj bojovnosť odhodlaného protivníka a podržala ma milovaná osoba .:D:)
Melnick
15.04.10,20:28
Dievčatá ja už som doma. :)
Ale dnes radšej nebudem písať, aby sa písmenká moc nenakláňali.:D:D:D
abel
16.04.10,10:02
a ani dnes ešte nie? http://sirmi.ic.cz/smajl/486.gif
Zita5
16.04.10,10:10
a ani dnes ešte nie? http://sirmi.ic.cz/smajl/486.gif

Elenka , ja by som Ti doporučila jednu najlepšiu tému na Porade , nepokukuj po iných :D To je téma Nitra .:):D
abel
16.04.10,10:15
Zitka, ale v Nitre ste ma za MISS ešte nikdy nezvolili, a tu mi to aspoň prisľúbili http://sirmi.ic.cz/smajl/22.gif

(aj sa bojím priznať, že som pokukovala už aj po Trnave) :confused:
hanelie
16.04.10,10:50
(aj sa bojím priznať, že som pokukovala už aj po Trnave)
zapisujem :---
abel
16.04.10,11:09
Išla som pozrieť termín a vidím, že Zitka + 1 už sú tam? Zatiaľ ešte nesľubujem, aby som nemusela zase výhovorky hľadať, ale budem na to myslieť a rada by som prišla.... opakujem: toto je nezáväzný prísľub http://sirmi.ic.cz/smajl/85.gif
Zita5
16.04.10,11:10
Išla som pozrieť termín a vidím, že Zitka + 1 už sú tam? Zatiaľ ešte nesľubujem, aby som nemusela zase výhovorky hľadať, ale budem na to myslieť a rada by som prišla.... opakujem: toto je nezáväzný prísľub http://sirmi.ic.cz/smajl/85.gif

Ak prídeš do Nitry sľubujem , že zorganizujem miss Porada :);)
abel
16.04.10,11:20
aj Mister by nebol zlý :D
abel
16.04.10,11:22
Počúvaj, Melnick, my ti to tu všelijako posúvame, témy preplietame (už zase si nebudem pamätať, kde všade som sa prisľúbila) a ty ešte stále vyspávaš???? :rolleyes:
Melnick
16.04.10,14:06
Jéj baby moje, bola som poverená aby som tlmočila pozdravy všetkým ,ktorí naše stretnutie pozdravili. No akosi sa dnes neviem dostať k tomu, aby som napísala zopár súvislých viet. Missiek nakoniec bolo šesť, ale aspoň sme si rozdelili aj všetky ostatné ocenenia. O miss "Dodatočná DPH" sme sa podelili rovnakým dielom, lebo cena bola iba jedna. Teba Elenka sme zvolili za miss " in absentia " Zitka5 s Libou2 a Ankou - azlou si vyslúžili titul " miss interes " za prejavený záujem o naše stretko a vrelé pozdravy, ktoré som odovzdala zúčastneným. Ani na Teba Zitulda "miss prázdninová Likavka " sme nezabudli - ceny vám budú odovzdané pri prvom stretnutí a je dosť možné, že aj nikdy.:D:D:D (Už dávno sú u mňa.) Súdnou cestou ich určite nevymôžete. :---:---:--- máme známych všade.:D

Ale vážne: bolo super a ako vždy sme sa vrátili vyrehotané, vyrozprávané boli by sme to ešte poriadne natiahli, ale dievčatá mali pred sebou cestu na výstavu do Trenčína, presun do iného mesta, povinnosti voči malým deťom a aj veľkým deťom a zdá sa , že niečo niektorej aj nevyšlo, lebo lety do Anglicka sú pozastavené :mee: Takže keď budú zastabilizované určite dajú vedieť viac, nielen takto sprostredkovane cez hovorcu.

mimotemyJankaO a betka, vy čo raz neprídete medzi nás ?
liba2
16.04.10,15:51
Pozdravujem všetkých stretkujúcich v Ružomberku !!! :D
a ďakujem za prejavenú dôveru a za titul "miss interes" :eek:
velice si to vážim !!! :D nabudúce určite prídem !!! :D
hádam ten termín dohodnete po 20-tom
(lebo teraz ešte stále robím na tom čo príde do SV :cool: ).
Dúfam, že ďalšie stretko v Ružomberku bude skôr ako až o rok :) :) :)
abel
16.04.10,15:57
Ja ako miss in absencia (nemýliť si s miss abstinencia) by som len chcela ešte povedať, že som za svetoví myer a zachovanye daždovích pralesov
Melnick
16.04.10,16:10
A ja sy prosým hanrdryčku na monytor. Elenka, Ty si to zaklincovala, ale nesklamala si. :D:D:D
Zita5
16.04.10,16:12
Jéj baby moje, bola som poverená aby som tlmočila pozdravy všetkým ,ktorí naše stretnutie pozdravili. No akosi sa dnes neviem dostať k tomu, aby som napísala zopár súvislých viet. Missiek nakoniec bolo šesť, ale aspoň sme si rozdelili aj všetky ostatné ocenenia. O miss "Dodatočná DPH" sme sa podelili rovnakým dielom, lebo cena bola iba jedna. Teba Elenka sme zvolili za miss " in absentia " Zitka5 s Libou2 a Ankou - azlou si vyslúžili titul " miss interes " za prejavený záujem o naše stretko a vrelé pozdravy, ktoré som odovzdala zúčastneným. Ani na Teba Zitulda "miss prázdninová Likavka " sme nezabudli - ceny vám budú odovzdané pri prvom stretnutí a je dosť možné, že aj nikdy.:D:D:D (Už dávno sú u mňa.) Súdnou cestou ich určite nevymôžete. :---:---:--- máme známych všade.:D

Ale vážne: bolo super a ako vždy sme sa vrátili vyrehotané, vyrozprávané boli by sme to ešte poriadne natiahli, ale dievčatá mali pred sebou cestu na výstavu do Trenčína, presun do iného mesta, povinnosti voči malým deťom a aj veľkým deťom a zdá sa , že niečo niektorej aj nevyšlo, lebo lety do Anglicka sú pozastavené :mee: Takže keď budú zastabilizované určite dajú vedieť viac, nielen takto sprostredkovane cez hovorcu.

mimotemyJankaO a betka, vy čo raz neprídete medzi nás ?

Ďakujem za udelenie titulu :) miss interes :) ,vážim si to .Neviem na aké obdobie som udelený titul vyfasovala , ale asi si ho dám do Profilu ;) a
/ne/ budem namyslená .

Cmuk pozdravujem celý Ružomberok :)
azla
16.04.10,16:30
Aj ja ďakujem za titul Miss interes. :):):)
Pozdravujem do Rk..

U koho a kedy si môžem vyzdvihnúť šerpu ? :rolleyes:
abel
16.04.10,16:50
liba2
16.04.10,17:01
V Nepále :D :D :D :D :D :D
Melnick
16.04.10,17:05
Aj ja ďakujem za titul Miss interes. :):):)
Pozdravujem do Rk..

U koho a kedy si môžem vyzdvihnúť šerpu ? :rolleyes:Anka, ja som z odpovede od Elenky napoly mŕtva, takže ešte jedna hláška od Elenky a naozaj zostane už iba ten Nepáľ (ma).
Melnick
16.04.10,17:11
Ďakujem za udelenie titulu :) miss interes :) ,vážim si to .Neviem na aké obdobie som udelený titul vyfasovala , ale asi si ho dám do Profilu ;) a
/ne/ budem namyslená .

Cmuk pozdravujem celý Ružomberok :)

Zitka - to sú tituly, ktoré Ti už nikdy nikto nezoberie - aj keď by si čírou náhodou trochu pribrala. :D
Zita5
16.04.10,17:22
Zitka - to sú tituly, ktoré Ti už nikdy nikto nezoberie - aj keď by si čírou náhodou trochu pribrala. :D

OK ďakujem , keby niečo tak titul bude so mnou rásť :):D
JankaO
16.04.10,17:35
Jéj baby moje, bola som poverená aby som tlmočila pozdravy všetkým ,ktorí naše stretnutie pozdravili. No akosi sa dnes neviem dostať k tomu, aby som napísala zopár súvislých viet. Missiek nakoniec bolo šesť, ale aspoň sme si rozdelili aj všetky ostatné ocenenia. O miss "Dodatočná DPH" sme sa podelili rovnakým dielom, lebo cena bola iba jedna. Teba Elenka sme zvolili za miss " in absentia " Zitka5 s Libou2 a Ankou - azlou si vyslúžili titul " miss interes " za prejavený záujem o naše stretko a vrelé pozdravy, ktoré som odovzdala zúčastneným. Ani na Teba Zitulda "miss prázdninová Likavka " sme nezabudli - ceny vám budú odovzdané pri prvom stretnutí a je dosť možné, že aj nikdy.:D:D:D (Už dávno sú u mňa.) Súdnou cestou ich určite nevymôžete. :---:---:--- máme známych všade.:D

Ale vážne: bolo super a ako vždy sme sa vrátili vyrehotané, vyrozprávané boli by sme to ešte poriadne natiahli, ale dievčatá mali pred sebou cestu na výstavu do Trenčína, presun do iného mesta, povinnosti voči malým deťom a aj veľkým deťom a zdá sa , že niečo niektorej aj nevyšlo, lebo lety do Anglicka sú pozastavené :mee: Takže keď budú zastabilizované určite dajú vedieť viac, nielen takto sprostredkovane cez hovorcu.

mimotemyJankaO a betka, vy čo raz neprídete medzi nás ?

No veď patrím patrím, lenže to čítam po funuse, ako vždy...:D
Melnick
16.04.10,17:40
No veď patrím patrím, lenže to čítam po funuse, ako vždy...:D
Nikde nijaký kontakt na Teba. Veď by sme cinkli. V podstate už fungujeme iba na telefón. ( Nieže si teraz budete všeličo namýšľať ::D:D:D )
azla
16.04.10,18:09
ANNAP
19.04.10,07:34
Bolo super, Majka ďakujem
R-Vráce
20.04.10,10:58
Majka dakujeme za " oranization ", bolo perfektne a aj v Trencine bolo perfektne. Rovno z DPH som presla za " zelene ". Aspon ma to ukludnilo a zistila som , ze vsetkym peknym dnom nie je koniec.
Co uz, som v praci a cakam na neporiadnikov, ktorí nie su este registr. na "suhrn" a to je 20. Teraz oznamili , ze pride zajtra. Pre nich je den ako den.
JankaO
20.04.10,14:58
Nikde nijaký kontakt na Teba. Veď by sme cinkli. V podstate už fungujeme iba na telefón. ( Nieže si teraz budete všeličo namýšľať ::D:D:D )
a cez SS nemôže byť??
R-Vráce
13.04.11,11:24
Dievčatá už by sa nám način aj bolo treba stretnúť, či nie?::cool:
mzdarka renca
13.04.11,11:49
Dievčatá už by sa nám način aj bolo treba stretnúť, či nie?::cool:

Ja by som sa aj stretla, len neviem ešte termín, kedy pôjdem do Lúčok, ak ho budem vedieť, hneď ma tu bude plno:D:D:D