KIKA16
10.11.08,13:39
Kto poradí? Syn mi vyrástol a začal sa holiť. Uvažujem či holiaci strojček (sieť/AKU) áno alebo nie. Ak áno aký?
OKAA
11.11.08,06:51
Kika,to by zaujímalo aj mňa.Môj syn sa tiež začal holit,mal by darček od ježiška.....
Jekyll
11.11.08,08:54
Doporučujem "osmičkový Panasonic". Teda niektorý zo série ES 8...

Mal som dobrý Braun, teraz mám dobrý Paňas. Keď to porovnám, tak sa mi zdá Panasonic lepší. Model s čistiacou stanicou je (vždy) zbytočnosť, takému by som sa vyhol. Panasonic sa dá umývať pod tečúcou vodou.
OKAA
11.11.08,10:04
Jekyll,vdaka za radu!!!
kargo
11.11.08,11:00
Elektrický holiaci strojček je investícia ktorá sa oplatí ak je ochlpenie už dostatočne silné a ak sa syn holí pravidelne aspoň raz za dva dni.
Volil by som strojček bez akumulátora. Je ľahší a akumulátor má životnosť kratšiu ako zvyšok strojčeka. Na tých pár oholení, keď nebude mať k dispozícii el.sieť, použije jednorazovku. Pre hladšie oholenie je lepší planžetový, frézky však majú dlhšiu životnosť. Mal som už viac strojčekov preto doporučujem kúpiť len kvalitnejšiu značku. Teraz mám 8 rokov 3-frézkový philips , maximálna spokojnosť.
OKAA
11.11.08,16:06
kargo,dakujem.
petmar
11.11.08,21:21
Nedávno mi pred Teskom spoluobčan nanútil na pohľad krásny, obojživelný, trojfrézkový nový holiaci strojček, lacno, tak som ho dal synovcovi , ktorý sa začína holiť. Bol som pri prvej prevádzke, nekričal od bolesti , celkom si chválil.
mimotemyVenovanie k prvému holiacemu strojčeku :
Dbaj Maťko na našu radu, správny muž si holí bradu.
Tu máš túto škatuľu, udržuj si papuľu.
petmar
11.11.08,21:23
Mne vyhovuje planžetový, frézkový ma šklbe a mám z neho pupáky (bratovi sa čká). Tradične boli vždy na vysokej úrovni Brauny. Mám s akumulátorom, je pravda že som akumulátor takmer nepoužil a už odišiel, ale strojček stále perfektne fičí-Braun, má cca 9 rokov. Predtým som mal ruský - Moskvu, nebol až tak zlý, ale planžetu som kupoval každý rok, bol ťažký ako zo železa...no bol som asi silnejší. V Braune je planžeta pôvodná. No neholím sa s tým vrčadlom denne, používam viac Mach3. A ešte som mal taký na štvorcovú baterku ten ani neholil .
KIKA16
13.11.08,13:05
Ďakujem všetkým,
ktorí majú skúsenosti s holením a pomohli mi zorientovať sa.

:) :) :)
buchač
14.11.08,15:27
Neviem,ako dlho sa moji predchodcovia v téme holia, ale ZÁKLAD holenia je aspoň podľa mňa niekde inde.
Tento spočíva v pokožke,ako príjme to či ono holenie !
Pri mojej skúsenosti by som najprv uvažoval o klasickom holení,ako ho bude znášať pokožka .
Poprípade by som kúpil niečo jednoduchšie elektrické a to taktiež vyskúšal .
legolas
14.11.08,16:33
Je to síce pekné že sa bavíte o holiacích strojčekoch ale nepatrí to v porade do položky "ZDRAVIE" čo Vy nato?
KIKA16
15.11.08,12:37
Ako pripomienku to beriem, ale ani do iných tém mi to nezapadlo lepšie... :mee:
Som tu nová, zorientujem sa. ;)